Тріфала порошок П'юа Індіан Фудс (Triphala powder Pure Indian Foods), 227 грам

Код товару:
53-001
Виробники
Pure Indian Foods
EAN:
797734507287
JAN:
Organic
Наявність:
В наявності
Строк придатності:
05/2023

365 грн.


Тріфала чурна - препарат для очищення і нормалізації роботи кишечника. Цей препарат покращує травлення і випорожнення кишечника, володіє легким послаблюючу дію, допомагає виводити токсини. Трифала є антиоксидантом і має омолоджуючу дію на організм. Цей препарат показаний для зниження ваги, він є основою більшості аюрведичних препаратів для схуднення. Також Тріфала є тоніком для очей, володіє протизапальними властивостями, знижує кислотність і може застосовуватися для лікування гастритів.

Тріфалу можна назвати одним з головних препаратів в аюрведі. Дуже велика кількість захворювань виникають завдяки забруднення організму токсинами, які накопичуються в кишечнику з-за поганого травлення. По-цьому лікування у багатьох випадках правильно починати з нормалізації роботи кишечника і виведення з організму токсинів. А Тріфала - найкращий препарат для цих цілей.

Ця Тріфала готується зі свіжих фруктів при низькій температурі, що дозволяє зберегти в ній всі корисні речовини! Протягом усього процесу перетворення зі свіжих фруктів у порошок використовується надзвичайно низький рівень тепла. Температура постійно підтримується нижче 40 ° С.

Показання: слабке травлення, запор, очищення кишечника від токсинів, зайва вага, тонік для очей, гастрит.


Склад: Emblicа officinalis 33.33%, Terminalia Belericа 33.33%, Terminalia chebula 33.33%.


Дозування: по 1 чайній ложці 1-двічі на день з теплою водою або молоком або за призначенням аюрведічеського лікаря.


Протипоказання: вагітність, лактація, індивідуальна непереносимість препарату.


Оригінальна назва: Triphala powder, 227 grams Pure Indian Foods.


Синоніми: Тріфала чурна, Тріпхала.


В нашому магазині Ви можете купити оригінальний Тріфала порошок, 227 грам П'юа Індіан Фудс за вигідною ціною!

Цей препарат не є лікарським засобом алопатичної медицини. В Україні він відноситься до біодобавок і може розглядатися лише як доповнення до раціону харчування. Вся інформація щодо лікування захворювань цим препаратом заснована на знаннях Аюрведи, фітотерапії та нутріціології не підтверджена Міністерством охорони здоров'я або іншими компетентними організаціями і може бути використана лише довідково.

Відгуків: 0
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.
Схожі товари