Інфетон - Тройчатка, 90 таблеток
Інфетон - Тройчатка є безпечним антігельмінтним препаратом - знаменита тройчатка доктора Хельда Кларк. Цей препарат ефективний проти глистових і паразитарних інвазій (аскаридоз, ентеробіоз, лямбліоз, опісторхоз, трихомоноз). Крім того, Інфетон - Тройчатка забезпечує антибактеріальну дію щодо стафіло..
91 грн.
Віданга насіння мелені (Vidanga grinded seeds), 25 грам
В аюрведі використовуються стебла, коріння та насіння Виданги. Насіння є значно сильнішими, але і значно більш дорогими. З-за цього їх частіше використовують у складі складних препаратів, а в порошку продаються досить рідко.Віданга в першу чергу застосовується для боротьби з паразитами. Це рослина..
195 грн.
Адарш Аюрведік
Віданга чурна (Vidang churna), 100 грам
Віданга чурна (Vidang churna), 100 грам
Віданга в першу чергу застосовується для боротьби з паразитами. Ця рослина є основою всіх аюрведичні антигельмінтних препаратів. Віданга застосовується проти кишкових черв'яків і глистів: аскаридоз, токсокароз, ентеробіоз, трихінельоз. Так само вона може бути використана для боротьби з эхинокк..
275 грн.
Адарш Аюрведік
Віданга чурна (Vidang churna), 50 грам
Віданга чурна (Vidang churna), 50 грам
Віданга в першу чергу застосовується для боротьби з паразитами. Ця рослина є основою всіх аюрведичні антигельмінтних препаратів. Віданга застосовується проти кишкових черв'яків і глистів: аскаридоз, токсокароз, ентеробіоз, трихінельоз. Так само вона може бути використана для боротьби з эхинокк..
144 грн.
Крімігна ватіка (Krimighna vatika), 100 таблеток
Крімігна ватіка - високоефективний препарат Керальской школи аюрведи для знищення паразитів - хробаків, аскарид, апесторхов, ляблей та інших. Крімі - в перекладі з тамільської означає "черв'яки" або паразити. Склад: Kandukari churna, Swetaramatham, Mushkakakshiram. Дозування: При ..
270 грн.
Крімігна ватіка (Krimighna vatika), 2х10 таблеток
Крімігна ватіка - високоефективний препарат Керальской школи аюрведи для знищення паразитів - хробаків, аскарид, апесторхов, ляблей та інших. Крімі - в перекладі з тамільської означає "черв'яки" або паразити. Склад: Kandukari churna, Swetaramatham, Mushkakakshiram. Дозування: ..
60 грн.
Крімікутхара Рас (Krimikuthara Ras), 80 таблеток - 12 грам
Крімікутхара Рас - антигельмінтну засіб широкого спектра дії, що володіє впливом також відносно патогенних найпростіших. Діє на кишкові та тканинні форми паразитів, а також застосовується при хламідіозі. Є ефективним спазмолітичним засобом, покращує травлення.   Крімікутхара Рас ..
191 грн.
Крімініл сироп (Kriminil syrup), 100 мл
Крімініл - комплексний препарат для очищення організму від паразитів. Крім того, цей препарат покращує травлення, допомагає востановити вага і покращує загальне самопочуття, усуваючи симптоми життєдіяльності паразитів, таких як нудота, спазми та ін. Крімініл також знижує можливість повторного виникн..
131 грн.
Крімінол сироп (Kriminol syrup), 100 мл
Крімінол сироп - комплексний препарат для очищення організму від паразитів. Крім того, він покращує травлення, допомагає відновити вагу і покращує загальне самопочуття, усуваючи симптоми життєдіяльності паразитів, таких як нудота, спазми і ін. Крімінол також знижує можливість повторного виникнення я..
191 грн.
Кріміхар ваті (Krimihar vati), 50 грам
Кріміхар ваті сприяє виведенню паразитів, знижує можливість повторного виникнення яєць і цист паразитів в кишечнику. Ефективний при аскаридозной інвазії, круглих і стрічкових гельмінтів. Кріміхар ваті підтримує основні біоритми шлунково-кишкового тракту, допомагає при неприємному спазматическ..
197 грн.
Крімішодхіні гуліка (Krimisodhini Gulika), 100 таблеток
Крімішодхіні гуліка - класичний препарат Керальской школи аюрведи для знищення паразитів. Кримі - в перекладі з тамільської означає "черв'яки" або паразити. Цей препарату найкращим чином підходить для знищення черв'яків, аскарид, апесторхов, ляблей та інших.   Склад: Aranyatul..
235 грн.
Крімішодхіні гуліка (Krimisodhini Gulika), 2х10 таблеток
Крімішодхіні гуліка - класичний препарат Керальской школи аюрведи для знищення паразитів. Кримі - в перекладі з тамільської означає "черв'яки" або паразити. Цей препарату найкращим чином підходить для знищення черв'яків, аскарид, апесторхов, ляблей та інших.   Склад: 1..
50 грн.
Показано від 1 до 12 з 36 (всього сторінок: 3)