Model:
26-050
Виробники
Danikafarm-GreenSet
Наявність:
В наявності
Expiry date:
01/2024
84 грн.

Валеріана - Хміль є м'яким седативних препаратом, що дозволяє відновити і підтримувати нормальну роботу нервової системи в умовах стресу і забезпечує міцний, здоровий, відновлює сон.


Показання:
- безсоння, викликана тривогою, страхом, перепорушенням;
- підвищена нервова збудливість, дратівливість, неспокій;
- вегето-судинна дистонія;
- артеріальна гіпертензія легкого стадії на тлі безсоння, психологічної напруги.


Склад: корінь і кореневища валеріани, шишки хмелю 55%, лактоза 45%.


Дозування: по 2 таблетки 2-3 рази на день за 30 хвилин до їди. Лікувально-профілактичний курс 8-12 тижнів, при необхідності повторити через 2-3 тижні.


Оригінальна назва: Валеріана - Хміль, 90 таблеток Данікафарм-Грінсет.


У нашому магазині ви можете купити Валеріана - Хміль, 90 таблеток Данікафарм-Грінсет за вигідною ціною!

Цей препарат не є лікарським засобом алопатичної медицини. В Україні він відноситься до біодобавок і може розглядатися лише як доповнення до раціону харчування. Вся інформація щодо лікування захворювань цим препаратом заснована на знаннях Аюрведи, фітотерапії та нутріціології не підтверджена Міністерством охорони здоров'я або іншими компетентними організаціями і може бути використана лише довідково.

Відгуків: 0
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.

Відгуків про цей товар ще не було.

Питань: 0

Немає запитань про цей товар.

Схожі товари
Венотонін, 90 таблеток
Венотонін - Антіварікоз - це збалансована природна формула для підтримки здоров'я вен. Цей препарат застосовується для профілактики набряків, болю в ногах і області тазу, тромбоутворення і зниження ризику розвитку варикозу. Венотонін захищає вени від запалень, підтримує їх тонус, знижує в'язкість кр..
91 грн.
Ваговий баланс, 90 таблеток
Ваговий баланс - це збалансований комплекс рослин, який дозволяє організму перейти в режим спалювання жирів і подолати метаболічну резистентність до зниження ваги, зменшити апетит, зберегти здоров'я і пружність шкіри при бажаній вазі. Унікальна рецептура цього комплексу допомагає відновити баланс го..
91 грн.
Іммунокорт, 90 таблеток
Іммунокорт - це збалансований комплекс иммунноактивных рослин, дія якого спрямована на зміцнення всіх ланок імунної системи, усунення імунодефіциту. Цей препарат підвищує противірусну, антибактеріальну, протипухлинну захист організму, попереджує розвиток респіраторно - вірусних захворювань, нейтралі..
91 грн.
Інфетон - Тройчатка, 90 таблеток
Інфетон - Тройчатка є безпечним антігельмінтним препаратом - знаменита тройчатка доктора Хельда Кларк. Цей препарат ефективний проти глистових і паразитарних інвазій (аскаридоз, ентеробіоз, лямбліоз, опісторхоз, трихомоноз). Крім того, Інфетон - Тройчатка забезпечує антибактеріальну дію щодо стафіло..
91 грн.
Кальцій D3, 90 таблеток
Кальцій D3 - збалансована формула легкозасвоюваного кальцію, яка забезпечує збереження і відновлення структури кісткової тканини. Цей препарат відрізняється високим рівнем засвоюваності кальцію в оптимальному співвідношенні з вітаміном D3, не викликаючи гіперкальцемія і передозування самого вітаміну..
105 грн.