Правильний опис
Екстракт
Адарш Аюрведік
Model:
69-022
Виробники
Adarsh Ayurvedic Pharmacy
Наявність:
В наявності
Expiry date:
02/2025
350 грн.

Арджуна - чудовий серцевий тонік, що застосовується для профілактики і лікування практично всіх захворювань серця. Цей препарат показаний для зміцнення серцевого м'яза, при тахікардії, ішемічної хвороби. Арджуна знижує артеріальний тиск і може застосовуватися для лікування гіпертонії як самостійно так і в комплексі з іншими препаратами. Крім того, вона регулює рівень холестерину в крові, покращує згортання крові і застосовується при кровотечах а також для прискорення загоєння ран. Також Арджуна показана при виразковій хворобі шлунка і дванадцятипалої кишки, поліурії і для профілактики захворювань сечовивідної системи і нирок.


Гхан - чистий екстракт (випарений настій) - найбільш ефективна форма препарату. Амріт Веда виробляє Арджуна гхан з свіжої рослини, завдяки чому, Арджуна Гхан ваті має дуже високу ефективність. При використанні концентрованих препаратів лікування не розтягується на багато місяців, а результат дії препарату помітний практично відразу.


Показання, склад і дозування препарату Арджуна Гхан від компанії Амріт Веда знаходяться у вкладці Характеристики.


Оригінальна назва: Arjuna Ghan vati, 90 tablets Amrit Veda.


В нашому магазині Ви можете купити оригінальну Арджуна Гхан ваті, 90 таблеток Амріт Веда за вигідною ціною!


Цей препарат не є лікарським засобом алопатичної медицини. В Україні він відноситься до біодобавок і може розглядатися лише як доповнення до раціону харчування. Вся інформація щодо лікування захворювань цим препаратом заснована на знаннях Аюрведи, фітотерапії та нутріціології не підтверджена Міністерством охорони здоров'я або іншими компетентними організаціями і може бути використана лише довідково.

Показання / Переваги

Інфаркт міокарда, Міокардит
Ішемічна хвороба
Аритмія
Атеросклероз
Виразка дванадцятипалої кишки
Виразка шлунку
Внутрішні кровотечі
Гіпертонія
Підвищений холестерин
Поліурія
Серцева недостатність
Тахікардія
Тонік для сердця

Вплив на Доші

Заспокоює Капху
Заспокоює Піту

Склад

Арджуна (Terminalia arjuna)
кори екстракт (співвідношення 20:1) 100%
Бензалконія хлорид
Допоміжні речовини
Acacia arabica, Talcum 20% від загальної ваги

Дозування / Застосування

1 таблетка двічі на день
згідно з інструкцією до препарату
Або за призначенням лікаря
Підходить вегетаріацам / веганам
так

Протипоказання / Застереження

Приймати з обережністю
під час вагітності приймати під наглядом лікаря або вибрати менш концентровану форму препарату.
Відгуків: 0
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.

Відгуків про цей товар ще не було.

Питань: 0

Немає запитань про цей товар.

Схожі товари
Схожі товари
Чандрапрабха ваті (Chandraprabha vati), 90 таблеток - 31 грам
Чандрапрабха ваті – володіє великим набором корисних властивостей, але в першу чергу це препарат для лікування інфекцій сечовивідної системи. Чандрапрабха ваті регулює обмін рідини в організмі і володіє сечогінною дією. Цей препарат також застосовується при захворюваннях жіночої репродуктивної систе..
270 грн.
Тріфала Гхан ваті (Triphala Ghan vati), 60 таблеток - 31 грам
Трифала Гхан ваті (екстракт Трифалы) - препарат для очищення і нормалізації роботи кишечника. Цей препарат покращує травлення і випорожнення кишечника, володіє легким послаблюючу дію, допомагає виводити токсини. Трифала є антиоксидантом і має омолоджуючу дію на організм. Цей препарат по..
180 грн.
Арог’я Вардхіні ваті (Arogya Vardhini vati), 90 таблеток - 32 грама
Арог’я Вардхіні ваті – ефективний тонік загальної дії. Цей препарат застосовується для підтримання нормального травлення, нормалізації ваги і виведення токсинів з організму. Арог’я Вардхіні ваті є серцевим тоніком, а також показаний при захворюваннях (включаючи хронічні) респіраторної системи. Крім ..
285 грн.
Удрамріт ваті (Udramrit vati), 40 таблеток
Удрамріт ваті є тоніком для травної системи. Цей препарат препарат показань при диспепсії, болях у животі, розлад шлунку, діареї і запорі. Крім того, Удрамріт ваті покращує роботу печінки, має легкий од жовчогінну властивість. Також Удрамріт ваті покращує вироблення гемоглобіну. Показання: диспепсія..
70 грн.
Панчатікта Гріт Гуггул (Panch tikta ghrit Guggul), 90 таблеток - 33 грама
Панчатікта Гріт Гуггул - класичний препарат, що застосовується для очищення і детоксикації організму. Цей препарат ефективний при токсичних станах крові та печінки, а так само при лікуванні шкірних захворювань, пов'язаних з такими станами. Також Панчатікта Гріт Гуггул допомагає при захворюваннях ..
230 грн.