БАР Кардіонорм Данікафарм, 100 мл

Распродажа
Знижка: -13%
Код товару:
26-015
Виробники
Danikafarm-GreenSet
EAN:
2905951025882
Наявність:
В наявності
Expiry date:
01/2021

80 грн.70 грн.


Розпродаж - строк придатності до 01/2021.


БАР Кардіонорм покращує коронарний кровообіг і кровопостачання серцевого м'яза, її скоротливу здатність, нормалізує серцевий ритм, зміцнює міокард, в тому числі при дегенеративних змінах, підвищує стійкість серцево-судинної системи до фізичних навантажень.
Унікальне поєднання цілющих рослин, що входять до складу Кардионорм надає сприятливу дію на серцево-судинну, так і на центральну нервову системи, їх регуляторні механізми, що істотно підвищує ефективність дії препарату.


Показання:
- ішемічна хвороба серця, реабілітація після перенесеного інфаркту міокарда;
- атеросклероз, гіперхолестеринемія;
- артеріальна гіпертензія, початкова стадія гіпертонічної хвороби;
- судинні порушення на тлі цукрового діабету, тиреотоксикозу;
- клімактеричні розлади;
- підвищені фізичні і стресові навантаження;
- ожиріння, метаболічний синдром;
- перед - і післяопераційні заходи у кардіології;
- літній вік.


Склад: міжклітинна і внутрішньоклітинна рідина з плодів глоду, каштану, трави деревію, кропиви собачої, коренеплоду моркви 100%.

БАР - це біоактивна рідина, отримана методом вакуумної екстракції внутрішньоклітинної рідини при мінімальному нагріві, завдяки чому максимально зберігаються лікувальні властивості рослин.


Дозування: 1 чайна ложка на 100 мл води 2-3 рази на день за 30 хвилин до їжі. Лікувально-профілактичний курс 8-12 тижнів, при необхідності повторити через 2-3 тижні.


Оригінальна назва: БАР Кардіонорм, 100 мл Данікафарм-Грінсет.


В нашому магазині ви можете купити оригінальну БАР Кардіонорм, 100 мл Данікафарм-Грінсет за вигідною ціною!

Цей препарат не є лікарським засобом алопатичної медицини. В Україні він відноситься до біодобавок і може розглядатися лише як доповнення до раціону харчування. Вся інформація щодо лікування захворювань цим препаратом заснована на знаннях Аюрведи, фітотерапії та нутріціології не підтверджена Міністерством охорони здоров'я або іншими компетентними організаціями і може бути використана лише довідково.

Показання / Переваги

Геріатричні зміни, старість
Відгуків: 0
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.
Схожі товари
Распродажа
Знижка: -13%
БАР Журавлина - Уронефросан нирковий, 100 мл
БАР Журавлина - Уронефросан нирковий, 100 мл
Розпродаж - строк придатності до 01/2021. БАР Журавлина - Уронефросан застосовується для профілактики захворювань нирок і сечовивідних шляхів. Цей препарат підтримує нормальну роботу нирок, знижує ризик запалень в сечовивідних шляхах, сечовому міхурі і нирках, предупрежает виникнення і розвиток інфе..
80 грн. 70 грн.
БАР Суставіт Артро, 100 мл
БАР Суставіт Артро застосовується для лікування запальних процесів у суглобах. Цей препарат знімає запалення, зменшує біль, підтримує нормальне функціонування і рухливість суглобів, покращує якість внутрішньосуглобової рідини, зміцнює зв'язки, нормалізує рухливість хребта. Показання:- захворювання с..
80 грн.
Аїр болотний, 90 таблеток
Аїр болотний є гідним представником цілющих рослин з постійною пропискою у фармакопеї багатьох країн. Спектр дії і його можливостей настільки широкий і різноманітний, що залишається тільки дивуватися тій силі природи, яка закладена в ньому століттями. Сучасна медицина використовує аїр у вигляді різн..
55 грн.
Аронія чорноплідна, 90 таблеток
Аронія чорноплідна або Чорноплідна горобина здавна відома своїми лікувальними властивостями. У цьому вона повністю виправдовує свою назву - Aros в перекладі з волоського означає допомогу. Чорноплідна горобина є багатим джерелом антоціанідів. Згідно з останніми науковими даними плоди володіють потужн..
55 грн.
Артішок, 90 таблеток
Артішок має виражену гепатопротекторну властивістю і застосовується при порушеннях функції печінки, дискінезії жовчовивідних шляхів, холецистити. Крім того, ця рослина позитивно впливає на ліпідний обмін, знижує рівень холестерину в крові, зменшує вміст сечовини (сечогінну дію). Фармакологічні в..
70 грн.