Код товару:
26-018
Виробник:
Danikafarm-GreenSet
Наявність:
Очікується
87 грн.

Ви можете замовити аюрведичні препарати з доставкою з Індії зі знижкою в нашому магазині indica.online

Ціни: нижчі на 20-30% | Строк доставки: 30-45 діб | Безпечність: гарантія нашого магазину!

Аїр болотний є гідним представником цілющих рослин з постійною пропискою у фармакопеї багатьох країн. Спектр дії і його можливостей настільки широкий і різноманітний, що залишається тільки дивуватися тій силі природи, яка закладена в ньому століттями.
Сучасна медицина використовує аїр у вигляді різних готових медичних препаратів при холециститі, гастриті, виразковій хворобі шлунка і дванадцятипалої кишки, захворюваннях сечового міхура і нирок, чоловічої і жіночої статевої сфери.
Корінь аїру є універсальним засобом при порушеннях травлення. Комплекс діючих речовин, особливо акорін, ефірна олія, які містяться в кореневищах, підвищують чутливість смакових рецепторів, підсилюють рефлекторне виділення шлункового соку і активізують процеси травлення. Крім того, Аїр болотний підвищує жовчовидільну функцію печінки, підвищує тонус жовчного міхура, чинить виражену протизапальну дію. У тієї ж годину, він здатний знизити підвищену секрецію, пов'язаність язуючи хлористоводневу кислоту шляхом адсорбції або нейтралізації її, виступаючи в якості антациду.
У аїру білі виражені спазмолітичні, протимікробні і знеболюючі віді дії. Його призначають, як ароматичну гіркоту для збудження апетиту, при ахілії, проносі, як жовчогінний при гепатитах і холециститах різного походження. Коріння вважаються найкращим засобом для поліпшення травлення, відходження газів, нормалізації відділення жовчі.
Біологічно активні речовини лепехи надають позитивний ефект при виразковій патології, його противиразкова активність, а також, достовірна нормалізація секреції і кислотності шлункового соку доведена науковими дослідженнями і підтверджена практикою застосування.
Офіційна медицина рекомендує використовувати препарати з кореня аїру при гастритах, холециститах як дезинфікуючий, протизапальний, вітрогінного кошти.
Встановлено ефективність препаратів аїру в комплексному лікуванні злоякісних новоутворень. Він достовірно сприяє підвищенню активності цитостатичної терапії.
Корінь Аїру болотного проявляє заспокійливу дію, а при пригніченні центральної нервової системи виступає як тонізуючий засіб. Вплив аїру болотного на нервову систему обумовлено присутністю в ньому α - і β-азарона. За своєю седативної активності азарон відповідає дії аміназину. Дані наукових досліджень підтверджують противоатеросклеротические властивості α-азарона.
У кореневищ сильно виражений антибактеріальний ефект. Він чинить бактеріостатичну дію на штами шигел, протея, синьогнійної палички. За рахунок вмісту в кореневищах рослини терпеноїдів (проазулена, азарона) препаратів з лепеха властива протимікробна активність відносно золотистого стафілокока і кишкової палички E. Coli.
Обидва ізомеру азарона виявляють антипаразитарні властивості і пригнічують життєдіяльність круглих гельмінтів, паралізують їх рухливість, надають ларвицидное дію, тобто знищують личинки на другій стадії розвитку Toxocara canis.
У гінекології аїр з успіхом призначається, як протизапальний засіб при порушеннях менструального циклу, гіпоменструальному синдромі, вторинної аменореї на грунті недостатньої функції яєчників, при зниженні лібідо, патологічному клімаксі.
Як гіркоту, коріння аїру побічно впливають на діяльність гіпоталамо-гіпофізарно-яєчникової системи, беруть участь у корекції порушеного менструального циклу, підтримують знижену потенцію у чоловіків.

Коріння Аїру болотного благотворно впливають на сенсорні системи, підвищують гостроту зору, покращує слух, якість життя осіб похилого віку.

Показання:

- неспецифічні порушення травлення, в тому числі порушена секреція шлунка, кишкові коліки, метеоризм, печія;
- захворювання шлунковокишкового тракту: хронічні гастрити (анацидного, гипацидные); ахілія, виразкова хвороба шлунка і 12-палої кишки; ентероколіти, коліти;
- метеоризм;
- дисбактеріоз;
- невротична і астенічна анорексія;
- гіпоменструальный синдром, вторинна аменорея на грунті недостатньої функції яєчників, ослаблення лібідо, патологічний клімакс (у комплексній терапії);
- у комплексній терапії запальних захворювань жіночої та чоловічої статевої сфери;
- ГРВІ, ГРЗ, бронхіти;
- захворювання печінки, жовчокам'яна хвороба, дискінезія жовчовивідних шляхів за гіпотонічним типом, холецистит;
- артрит, артроз, ревматизм;
- захворювання нирок, нирковокам'яна хвороба (урати);
- у комплексній терапії паразитарних і глистових інвазій;
- при підвищених фізичних навантаженнях;
- у комплексній терапії захворювань центральної нервової системи, неврозів;
- після тяжких захворювань, операцій;
- для покращення зору, слуху у осіб похилого віку;
- літній вік.


Склад: корінь аїру болотного (Acorus calamus) 55%, лактоза 45%.


Дозування: по 2 таблетки 2-3 рази на день за 30 хвилин до їжі. Лікувально-профілактичний курс 8-12 тижнів, при необхідності повторити.


Оригінальна назва: Аир болотний, 90 таблеток Даникафарм-Гринсет.


Синоніми: Вача, Vacha.


В нашому магазині ви можете придбати Аїр болотний, 90 таблеток Данікафарм-Грінсет за вигідною ціною!

Цей препарат не є лікарським засобом алопатичної медицини. В Україні він відноситься до біодобавок і може розглядатися лише як доповнення до раціону харчування. Вся інформація щодо лікування захворювань цим препаратом заснована на знаннях Аюрведи, фітотерапії та нутріциології не підтверджена Міністерством охорони здоров'я або іншими компетентними організаціями і може бути використана лише довідково.

Показання / Переваги

Аменорея, дисменорея
Анорексія
Артрити, ревматизм, запалення суглобів
Артроз
Бронхіт
Виразка дванадцятипалої кишки
Виразка шлунку
Високі фізичні навантаження
Гастрит
Гастрит зі зниженою кислотністю
Гепатит
Геріатричні зміни, старість
Діарея, дизентерія
Дисбактеріоз
Дискінезія жовчовивідних шляхів
Жовчогінне
Коліт, спазми кишковика
Менопауза
Метеоризм
Невроз, неврастенія, істерія
Низьке лібідо
ОРЗ, ОРВІ
Печія, підвищена кислоти
Порушення роботи жовчного міхура
Тонік для нервової системи
Холецистит, Жовчокам'яна хвороба
Цистит, уретрит, інфекції сечовивідної системи
Глисти, паразити

Склад

Вача (Acorus calamus)

Дозування / Застосування

2 таблетки 2-3 рази на день
Відгуків: 0
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.

Відгуків про цей товар ще не було.

Питань: 0

Немає запитань про цей товар.

Схожі товари
Аронія чорноплідна, 90 таблеток
Аронія чорноплідна або Чорноплідна горобина здавна відома своїми лікувальними властивостями. У цьому вона повністю випра..
97 грн.
Артішок, 90 таблеток
Артішок має виражену гепатопротекторну властивістю і застосовується при порушеннях функції печінки, дискінезії жовчови..
90 грн.
Борова матка - Ортилія однобока, 90 таблеток
Борова матка застосовується при порушеннях менструального циклу, лікування гінекологічних захворювань - фіброміоми, ендо..
154 грн.
Глід, 90 таблеток
Глід застосовується для лікування захворювань серцево-судинної системи. Цей препарат є серцевим тоніком, покращує корона..
110 грн.
Броколі - природний Індол, 90 таблеток
Біологічно-активна добавка Брокколі застосовується для профілактики і в комплексному лікуванні пухлинних і кістозних з..
99 грн.