Аюрведичні зубні пасти, препарати для догляду за ротовою порожниною


Аримедади таіл (Arimedadi tail), 200 мл
Аримедади (Иримедади) таіл - лікувальне масло, яке застосовують для профілактики і лікування більшості захворювань ротової порожнини, ясен і зубів.   Показання: будь-яка зубний біль, стоматит, гінгівіт (запалення ясен), виразки слизової, ангіна, невралгія, запалення горла. Прискорює рег..
200 грн.
Відбілююча зубна паста з сіллю Намбудірі'з (Whitening toothpaste with salt), 100 грам
Відбілююча зубна паста з сіллю Намбудірі'з ефективно усуває зубний наліт і володіє терпким і антибактеріальні властивості. Вона містить натуральні ферменти і сіль для м'якого усунення плям з поверхні зубів. Завдяки своєму складу, ця паста ефективно зміцнює ясна, зменшує їх запалення,..
85 грн.
ОАЭ
Відбілююча зубна паста Сіль і Лимон (Toothpaste whitening Salt and Lemon), 80 грам
Відбілююча зубна паста Сіль і Лимон (Toothpaste whitening Salt and Lemon), 80 грам
Відбілююча зубна паста Сіль і Лимон м'яко видаляє плями із зубів, очищує емаль, тім самим контролюючи утворення бляшок і запобігають появі зубного каменю , що в результаті забезпечує Вам перлинно-білі зуби і сяючу посмішку. Сіль ніжно прибирає плями і освітлює зуби. Лимон видаляє зубний наліт і запо..
47 грн.
ОАЭ
Зубна паста Базілік (Toothpaste Basil), 100 грам
Зубна паста Базілік (Toothpaste Basil), 100 грам
Аюрведична зубна паста Базілік запобігає руйнуванню зубної емалі, зміцнює ясна, знімає зубний наліт і ефективно бореться з неприємним запахом з рота. - Базілік є антибактеріальним засобом, що допомагає в боротьбі із запаленнями порожнини рота і усуває неприємний запах. - Кора акації аравійської воло..
47 грн.
Зубна паста Вікко Ваджраданті без цукру (Toothpaste Vicco Vajradanti SF), 160 грам
Зубна паста Вікко Вадраданті без цукру містить у собі 18 ретельно відібраних трав, які володіють протизапальними і загоюючими властивостями, дбайливо впливаючи на зуби і ясна. Перешкоджає появі зубного каменю і надає лікувально-профілактичну дію на зуби та слизову оболонку порожнини рота. Пр..
190 грн.
Зубна паста Вікко Ваджраданті без цукру (Toothpaste Vicco Vajradanti SF), 80 грам
Зубна паста Вікко Вадраданті без цукру містить у собі 18 ретельно відібраних трав, які володіють протизапальними і загоюючими властивостями, дбайливо впливаючи на зуби і ясна. Перешкоджає появі зубного каменю і надає лікувально-профілактичну дію на зуби та слизову оболонку порожнини рота. При регуля..
100 грн.
Зубна паста ВІККО Ваджраданти (Toothpaste Vicco Vajradanti), 100 грам
Зубна паста ВІККО Ваджраданти містить у собі близько 20 ретельно відібраних трав, які володіють протизапальними і загоюючими властивостями, дбайливо впливаючи на зуби і ясна. Перешкоджає появі зубного каменю і надає лікувально-профілактичну дію на зуби та слизову оболонку порожнини рота. Зубна паста..
95 грн.
Зубна паста ВІККО Ваджраданти (Toothpaste Vicco Vajradanti), 200 грам
Зубна паста ВІККО Ваджраданти містить у собі близько 20 ретельно відібраних трав, які володіють протизапальні і загоюючими властивостями, дбайливо впливаючи на зуби і ясна. Перешкоджає появі зубного каменю і надає лікувально-профілактичний вплив на зуби та слизову оболонку порожнини рота. Зубна..
185 грн.
ОАЭ
Зубна паста Гвоздика (Toothpaste Clove), 100 грам
Зубна паста Гвоздика (Toothpaste Clove), 100 грам
Зубна паста Гвоздика усуває неприємний запах, допомагає позбутися від зубного болю, зміцнює зуби і ясна. Масло Гвоздики, що входить до складу цієї зубної пасти нейтралізує бактерії, що викликають карієс і запалення зубної порожнини. Гвоздика володіє природними антибактеріальними властивостями і ефек..
47 грн.
Зубна паста Дант Канті (Toothpaste Дант Kanti), 100 грам
Зубна паста Дант Канті містить в собі 13 компонентів, відомих своїм лікувальним впливом на зуби і ротову порожнину. Ця зубна паста знімає запалення ясен, перешкоджає появі зубного каменю і надає лікувально-профілактичну дію на зуби та слизову оболонку порожнини рота. При регулярному застосуванні Дан..
70 грн.
Зубна паста Дант Канті Адвансед (Toothpaste Дант Kanti Advanced), 100 грам
Універсальна аюрведична зубна паста Дант Канті Адвансед містить в собі 26 компонентів, відомих своїм лікувальним впливом на зуби і ротову порожнину. Ця зубна паста забезпечує комплексний догляд і захист ротової порожнини - знімає запалення ясен, перешкоджає появі зубного каменю і надає лікувал..
120 грн.
Зубна паста Дант Канті Ред (Toothpaste Дант Kanti Red), 100 грам
Дант Канті Ред - універсальна аюрведична зубна паста для комплексного догляду за порожниною рота. Ця зубна паста складається з мінералів і екстрактів спеціально підібраних рослин, які відомі своїми антибактеріальними і протизапальними властивостями, зміцнюють ясна і зубну емаль. Використання..
75 грн.
Показано від 1 до 12 з 36 (всього сторінок: 3)