Спеції, прянощі, масалов


Асафетіда 100 % мелена (Asafoetida), 10 грам
Асафетида - популярна і дуже корисна пряність. Самі пристойні назви Асафетиди - хинг, асмаргок і ілан, всі інші зрозуміліше, але аж ніяк не приємніше - ферула смердюча, поганий дух і навіть чортів кал. Запах і смак асафетиди жахливі. Запах нагадує суміш часнику і цибулі і здатний за кілька хвилин пр..
72 грн.
Асафетіда 100% (Asafoetida), 20 грам
Самі пристойні назви цієї прянощі - хинг, асмаргок і ілан, всі інші зрозуміліше, але аж ніяк не приємніше - ферула смердюча, поганий дух і навіть чортів кал. Запах і смак асафетиди жахливі. Запах нагадує суміш часнику і цибулі і здатний за кілька хвилин просочити собою все - повітря, стіни, посуд, н..
138 грн.
Гімалайська гірська сіль (Himalayan rock salt), 100 грам
Гімалайська сільОригінальна назва: Himalayan rock salt Anapurna.В нашому магазині Ви можете придбати оригінальний Гімалайська гірська сіль Анапурна за вигідною ціною!..
21 грн.
Гарам масала ( Garam masala), 50 грам
Гарам масала - класичний набір спецій для приготування гарячих індійських страв.Оригінальна назва: Garam masala Anapurna.В нашому магазині Ви можете придбати оригінальний Гарам масала Анапурна за вигідною ціною!..
68 грн.
Зіра - Кумін насіння (Jeera), 100 грам
Насіння Зіри (Куміна, так само відомого у нас як римський кмин).Оригінальна назва: Jeera Anapurna.В нашому магазині Ви можете придбати оригінальний Кумін Анапурна за вигідною ціною!..
63 грн.
Кітчен Кінг масала (Kitchen King), 50 грам
Кітчен Кінг - універсальна масала (набір спецій для приготування більшості гарячих страв індійської кухні.Оригінальна назва: Kitchen King Everest.В нашому магазині Ви можете придбати оригінальний Кітчен Кінг масала Еверест за вигідною ціною!..
63 грн.
Кардамон зелений перший сорт (Green Cardamom high grade), 20 грам
Кардамон стимулює нормальну роботу шлунково-кишкового тракту, регулює утворення шлункового соку та підвищує апетит. Кардамон благотворно впливає на нервову систему, знімаючи напругу і стимулюючи роботу мозку, допомагає вийти з депресії. У східній медицині вважається, що кардамон видаляє з організму ..
101 грн.
Кардамон зелений перший сорт (Green Cardamom high grade), 50 грам
Кардамон стимулює нормальну роботу шлунково-кишкового тракту, регулює утворення шлункового соку та підвищує апетит. Кардамон благотворно впливає на нервову систему, знімаючи напругу і стимулюючи роботу мозку, допомагає вийти з стану депресії. У східній медицині вважається, що кардамон вид..
238 грн.
Куркума порошок (Turmedic powder) , 100 грам
Оригінальна назва: Turmedic powder Anapurna.В нашому магазині Ви можете купити оригінальну Куркума порошок Анапурна за вигідною ціною!..
35 грн.
Мед (Honey), 50 грам
Мед натуральний. Оригінальна назва: Honey, 50 grams Patanjali. В нашому магазині Ви можете придбати оригінальний Мед, 50 грам Патанджали за вигідною ціною!..
37 грн.
Фенугрик насіння (Fenugreek seeds), 100 грам
Фенугрик (Шамбала) насінняОригінальна назва: Fenugreek seeds, 100 grams Anapurna.В нашому магазині Ви можете придбати оригінальний Фенугрик (шамбала, пажитник) насіння Анапурна за вигідною ціною!..
63 грн.
Чай зелений Тулсі (Tulsi Green tea), 100 грам
Органічний зелений чай Тулсі є одним з найкращих адаптогенів та імуномодуляторів. Оригінальна назва: Tulsi Green tea Organic India.В нашому магазині Ви можете придбати оригінальний зелений Чай Тулсі, 100 грам Органік Індія за вигідною ціною!..
215 грн.
Показано від 1 до 12 з 19 (всього сторінок: 2)