В аюрведі немає поділу на "дорослі" і "дитячі" препарати. І тим не менш, є певна кількість препаратів, призначених для дітей.

Основною проблемою зі здоров'ям дітей є слабкий імунітет та часті застуди.

Одними з кращих препаратів для посилення імунітету є Гилой чурна і Гилой гхан. Ще одним ефективним тоніком для дитячого організму є Гопичанданади гулика.

Для сильно ослаблених дітей є препарат Кумар кальян расаяна. Це сильна расаяна, яку є сенс використовувати, щоб підвищити життєвий тонус, званий в аюрведі оджас.

Що стосується застуд, то тут все не так однозначно. З одного боку дитина повинна хворіти, щоб виробляти власний імунітет, а з іншого боку часті застуди ослаблюють дитячий організм. Тому тут треба знайти золоту середину. Не потрібно прагнути до того, щоб дитина зовсім не хворів, набагато важливіше підтримати дитячий організм під час хвороби, щоб її було легким, а одужання - швидким.

Тут можна порекомендувати такі препарати, як Суалин, Септилин, Врихат Васавалеха, Шитари ваті і Тришун. Можна використовувати сиропи від кашлю Базил або Касни.


Ще одна проблема, з якою часто стикаються батьки - гіперактивність і відсутність концентрації.

Найчастіше - це проблема психологічна і тут здебільшого все залежить від батьків. З препаратів можна використовувати сиропи Шанкха пушпи і Видьяртхи амріт. Ці препарати, що заспокоюють нервову систему і поліпшують концентрацію. Також вони добре допомагають при навчанні.

Звичайно, цим проблеми з дитячим здоров'ям, на жаль, не вичерпуються, але при наявність більш серйозних захворювань краще звернутися до аюрведичній лікаря.


Будьте здорові!


Бабуна (Babuna), 50 мл
Бабуна - це засіб для вирішення багатьох проблем, з якими стикаються батьки немовлят. Бабуна покращує апетит, травлення ..
130 грн.
Бадам пак (Badam Pak), 100 грам
Бадам пак є чудовим тоніком для мозку і серця, стимулює зростання нервових клітин. Так само він є ефективним засобом при..
201 грн.
Бальзам - гель Джуніор (Zandu Gel Balm Junior), 8 мл
Бальзам - гель Джуніор добре зарекомендував себе як ефективний болезаспокійливі засіб. Популярний не тільки в Індії, але..
48 грн.
Бальзам від болю (Pain Balm), 8 мл
Бальзам Занду добре зарекомендував себе як ефективний болезаспокійливі засіб. Популярний не тільки в Індії, але і за її ..
60 грн.
Бальзам від болю червоний (Pain Balm red), 8 мл
Бальзам червоний Занду ультра сила - ще більш сильна версія добре відомого своєю ефективністю бальзаму від болю Занду. З..
66 грн.
Брисол сироп (Bresol syrup), 100 мл
Брисол (Бресол) — аюрведичний препарат для лікування і профілактики бронхіальної астми, алергічного риніту, алергіч..
191 грн.
Від’яртхі Амріт сироп (Vidyarthi Amrit), 200 мл
Видъяртхи Амріт – тонізуючий засіб для дітей, підлітків, студентів та дорослих. Він покращує пам'ять, надає тонізуючу ді..
238 грн.
Гопічанданаді гуліка (Gopichandanadi gulika), 100 таблеток
Гопічанданаді гуліка - класичний препарат керальской школи аюрведи, який використовується для лікування простудних захво..
203 грн.
Гулканд (Gulkand), 500 грам
Гулканд - препарат, що складається з пелюсток троянди і цукру. Це дуже смачний і корисний продукт, який можна викор..
393 грн.
Джйотішматі таіл (Jyotishmati tail), 15 мл
Джйотішматі (Малкангани) таіл - аюрведичне масло, яке застосовується для поліпшення роботи розуму. Це масло содердит ..
101 грн.
Кумар Кал’ян Рас (Kumar Kalyan ras), 1 грам
Кумар Кал’ян Рас - без перебільшення, унікальна комплексна расаяна, створена спеціально для дітей зі слабким здоров'ям. ..
539 грн.
Знижка -26%
Розпродаж
Мадхувані (Madhuvaani), 150 грам
Мадхувані (Madhuvaani), 150 грам
Розпродаж - термін зберігання до 11/2022 року. Мадхувані – препарат для лікування кашлю та застудних захворювань...
235 грн. 175 грн.
Показано від 1 до 12 з 27 (всього сторінок: 3)