Арджуна Хімалая (Arjuna Himalaya), 60 таблеток - 15 грам

Код товару:
15-004
Виробники
Himalaya
EAN:
8901138834319
Наявність:
Ожидается
Строк придатності:
07/2022

170 грн.


Арджуна – прекрасний серцевий тонік, що застосовується для профілактики і лікування практично всіх захворювань серця. Цей препарат показаний для зміцнення серцевого м'яза, порушення роботи серцевих клапанів, тахікардії, ішемічної хвороби. Арджуна також володіє гіпотензивною властивістю і застосовується для лікування гіпертонії як самостійно так і в комплексі з іншими препаратами. Крім того, Арджуна показана при виразці шлунка, поліурії, має кровоспинних властивістю і застосовується при кровотечах, менорагії. Ще однією перевагою цього препарату є здатність регулювати вміст холестерину в крові.


Показання: серцевий тонік, серцева недостатність, ішемія, тахікардія, гіпертонія, реабілітація після інфаркту міокарда, виразка шлунка, поліурія, атеросклероз, високий рівень холестерину.

 

Склад: Terminalia Arjuna extract.

 

Показання: серцева недостатність, ішемічна хвороба серця, серцеві та будь-які легеневі захворювання, гіпертонія, реабілітація хворих після інфаркту міокарда, хворобливе серцебиття.

 

Дозування: по 2 таблетки 2 рази в день. У профілактичних цілях дозу можна зменшити.


Оригінальна назва: Arjuna Himalaya.


В нашому магазині Ви можете купити оригінальну Арджуна Хімалайя за вигідною ціною!

Цей препарат не є лікарським засобом алопатичної медицини. В Україні він відноситься до біодобавок і може розглядатися лише як доповнення до раціону харчування. Вся інформація щодо лікування захворювань цим препаратом заснована на знаннях Аюрведи, фітотерапії та нутріціології не підтверджена Міністерством охорони здоров'я або іншими компетентними організаціями і може бути використана лише довідково.

Показання / Переваги

Інфаркт міокарда, Міокардит
Ішемічна хвороба
Аритмія
Атеросклероз
Виразка шлунку
Внутрішні кровотечі
Гіпертонія
Головний біль
Підвищений холестерин
Поліурія
Простатит
Серцева недостатність
Тахікардія
Тонік для сердця

Склад

Арджуна (Terminalia arjuna)

Дозування / Застосування

2 таблетки 2 рази на день
Відгуків: 1
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.
Anonymous
19.01.2018
Схожі товари