Суалін Хамдард (Sualin Hamdard), 60 таблеток

Код товару:
14-008
Виробники
Hamdard
EAN:
8901453045933
Наявність:
В наявності
Строк придатності:
06/2023

115 грн.


Суалін є чудово збалансованим препаратом, ефективним при лікуванні багатьох гострих і хронічних захворювань бронхо-легеневої системи, зокрема, ангіни, астми та бронхіту.

Суалін – це природна відповідь на подразнюючий кашель, застуду та ангіну. Володіючи приємним запахом і солодкувато-пряним смаком, препарат приносить швидке полегшення і забезпечує нейтралізацію вогнища кашлю, не надаючи при цьому побічних гальмівних ефектів. Суалін не тільки приносить полегшення, але і покращує імунну систему організму, скорочуючи ризик алергічних реакцій, борючись з першопричиною захворювання. Компоненти трав, що входять до складу Суалін, сприяють знищення патогенних мікробів в дихальному тракті, нейтралізуючи пориви кашлю, руйнують дратівливі частинки, що полегшує ковтання, діють в якості заспокійливого фарингального кошти, знімають роздратування.

Суалін видаляє зайву слиз з легких і носових ходів, знімає роздратування в дихальному тракті, забезпечує хороше виділення бронхо-легеневої слизу, володіє хорошою антисептичної активністю, що дозволяє ефективно використовувати його для лікування синуситу, ларингіту і тонзиліту.


Показання: ангіна, кашель, застуда, бронхіт, астма, коклюш та інші захворювання бронхо-легеневої системи.


Склад: Glycyrriza glabra, Adhatoda vasika, Ocimum basilicum, Oleum Pimpinella anisum, Oleum Cinnamomum zeylanicum, Oleum Eucaliptus globules, Oleum Xanthoxium alatum, Oleum Pinus pinea, Mentha pipreta, Calyx Cretagailica punficataoridum, Saccharum officinarum.


Дозування:

- Дорослим – по 2 таблетки 2-3 рази на день, до їди.

- Дітям – по 1 таблетки 2-3 рази на день, до їди.


Протипоказання: немає.


Оригінальна назва: Sualin Hamdard.


В нашому магазині Ви можете придбати оригінальний Суалін Хамдард за вигідною ціною!

Відгуків: 1
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.
Anonymous
26.03.2018
Схожі товари