Бабуна НідКо (Babuna NidCo), 50 мл

Распродажа
Знижка: -53%
Код товару:
28-009
Виробники
NidCo
EAN:
8904195801775
Наявність:
В наявності
Expiry date:
07/2019

85 грн.40 грн.


Розпродаж - строк придатності 07/2019.


Бабуна - це засіб для вирішення багатьох проблем, з якими стикаються батьки немовлят. Бабуна покращує апетит, травлення і полегшує евакуацію стільця. Крім того, цей препарат може допомогти при коліках, діареї у немовлят, відрижці молока і т. д. Так само Бабуна ефективна при простудних захворюваннях і під час прорізування зубів.


Склад: екстракти з Terminalia chebula, Rosa centifolia, Operculina turpethum, Carum copticum, Zingiber officinale, Foeniculum vulgare, Rheum emodi, Butea monosperma, Aconitum heterophyllum, Cassia fistula, Cassia angustifolia, Curcuma longa, Helicteres isora, Hollarhaina antidysentrica, Embelia ribes, Terminalia belerica, Glycyrhiza gelebra, Solanum nigrum, Cuminum cyminum, Sodii biboros.


Дозування:

- 1 місяць: 5-10 крапель;

- 6 місяців до року: 10-15 крапель;

- 1 рік - 2 роки: 15-20 крапель;

- 2 роки - 3 роки: 20-25 крапель;

- 3 роки - 5 років: одна чайна ложка.


Оригінальна назва: Babuna Nidco.


В нашому магазині Ви можете придбати оригінальний Бабуна Нідко за вигідною ціною!

Цей препарат не є лікарським засобом алопатичної медицини. В Україні він відноситься до біодобавок і може розглядатися лише як доповнення до раціону харчування. Вся інформація щодо лікування захворювань цим препаратом заснована на знаннях Аюрведи, фітотерапії та нутріціології не підтверджена Міністерством охорони здоров'я або іншими компетентними організаціями і може бути використана лише довідково.

Відгуків: 1
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.
Anonymous
18.07.2018
Схожі товари
Схожі товари
Карела (Karela), 60 таблеток - 15 грам
Карела здавна використовується в Індії в якості засобу, який допомагає підтримувати нормальний рівень цукру в крові при цукровому діабеті. Екстракт Карели має гіпоглікемічних та гіпотензивну властивостями. Допомагає підтримувати нормальний рівень тригліцеридів і холестерину в крові, а також стиму..
165 грн.
Кункумаді таіл (Kunkumadi tailam), 10 мл
Масло Кункумаді (Кумкумаді таіл) - спеціальне аюрведичне олія, яка має яскраво виражений омолоджуючий ефект. Застосовується для омолодження шкіри обличчя і усунення вугрової висипки. До складу цього масла входить шафран. Шафран має легкий фарбуючий ефект, що надає шкірі відтінок легкої засмаги післ..
350 грн.
Адарш Аюрведик
Шатаварі Гхан ваті (Shatavari Ghan vati), 20 грам ~ 50 таблеток
Шатаварі Гхан ваті (Shatavari Ghan vati), 20 грам ~ 50 таблеток
Шатаварі Гхан - найсильніша форма Шатаварі, чистий екстракт. Шатаварі є основним омолоджуючим рослиною для жіночої репродуктивної системи. Цей препарат нормалізує місячний цикл, підвищує здатність яйцеклітин до запліднення, покращує лактацію. Шатаварі є фітоестрогеном і показана при низьком..
280 грн.
Адарш Аюрведик
Німбаді чурна (Neembadee churna), 100 грам
Німбаді чурна (Neembadee churna), 100 грам
Німбаді чурна - комплексний препарат, що містить у своїй основі порошок німа і, завдяки своєму складу, який має більш виражений, сильний ефект порівняно з чистим німом. В цілому, його показання до застосування аналогічні ниму.Німбаді чурна – одне з найсильніших кровоочисним і детоксикуючих аюрведичн..
140 грн.
Респікот (Respikot), 20 таблеток
Респікот - високоефективний препарат для лікування респіраторних захворювань, таких як астма, бронхіт і кашель. Цей препарат зроблений на основі класичної формули Керальской школи аюрведи Дашамула катутраяді, але завдяки тому, що в складі Респікот містяться екстракти, він володіє значно біль..
110 грн.