Болезаспокійливі. Препарати для лікування мігрені, головному, суглобовий, зубний, м'язовий біль, біль у спині.


Ану таіл (Anu oil), 50 мл
Ану таіл - один з найбільш відомих препаратів в аюрведі. Ці краплі в ніс є чудовим засобом для лікування ринітів, синуситів, фарингітів, гаймориту. Так само вони добре допомагають при головних болях, викликаних застудою. Показання: краплі в ніс при грипі, простудах, фарингітах, си..
167 грн.
Ану таіл (Anu Tailam), 15 мл
Ану таіл - один з найбільш відомих препаратів в аюрведі. Ці краплі в ніс є чудовим засобом для лікування ринітів, синуситів, фарингітів, гаймориту. Так само вони добре допомагають при головних болях, викликаних застудою. Показання: краплі в ніс при грипі, простудах, фарингітах, син..
100 грн.
Аримедади таіл (Arimedadi tail), 200 мл
Аримедади (Иримедади) таіл - лікувальне масло, яке застосовують для профілактики і лікування більшості захворювань ротової порожнини, ясен і зубів.   Показання: будь-яка зубний біль, стоматит, гінгівіт (запалення ясен), виразки слизової, ангіна, невралгія, запалення горла. Прискорює рег..
262 грн.
Адарш Аюрведік
Бала чурна (Bala churna), 100 грам
Бала чурна (Bala churna), 100 грам
Бала - тонізуючий і омолоджуючу рослина, афродизіак. Балу є тоніком і расаяной для всіх видів розладів типу Вати. Вона живить нервову тканину, заспокоює біль при артриті, омолоджує, живить і стимулює серце, зменшує запалення нервової тканини. Бала, в перекладі з санскриту - "Сила", воно допо..
125 грн.
Бальзам - гель Джуніор (Zandu Gel Balm Junior), 8 мл
Бальзам - гель Джуніор добре зарекомендував себе як ефективний болезаспокійливі засіб. Популярний не тільки в Індії, але і за її межами, бальзам від компанії Занду широко застосовується при ревматичних болях, артритах, артрозах, подагрі. Активні компоненти бальзаму усувають болі в спині, попереку, г..
48 грн.
Бальзам від болю (Pain Balm), 25 грам
Бальзам від болю Коттакал в своїй основі містить, відомі своїми знеболюючий і противоартритными властивостями, Кширабала таіл і Маханараян таіл. Бальзам від болю Коттаккал швидко полегшує біль, знімає запалення і набряк.   Показання: Біль у м'язах і м'язах, загальна біль, розтягнен..
95 грн.
Бальзам від болю (Pain Balm), 8 мл
Бальзам Занду добре зарекомендував себе як ефективний болезаспокійливі засіб. Популярний не тільки в Індії, але і за її межами, бальзам від компанії Занду широко застосовується при ревматичних болях, артритах, артрозах, подагрі. Активні компоненти бальзаму усувають болі в спині, попереку, голові і м..
60 грн.
Бальзам від болю (Pain Balm), 8 мл
Бальзам від болю Амрутанджан є ефективним болезаспокійливим засобом. Цей бальзам застосовується при болях у м'язах, суглобах, артритах, подагрі, ревматичних болях. Активні компоненти бальзаму усувають болі при розтягненнях, спортивних травмах, болі в спині, попереку і м'язах. Крім того, Бальзам ..
56 грн.
Бальзам від болю червоний (Pain Balm red), 8 мл
Бальзам червоний Занду ультра сила - ще більш сильна версія добре відомого своєю ефективністю бальзаму від болю Занду. Завдяки своїй ефективності, бальзам Занду відомий і популярний не тільки в Індії, але і за її межами. Бальзам Занду червоний став ще ефективніше при головних болях, ревматизмі, артр..
66 грн.
Віштіндукаді ваті (Vishtindukadi vati), 80 таблеток
Віштіндукаді ваті ― знеболюючий препарат, ефективний при усунення болів, викликаних запальними процесами в суглобах, невралгією, остеохондрозом, кишкових кольках, заспокоює болі, що виникають в результаті розлади травлення, діареї. Крім того, Віштіндукаді ваті є гарним тоніком для печінки.Показання:..
75 грн.
Адарш Аюрведік
Годанті бхасма (Godanti bhasma), 10 грам
Годанті бхасма (Godanti bhasma), 10 грам
Годанті бхасма застосовується для лікування багатьох захворювань, викликаних дисбалансом Піта доші - головних болів, мігрені, спека, кровотеч, рясних менструацій, вагигитов і лейкорреи. Також Годанті бхасма багата кальцієм і сіркою і може застосовуватися в комплексному лікуванні остеопорозу. Показан..
50 грн.
Правильний опис
Дашамул (Dashmul), 100 таблеток - 50 грам
Дашамул (Dashmul), 100 таблеток - 50 грам
Дашамул в першу чергу відомий своїми знеболюючими властивостями. Він ефективний при м'язових, суглобових болях, хворобливих місячних. Також Дашамул відомий своєю ефективністю при лікуванні хронічних бронхітів та астми. Крім того, Цей препарат є чудовим загальним тоніком для організму, надає ..
210 грн.
Показано від 1 до 12 з 67 (всього сторінок: 6)