Всі аюрведичні препарати містять тільки рослини і мінерали. І кожна рослина містить свій набір вітамінів і мікроелементів, у зв'язку з чим часто складно порекомендувати той і інший препарат як джерело якихось певних вітамінів.

І тим не менш, є препарати, багаті якимось одним елементом.

Так, наприклад, Амла і Амалакі расаяна є чудовим джерелом вітаміну С, Лаух бхасма - заліза, Правал панчамрита, Мукта пишти і Астипошак - кальцію. Крім цього є препарати, спеціально розроблені як джерело рослинно-мінерального кальцію - Кальцифил і Каликум.

Багато виробники стали випускати вітамінні комплекси на основі рослин і мінералів.

Мультивитаминними комплексами є набір Супер Веггі і сироп Нидковит.


Будьте здорові!


Імун 4 (Immune 4), 60 капсул
Імун 4 забезпечує підтримку імунітету з допомогою комбінації чотирьох, клінічно вивчених вітамінів і мікроелементів, які..
246 грн.
Знижка -64%
Розпродаж
Строк зберігання 04/2021
Ай-Веггіхілс (I-Vegiehills), 60 таблеток
Ай-Веггіхілс (I-Vegiehills), 60 таблеток
Ай-Веггіхілс - джерело природного заліза. Цей препарат є чудовою добавкою до щоденного раціону харчування, яка допоможе ..
275 грн. 100 грн.
Астіпошак (Asthiposhak), 60 таблеток
Астіпошак - препарат для лікування остеопорозу та ламкості кісток. Цей препарат є джерелом рослинного легко засвоюваного..
285 грн.
Ацерола, 90 таблеток
Фітопрепарат Ацерола показаний для підтримки імунітету, частих застудах, авітамінозі, стан хронічної втоми і захворюванн..
170 грн.
Виноградна кісточка, 90 таблеток
Виноградна кісточка є високоефективним антиоксидантом - нейтралізує вільні радикали, попереджаючи окислення холестерину ..
125 грн.
Волосся, шкіра та нігті Екста сила (Hair, skin & nails Extra strength), 90 таблеток
Комплекс Волосся, шкіра та нігті Екста сила складається з спеціально підібраних рослинних екстрактів, вітамінів і мінера..
283 грн.
Журавлина, 90 таблеток
Журавлина є ефективним імуномодулятором, її часто застосовують для профілактики застуд при зниженому імунітеті. Також во..
139 грн.
Знижка -60%
Розпродаж
Строк зберігання 10/2022
Залізо активне, 80 таблеток
Залізо активне, 80 таблеток
Залізо активне застосовується при дефіциті заліза в організмі, залізодефіцитній анемії, в тому числі у вагітних жінок, а..
50 грн. 20 грн.
Кальцій D3, 90 таблеток
Кальцій D3 - збалансована формула легкозасвоюваного кальцію, яка забезпечує збереження і відновлення структури кісткової..
123 грн.
Ламінарія, 90 таблеток
Ламінарія має загальнозміцнюючу, протисклеротичну, гіпоглікемічну, послабшуючую і потужну детоксикаційну дію, покращує з..
91 грн.
Мінеральний фітобаланс, 90 таблеток
Мінеральний фітобаланс містить комплекс рослин, мінералів і вітамінів, які повністю забезпечать потреби організму в макр..
113 грн.
Знижка -27%
Розпродаж
Органік
Морінга порошок (Moringa), 227 грам
Морінга порошок (Moringa), 227 грам
Розпродаж - не герметичний пакет. Морінга або Шигру вважається однією з найцінніших рослин в аюрведі, здатною зцілити 30..
367 грн. 270 грн.
Показано від 1 до 12 з 100 (всього сторінок: 9)