Амла - Брінгарадж таіл (Amla - Bhringaraj tail), 100 мл
Амла - Брінгарадж таіл одне з найкращих засобів для лікування волосся в Аюрведі. Це масло містить компоненти, відомі своєю ефективністю при лікуванні випадіння волосся, передчасного посивіння і себореї. Також, це чудовий засіб по догляду за волоссям: живить коріння волосся, робить їх більш щільн..
155 грн.
Адарш Аюрведік
Амла масло концентроване (Amla tail medicated), 100 мл
Амла масло концентроване (Amla tail medicated), 100 мл
Що таке концентроване масло? Це масло, при виготовленні якого, дотримані всі пропорції компонентів і технологія виготовлення. Ососбливо це стосується масла амли, як одного з самих популярних в Індії. Для зменшення ціни виробники часто зменшують кількість амли при виготовленні масла, що знижує його е..
167 грн.
Аргана масло холодного віджиму нефільтроване (Argana oil), 100 мл
Олія плодів Аргана по праву вважається одним з найбільш цінних масел, що застосовуються в косметології. Унікальний біохімічний склад цього масла робить його незамінним продуктом по догляду за шкірою обличчя і волоссям. Масло Аргана є рідкісні стероли,які мають протизапальний ефект, а також в..
366 грн.
Аргана масло холодного віджиму нефільтроване (Argana oil), 50 мл
Олія плодів Аргани по праву вважається одним з найбільш цінних масел, що застосовуються в косметології. Унікальний біохімічний склад цього масла робить його незамінним продуктом по догляду за шкірою обличчя і волоссям. Масло Аргана є рідкісні стероли,які мають протизапальний ефект, а також велика кі..
205 грн.
Біотин 5000 мкг (Biotin), 110 капсул
Біотин, або "вітамін краси" в першу чергу відомий своїм благотворним впливом на волосся і шкіру. Цей вітамін відіграє важливу роль в метаболізмі і виробництві енергії, він бере участь в метаболізмі вуглеводів, жирів і білків. Завдяки тому, що Біотин регулює вироблення глюкози, його застосовують в ко..
199 грн.
Брінгарадж масло (Bio Bhringaraj oil), 100 мл
Масло Брінгарадж одне з найбільш ефективних засобів для лікування волосся в аюрведі. Масло Брінгарадж повертає волоссю їх первинний колір, робить їх пишними, усуває сивину, стимулює ріст волосся. Воно допомагає заспокоїти розум, зменшуючи його надмірну активність і сприяє міцному сну, доп..
245 грн.
Адарш Аюрведік
Брінгарадж таіл (Bhringaraj tail), 100 мл
Брінгарадж таіл (Bhringaraj tail), 100 мл
Що таке концентроване масло? Це масло, при виготовленні якого, дотримані всі пропорції компонентів і технологія виготовлення. Для зменшення ціни виробники часто зменшують кількість інгредієнтів при виготовленні масла, що знижує його ефективність.   Брінгарадж таіл одне з найбільш ефектив..
215 грн.
Адарш Аюрведік
Брамі масло концентроване (Brahmi tail), 100 мл
Брамі масло концентроване (Brahmi tail), 100 мл
Що таке концентроване масло? В англійській мові такі масла називаються medicated. Це масла, при виготовленні яких, дотримані всі пропорції компонентів і технологія виготовлення. Для зменшення ціни виробники часто зменшують кількість порошку брами при виготовленні масла, що знижує його ефективність. ..
167 грн.
Волосся, шкіра та нігті Екста сила (Hair, skin & nails Extra strength), 90 таблеток
Комплекс Волосся, шкіра та нігті Екста сила складається з спеціально підібраних рослинних екстрактів, вітамінів і мінералів, які забезпечують правильне пітаеніе клітин шкіри, волосся і нігтів. Цей комплекс підтримує вашу красу зсередини. Основою комплексу Волосся, шкіра та нігті Екста сила є Віта..
283 грн.
Волосся, шкіра та нігті Просунута формула (Hair, skin & nails Advanced formula), 50 таблеток
Комплекс Волосся, шкіра та нігті Просунута формула складається з спеціально підібраних рослинних екстрактів, вітамінів і мінералів, які забезпечують правильне пітаеніе клітин шкіри, волосся і нігтів. Цей комплекс підтримує вашу красу зсередини. Основою комплексу Волосся, шкіра та нігті Просуну..
209 грн.
Гассул збагачений 7 травами (Ghassoule enriched with 7 herbs), 100 грам Nectarome
Гассул вулканічний + 7 трав, унікальний натуральний продукт з Марокко. Відомо, що гассул вулканічний, як і вулканічна глина, видобувається тільки в Марокко в певних місцях. Завдяки багатому природному складу, гассул застосовується для догляду за шкірою обличчя, тіла і волоссям, входить в рецепти омо..
157 грн.
Кешохіллс (Keshohills), 60 таблеток
Кешохіллс - таблетки для поліпшення росту волосся. До складу цього препарату входять всі основні рослини, відомі своїм благотворним впливом на ріст волосся. Кешохіллс зміцнює і живить волосяні цибулини, зменшує випадання і стимулює ріст волосся. Так само Кешохиллс ефективний для підтримки кольору во..
346 грн.
Показано від 1 до 12 з 54 (всього сторінок: 5)