В аюрведі немає поділу на "дорослі" і "дитячі" препарати. І тим не менш, є певна кількість препаратів, призначених для дітей.

Основною проблемою зі здоров'ям дітей є слабкий імунітет та часті застуди.

Одними з кращих препаратів для посилення імунітету є Гилой чурна і Гилой гхан. Ще одним ефективним тоніком для дитячого організму є Гопичанданади гулика.

Для сильно ослаблених дітей є препарат Кумар кальян расаяна. Це сильна расаяна, яку є сенс використовувати, щоб підвищити життєвий тонус, званий в аюрведі оджас.

Що стосується застуд, то тут все не так однозначно. З одного боку дитина повинна хворіти, щоб виробляти власний імунітет, а з іншого боку часті застуди ослаблюють дитячий організм. Тому тут треба знайти золоту середину. Не потрібно прагнути до того, щоб дитина зовсім не хворів, набагато важливіше підтримати дитячий організм під час хвороби, щоб її було легким, а одужання - швидким.

Тут можна порекомендувати такі препарати, як Суалин, Септилин, Врихат Васавалеха, Шитари ваті і Тришун. Можна використовувати сиропи від кашлю Базил або Касни.


Ще одна проблема, з якою часто стикаються батьки - гіперактивність і відсутність концентрації.

Найчастіше - це проблема психологічна і тут здебільшого все залежить від батьків. З препаратів можна використовувати сиропи Шанкха пушпи і Видьяртхи амріт. Ці препарати, що заспокоюють нервову систему і поліпшують концентрацію. Також вони добре допомагають при навчанні.

Звичайно, цим проблеми з дитячим здоров'ям, на жаль, не вичерпуються, але при наявність більш серйозних захворювань краще звернутися до аюрведичній лікаря.


Будьте здорові!


Розпродаж
Бабуна (Babuna), 50 мл
Бабуна (Babuna), 50 мл
Розпродаж - строк придатності 07/2019. Бабуна - це засіб для вирішення багатьох проблем, з якими стикаються батьки немовлят. Бабуна покращує апетит, травлення і полегшує евакуацію стільця. Крім того, цей препарат може допомогти при коліках, діареї у немовлят, відрижці молока і т. д. Так само Бабуна ..
101 грн.
Адарш Аюрведік
Бадам пак (Badam Pak), 100 грам
Бадам пак (Badam Pak), 100 грам
Бадам пак є чудовим тоніком для мозку і серця, стимулює зростання нервових клітин. Так само він є ефективним засобом при порушеннях в роботі травної і дихальної систем. Бадам пак є чудовим тоніком для чоловічої репродуктивної системи. Цей препарат містить велику кількість мінералів і поживних..
201 грн.
Бальзам - гель Джуніор (Zandu Gel Balm Junior), 8 мл
Бальзам - гель Джуніор добре зарекомендував себе як ефективний болезаспокійливі засіб. Популярний не тільки в Індії, але і за її межами, бальзам від компанії Занду широко застосовується при ревматичних болях, артритах, артрозах, подагрі. Активні компоненти бальзаму усувають болі в спині, попереку, г..
48 грн.
Бальзам від болю (Pain Balm), 8 мл
Бальзам Занду добре зарекомендував себе як ефективний болезаспокійливі засіб. Популярний не тільки в Індії, але і за її межами, бальзам від компанії Занду широко застосовується при ревматичних болях, артритах, артрозах, подагрі. Активні компоненти бальзаму усувають болі в спині, попереку, голові і м..
60 грн.
Бальзам від болю червоний (Pain Balm red), 8 мл
Бальзам червоний Занду ультра сила - ще більш сильна версія добре відомого своєю ефективністю бальзаму від болю Занду. Завдяки своїй ефективності, бальзам Занду відомий і популярний не тільки в Індії, але і за її межами. Бальзам Занду червоний став ще ефективніше при головних болях, ревматизмі, артр..
66 грн.
Брисол сироп (Bresol syrup), 100 мл
Брисол (Бресол) — аюрведичний препарат для лікування і профілактики бронхіальної астми, алергічного риніту, алергічного бронхіту та інших алергічних захворювань дихальних шляхів дітей і дорослих.   Брисол володіє антигістамінним, тонізуючу та протизапальну дією. Його бронходи..
191 грн.
Від’яртхі Амріт сироп (Vidyarthi Amrit), 200 мл
Видъяртхи Амріт – тонізуючий засіб для дітей, підлітків, студентів та дорослих. Він покращує пам'ять, надає тонізуючу дію на нервову систему, зміцнює імунітет, стимулює розумову діяльність, сприяє фізичному розвитку і покращує загальний стан здоров'я. Від’яртхі Амріт містить три життєво важлив..
238 грн.
Гопічанданаді гуліка (Gopichandanadi gulika), 100 таблеток
Гопічанданаді гуліка - класичний препарат керальской школи аюрведи, який використовується для лікування простудних захворювань у дітей. Цей препарат добре підходить у випадку хронічних застуд і в цілому при слабкому імунітеті у дитини.   Показання: ГРЗ, хронічні застуди у дітей, сл..
203 грн.
Гулканд (Gulkand), 500 грам
Гулканд - препарат, що складається з пелюсток троянди і цукру. Це дуже смачний і корисний продукт, який можна використовувати як повсякденний десерт, що дає крім задоволення ще й користь здоров'ю.Відміну від Гулканд трояндового варення полягає, в першу чергу з способі приготування. Цей п..
393 грн.
Джйотішматі таіл (Jyotishmati tail), 15 мл
Джйотішматі (Малкангани) таіл - аюрведичне масло, яке застосовується для поліпшення роботи розуму. Це масло содердит велику кількість вітамінів групи В, завдяки чому стимулює роботу головного мозку. Джйотішматі таіл покращує концентрацію, пам'ять, здатність до сприйняття інформації, заспокоює ..
101 грн.
Адарш Аюрведік
Кумар Кал’ян Рас (Kumar Kalyan ras), 1 грам
Кумар Кал’ян Рас (Kumar Kalyan ras), 1 грам
Кумар Кал’ян Рас - без перебільшення, унікальна комплексна расаяна, створена спеціально для дітей зі слабким здоров'ям. Чудовий стимулятор імунної системи, ефективний засіб при схильності до респіраторних захворювань, рахіті, нормалізує роботу шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної систем..
539 грн.
Мадхувані (Madhuvaani), 150 грам
Мадхувані – препарат для лікування кашлю та застудних захворювань. Мадхувані знімає запалення, полегшує біль у горлі, кашель. Також цей препарат застосовується при схожих симптомах алергії. Мадхувані - класичний препарат, що складається з суміші Ситопалади чурна і меду. Склад: Ситопалади чурн..
179 грн.
Показано від 1 до 12 з 27 (всього сторінок: 3)