Виробник:
Danikafarm-GreenSet
Наявність:
Очікується
120 грн.

Ви можете замовити аюрведичні препарати з доставкою з Індії зі знижкою в нашому магазині indica.online

Ціни: нижчі на 20-30% | Строк доставки: до 10 тижнів | Безпечність: гарантія нашого магазину!

Герон-віт Надійні кістки показаний для лікування і профілактики дегенеративних змін в суглобах, зв'язках і хребті. Цей препарат знімає запалення і набряклість суглобів, зменшує біль, покращує рухливість. Герон-віт Надійні кістки покращує якісний склад синовіальної (внутрішньосуглобової) рідини, стимулює відновлення структури хрящової тканини хребта, міжхребетних дисків, суглобів, менісків, зв'язок і кісткової тканини.

Також цей препарат збагачений цитратом кальцію і вітаміном D3 для профілактики остеопорозу і містить комплекс вітамінів і мінералів, необхідних для підтримки здоров'я суглобів:
Мінерали: Ca - 50мг; Zn - 3.75мг; хрому пиколинат - 0,25 мг; Mg - 1,9мг; Si - 0,65мг.β-каротин - 1,9мг; колагену гідролізат - 18,55мг.
Вітаміни: С - 20мг; В1 - 0,85мг; В2 - 1,15мг; В5 - 3,25мг; D3- 0,00063мг.


Показання:


- захворювання суглобів і хребта;
- артрити, артрози, в комплексному лікуванні;
- подагра;
- остеохондроз;
- остеопороз;
- дегенеративні зміни міжхребцевих дисків;
- переломи кісток;
- в комплексному лікуванні захворювань сполучної тканини.


Склад:

кальцію цитрат, корінь шабельника, кореневище клопогона (цимицифуги), вітамін С, колагену гідролізат, трава хвоща польового, корінь імбиру, лист лавра, цинку оксид, вітамін В5, β - каротин, магнію оксид, вітамін В2, В1, кремнію оксид , хрому пиколинат, вітамін D3 55%, лактоза 45%.


Дозування:

по 2 таблетки 2-3 рази на день за 30 хвилин до їди. Лікувально-профілактичний курс 8-12 тижнів, при необхідності повторити через 2-3 тижні.


Оригінальна назва:

Герон-віт Надійні кістки, 90 таблеток Данікафарм-Грінсет.


У нашому магазині ви можете купити Герон-віт Надійні кістки, 90 таблеток Данікафарм-Грінсет за вигідною ціною!

Цей препарат не є лікарським засобом алопатичної медицини. В Україні він відноситься до біодобавок і може розглядатися лише як доповнення до раціону харчування. Вся інформація щодо лікування захворювань цим препаратом заснована на знаннях Аюрведи, фітотерапії та нутріциології не підтверджена Міністерством охорони здоров'я або іншими компетентними організаціями і може бути використана лише довідково.

Показання / Переваги

Артроз
Reviews: 0
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.

Відгуків про цей товар ще не було.

Питань: 0

Немає запитань про цей товар.