Арогья Вардхини ваті (Arogya Vardhini vati), 40 грам ~ 140 таблеток

Код товару:
1-012
Виробник:
Adarsh Ayurvedic Pharmacy
EAN:
2905951000124
Наявність:
Ожидается
Строк придатності:
04/2023

220 грн.


У російськомовному сегменті інтернету, як і в більшості магазинів Ви можете прочитати, що Арогьявардхини ваті - гепатопротектор з м'яким жовчогінну дію. Це не зовсім так. "Арогья" перекладається як здоров'я, Арогьявардхини можна перевести як "підтримує здоров'я". У цього препарату дійсно є гепатопротекторні властивості, але він не є препаратом для лікування захворювань печінки.

Арогья Вардхини ваті – ефективний тонік загальної дії. Цей препарат застосовується для підтримання нормального травлення, нормалізації ваги і виведення токсинів з організму. Арогья Вардхини ваті є серцевим тоніком, а так само показаний при захворюваннях (включаючи хронічні) респіраторної системи. Крім того, Арогья Вардхини ваті - хороший гепатопротектор, що володіє жовчогінною дією.


Показання: загальний тонік для організму, порушення травлення, зайва вага, токсичні стану крові, порушення роботи печінки і жовчного міхура.


Склад: Склад: Shuddha Parada, Shuddha Gandhaka, Loha Bhasma, Abhraka Bhasma, Тамра Bhasma, Triphala, Shilajeet, Guggul, Chitra, Kutki.


Дозування: 1-2 таблетки два рази на день з водою або молоком.


Оригінальна назва: Arogya Vardhini vati, 40 grams Adarsh Ayurvedic Pharmacy.


Синоніми: Арогьявардхини ваті, Arogyavardhini vati.


В нашому магазині Ви можете придбати оригінальний Арогья Вардхини ваті, 40 грам Адарш Аюрведік Фармасі за вигідною ціною!

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.
Рекомендуем посмотреть