В аюрведі немає поділу на "дорослі" і "дитячі" препарати. І тим не менш, є певна кількість препаратів, призначених для дітей.

Основною проблемою зі здоров'ям дітей є слабкий імунітет та часті застуди.

Одними з кращих препаратів для посилення імунітету є Гилой чурна і Гилой гхан. Ще одним ефективним тоніком для дитячого організму є Гопичанданади гулика.

Для сильно ослаблених дітей є препарат Кумар кальян расаяна. Це сильна расаяна, яку є сенс використовувати, щоб підвищити життєвий тонус, званий в аюрведі оджас.

Що стосується застуд, то тут все не так однозначно. З одного боку дитина повинна хворіти, щоб виробляти власний імунітет, а з іншого боку часті застуди ослаблюють дитячий організм. Тому тут треба знайти золоту середину. Не потрібно прагнути до того, щоб дитина зовсім не хворів, набагато важливіше підтримати дитячий організм під час хвороби, щоб її було легким, а одужання - швидким.

Тут можна порекомендувати такі препарати, як Суалин, Септилин, Врихат Васавалеха, Шитари ваті і Тришун. Можна використовувати сиропи від кашлю Базил або Касни.


Ще одна проблема, з якою часто стикаються батьки - гіперактивність і відсутність концентрації.

Найчастіше - це проблема психологічна і тут здебільшого все залежить від батьків. З препаратів можна використовувати сиропи Шанкха пушпи і Видьяртхи амріт. Ці препарати, що заспокоюють нервову систему і поліпшують концентрацію. Також вони добре допомагають при навчанні.

Звичайно, цим проблеми з дитячим здоров'ям, на жаль, не вичерпуються, але при наявність більш серйозних захворювань краще звернутися до аюрведичній лікаря.


Будьте здорові!


Бальзам від болю (Pain Balm), 8 мл
Бальзам Занду добре зарекомендував себе як ефективний болезаспокійливі засіб. Популярний не тільки в Індії, але і за її ..
1 review
60 грн.
Бальзам від болю червоний (Pain Balm red), 8 мл
Бальзам червоний Занду ультра сила - ще більш сильна версія добре відомого своєю ефективністю бальзаму від болю Занду. З..
1 review
66 грн.
Гопічанданаді гуліка (Gopichandanadi gulika), 100 таблеток
Гопічанданаді гуліка - класичний препарат керальской школи аюрведи, який використовується для лікування простудних захво..
1 review
195 грн.
Знижка -50%
Розпродаж
Строк зберігання 11/2022
Мадхувані (Madhuvaani), 150 грам
Мадхувані (Madhuvaani), 150 грам
Мадхувані – препарат для лікування кашлю та застудних захворювань. Мадхувані знімає запалення, полегшує біль у горлі, ка..
1 review
240 грн. 120 грн.
Масажне масло для дітей Лал таіл (Lal tail), 100 мл
Лал таіл – масажне масло для дітей. Це масло допомагає зміцненню кісток та м'язів дитини, а так само покращує загальний ..
1 review
191 грн.
Знижка -77%
Розпродаж
Строк зберігання 10/2021
Нідко-Віт сироп (Nidco-Vit syrup), 200 мл
Нідко-Віт сироп (Nidco-Vit syrup), 200 мл
Нідко-Віт - комплекс вітамінів і мікроелементів рослинного походження, необхідних нашому організму для підтримки хорошог..
1 review
300 грн. 70 грн.
Знижка -25%
Розпродаж
Строк зберігання 05/2023
Септилін сироп (Septilin syrup), 200 мл
Септилін сироп (Septilin syrup), 200 мл
Септилін сироп має імуномодулюючі та протизапальні властивості. Він стимулює фагоцитоз (знищення шкідливих бактерій), ..
1 review
300 грн. 225 грн.
Сироп від кашлю Касні (Cough syrup Kasni), 100 мл
Сироп від кашлю Касні - ефективний препарат від кашлю, викликаного різними причинами. Касни допомагає при сухому, дражли..
1 review
225 грн.
Суалін (Sualin), 60 таблеток
Суалін є чудово збалансованим препаратом, ефективним при лікуванні багатьох гострих і хронічних захворювань бронхо-леген..
1 review
140 грн.
Тигровий Бальзам (Tiger Balm red) червоний, 21 мл
Тигровий бальзам – одна з найбільш відомих мазей, знімають больові відчуття. Як багатофункціональний препарат для зовніш..
1 review
145 грн.
Тигровий Бальзам (Tiger Balm) білий, 21 мл
Тигровий бальзам – одна з найбільш відомих мазей, знімають больові відчуття. Як багатофункціональний препарат для зовніш..
1 review
131 грн.
Шанкха Пушпі (Shankha Pushpi), 100 таблеток
Шанкха Пушпі - тонік для мозку і нервової системи. Цей препарат покращує пам'ять, концентрацію та здатність до сприйнятт..
1 review
270 грн.
Показано від 1 до 12 з 28 (всього сторінок: 3)