1 review
Адарш Аюрведік
Виробник:
Adarsh Ayurvedic Pharmacy
Наявність:
Очікується
782 грн.

Ви можете замовити аюрведичні препарати з доставкою з Індії зі знижкою в нашому магазині indica.online

Ціни: нижчі на 20-30% | Строк доставки: до 10 тижнів | Безпечність: гарантія нашого магазину!

Суварна Бхасма (Зола золота) є однією з кращих відомих расаян - загальнозміцнюючу і омолоджуючий препаратом, сповільнює процес старіння, поліпшує інтелект, пам'ять, дає сили всьому організму.

Суварна Бхасма є сильною расаяной і застосовується у програмах омолодження організму, збільшує Оджас. Це чудовий засіб, що поліпшує сперматогенез і широко використовуваний при безплідді і порушення в роботі гормональної системи, порушення функції надниркових залоз.

Так само вона призначається при схильності до пухлинного росту, для лікування аденоми гіпофіза, при хворобах крові. В якості профілактики та лікування пухлинного зростання зазвичай застосовується в комплексі з Хіра Бхасма (зола алмазу). Вона високо цінується як серцевий тонік, оскільки насичує м'язові тканини і збільшує тонус серцевого м'яза. З цієї причини, цей препарат корисний при серцевій слабкості, застійної серцевої недостатності з набряком, задишкою і прискореним серцебиттям.

Суварна Бхасма є так само і тоніком, годує м'язову тканину, посилюючи внутрішній вогонь. Таким чином, вона корисна при хворобах, викликаних збільшенням Вата-доши - порушення травлення, захворюваннях респіраторної системи, в тому числі і туберкульозі, запаленнях суглобів, остите, м'язової дистрофії та порушення функцій нервової системи (геміплегії, поліомієліті, божевілля, епілепсії, істерії, депресії, схильності до самогубства, наркоманії, алкоголізмі та ін Суварна Бхасма надає чудове вплив на інтелект, пам'ять, стабільність психіки і спокій розуму.


Суварна Бхасма є чудовою протиотрутою і є сильним детоксикуючою препаратом, має антимікробну і противірусну властивостями. Так само вона є тоніком для зору і використовується для лікування міопатії, астигматизму.


Склад:

золото, очищене і спеціальним чином оброблене.

 

Дозування/Застосування:

5-10 мг або по рекомендації аюрведічеського лікаря. Зручно розмішувати Суварна бхасму в чаванпраше або Брамі расаяні.

В якості серцевого тоніка можна змішати 100 мг Суварна Бхасма і по 50 грам Арджуни і Ашваганди.Оригінальна назва:

Suvarna Bhasma Adarsh Ayurvedic Pharmacy.


Синоніми:

Swarna Bhasma, Сварна Бхасма, Сварна бхашма, Суварна басма, Зола золота.


В нашому магазині Ви можете придбати оригінальний Суварна Бхасма Адарш Аюрведік Фармасі за вигідною ціною!


Цей препарат не є лікарським засобом алопатичної медицини. В Україні він відноситься до біодобавок і може розглядатися лише як доповнення до раціону харчування. Вся інформація щодо лікування захворювань цим препаратом заснована на знаннях Аюрведи, фітотерапії та нутріциології не підтверджена Міністерством охорони здоров'я або іншими компетентними організаціями і може бути використана лише довідково.

Reviews: 1
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.
Anonymous
23.09.2018
Питань: 0

Немає запитань про цей товар.