Проблема запальних процесів в суглобах, у тому числі таких як артрит і подагра лежить в посиленні Вата доші.

Для лікування таких захворювань можна використовувати класичні препарати, головний з яких Йогарадж гуггул. Крім того, є ще один препарат, який бажано використовувати в таких ситуаціях. Це Шиладжит ваті.

На початкових стадіях захворювання можноиспользовать ці препарати. Так само, крім Йогарадж гуггул, є цілий список препаратів,що знімають запалення в суглобах. Трайодашаг гуггул, Сингхнади гуггул і Шаллаки.Всі вони працюють, але кожен має свої особливості.

Але якщо запальний процес вже перейшов початкову стадію, то нужноиспользовать більш сильні препарати, наприклад Махайогарадж гуггул або Раснади гуггул.


Артплюс (Arthplus), 60 капсул
Артплюс – багатокомпонентний препарат для лікування запалень суглобів і м'язів, до складу якого входить великий комплекс..
1 review
290 грн.
Бала таіл (Bala tailam), 10 мл
Бала таіл - одне з найвідоміших аюрведичні масел. Основні показання для використання Бала таіл - неврологічні порушення...
1 review
75 грн.
Бальзам від болю (Pain Balm), 25 грам
Бальзам від болю Коттакал в своїй основі містить, відомі своїми знеболюючий і противоартритными властивостями, Кширабала..
1 review
140 грн.
Бальзам від болю (Pain Balm), 8 мл
Бальзам Занду добре зарекомендував себе як ефективний болезаспокійливі засіб. Популярний не тільки в Індії, але і за її ..
1 review
60 грн.
Бальзам від болю червоний (Pain Balm red), 8 мл
Бальзам червоний Занду ультра сила - ще більш сильна версія добре відомого своєю ефективністю бальзаму від болю Занду. З..
1 review
66 грн.
Чистий екстракт
Варуна екстракт (Varuna extract), 60 таблеток
Варуна екстракт (Varuna extract), 60 таблеток
Варуна застосовується в першу чергу для лікування хвороб мочевивідної системи. Також цей препарат має виражені протизапа..
245 грн.
Варунаді екстракт (Varanadi extract), 100 таблеток - 100 грам
Варунаді екстракт застосовується головним чином лікування хвороб, викликаних дисбалансом Капха доши - ожиріння, головн..
1 review
385 грн.
Адарш Аюрведік
Ват Рактантак Рас (Vat Raktantak Ras), 20 грам ~ 50 таблеток
Ват Рактантак Рас (Vat Raktantak Ras), 20 грам ~ 50 таблеток
Ват Рактантак Рас - комплексний препарат для лікування запальних процесів, пов'язаних з надлишком Вата доши в організмі...
1 review
195 грн.
Ватгаджанкуш Рас (Vatgajankush Ras), 80 таблеток
Ватгаджанкуш рас - комплексний раса-препарат, який використовується для лікування різних нейро-м'язових захворювань ..
1 review
130 грн.
Гандха таилам (Gandha tailam), 10 мл
Гандха таилам - аюрведичне масло, вживане для відновлення щільності кісток і суглобів. Це масло показано при остеопорозі..
1 review
100 грн.
Знижка -27%
Розпродаж
Строк зберігання 10/2023
Герон-віт Акваретин, 90 таблеток
Герон-віт Акваретин, 90 таблеток
Герон-віт Акваретин покращує роботу сечовивідної системи і нирок. Цей препарат сприяє нормалізації обмінних процесів, ар..
115 грн. 85 грн.
Правильний опис
Гокшураді Гуггул (Gokshuradi Guggul), 100 таблеток
Гокшураді Гуггул (Gokshuradi Guggul), 100 таблеток
Гокшураді Гуггул використовується в аюрведі в першу чергу для лікування захворювань сечовивідних шляхів та нирок. Тако..
225 грн.
Показано від 1 до 12 з 229 (всього сторінок: 20)