Рудракша, в перекладі з санскриту буквально означає "око", а також "сльози Рудри" або "сльози божі". За легендою, Шива, побачивши страждання людей, заплакав. Його сльози впали на землю і перетворилися в чагарник, що приносить ягоди рудракши. Вервиця (малі) з цих плодів вважаються священними. Найбільш цінними вважаються дрібні рудракши. У священних текстах стверджується, що того, хто носить на своєму тілі рудракшу не стосуються гріхи.

Янтра

У цьому тексті ми спробуємо коротко описати, що таке Янтра.

Янтра є абстрактним геометричним представленням внутрішнього (тонкого) вмісту того чи іншого об'єкта. Весь наш світ, дерева, річки, океани і небо, якими ми бачимо їх, є такими тільки зовні. Це груба форма, але за нею існує абстрактна, тонка форма, яку представляє собою Янтра. Кожен образ, об'єкт має відповідну Янтру, яка виражається геометричною фігурою. Насправді, все існуюче в природі може бути сприйнято у своїй початковій формі як Янтра.

Шрі-Янтра – це геометричне зображення всієї Всесвіту, отримане великими ріші (мудрецями) минулого.

У нас Ви можете придбати янтри і кулони із зображенням Шрі Янтри зроблені індійськими майстрами.


Браслет з білої рудракши, 27 намистин
Браслет з білої непальської рудракши.Оригінальна назва: Bracelet from white rudraksha.В нашому магазині Ви можете придбати оригінальний Браслет з білої рудракши за вигідною ціною!..
68 грн.
Браслет з рудракши, 27 намистин
Браслет з непальської рудракши. На чоловічу руку: діаметр намистин 6-7 мм;На жіночу руку: діаметр намистин 5 мм...
48 грн.
Канті мала (Kanti mala)
Канті мала з Туласі. Діаметр 3 ммОригінальна назва: Kanti mala.В нашому магазині Ви можете придбати Канті малу за вигідною ціною!..
34 грн.
Чоткі (мала) з білої дрібної рудракши
Мала (чотки) з білої рудракши. Діаметр 2-3 мм.   Мала дуже маленька, підходить для дитини для носіння на шиї або як браслет на руці для жінки.Оригінальна назва: Rosary from small white rudraksha 1.В нашому магазині Ви можете придбати оригінальний Мала (чотки) з білої дрібної рудракши за в..
240 грн.
Чотки з білої (не фарбованої) рудракши стандарт, 108 намистин
Мала (чотки) з білої рудракши. Діаметр 6-7 ммОригінальна назва: Rosary (mala) from white rudraksha, 108 beads 1.В нашому магазині Ви можете придбати оригінальний Чотки з білої рудракши стандарт, 108 намистин за вигідною ціною!..
179 грн.
Чотки з білої рудракши та гранчастого крішталю
Чотки з білої непальської рудракши та гранчастого гімалайського крішталю.Оригінальна назва: Rosary from white rudraksha and faceted crystal.В нашому магазині Ви можете придбати оригінальний Чотки з білої рудракши та гранчастого крішталю за вигідною ціною!..
715 грн.
Чотки з гранованого гімалайського крішталю (Rosary from faceted crystal), 108 намистин
Чоткі (мала) з справжнього, чистого гімалайського крішталю. Кількість зерен у мале - 108 штук. Низький крішталь надає сприятливу дію на організм при перебиранні його кінчиками пальців.Розмір намистини: 4 ммОригінальна назва: Rosary from faceted crystal, 108 beads 1.В нашому магазині Ви можете придба..
835 грн.
Чотки з дрібної рудракши (Rudraksha mala small seeds), 108 намистин
Мала з дрібної рудракши (розмір чорного перцю - горошку) першого сорту. Кількість рудракшей в мале - 108 штук. Якісно обв'язана (вузлики між намистинами). Рудракша вирощена на півночі Індії.Оригінальна назва: Rudraksha mala small seeds, 108 намистин.В нашому магазині Ви можете придбат..
358 грн.
Чотки з насіння лотоса
Чотки з натуральних насіння лотоса.Оригінальна назва: Rosary from lotus seeds.В нашому магазині Ви можете придбати оригінальний Чотки з насіння лотоса за вигідною ціною!..
250 грн.
Чотки з рудракши (Rudraksha mala), 108 намистин
Мала з рудракши середнього розміру. Кількість рудракшей в мале - 108 штук. Зроблено в Індії.Оригінальна назва: Rudraksha mala, 108 намистин.В нашому магазині Ви можете придбати оригінальний Чотки з рудракши, 108 намистин за вигідною ціною!..
119 грн.
Чотки з рудракши, прикрашені камінням та сріблом
Чотки з непальської рудракши, прикрашені напівкоштовним камінням і сріблом.Оригінальна назва: Rosary from rudraksha, decorated with semiprecious stones and silver.В нашому магазині Ви можете придбати оригінальний Чотки з рудракши, прикрашені камінням та сріблом за вигідною ціною!..
1431 грн.
Чотки з туласі і онікса
Чотки з туласі і натурального оніксу.Оригінальна назва: Rosary from tulasi and onyx.В нашому магазині Ви можете придбати оригінальний Чотки з туласі і оніксу за вигідною ціною!..
298 грн.
Показано від 1 до 12 з 13 (всього сторінок: 2)