Код товару:
3-049
Виробник:
Arya Vaidya Sala
Наявність:
В наявності
Expiry date:
08/2022
55 грн.45 грн.

Розпродаж - строк зберігання до 08/2022.


Нетра амрітам - чудові краплі для очей, які мають розслаблюючу, заспокійливу, знімає втому дією. Їх можна рекомендувати при підвищеної светочуствительности і роздратуванні, запаленні очей. Ці краплі мають виражену антибактеріальну дію. Краплі промивають слізні протоки і знімають запалення слізних залоз.

До складу крапель Нетра амрітам входять тільки екстракти трав, і своїм темно-вишневим цвітом вони зобов'язані екстрактів з квіток гибискуса і пелюсток троянди.


Склад: Lodhratwak, Hima, Padmakam, Sevyam, Sasi, Himambu


Дозування: 1-2 краплі перед сном і 1-2 краплі вранці, перед умиванням. При гострих кон'юнктивітах і інших гострих очних інфекціях дозу можна збільшити.

Ці краплі мають темний колір і високу щільність. Після висихання деякі компоненти крапель залишають на шкірі колірний пігмент, який легко змивається водою, майте це на увазі, якщо у вас є необхідність перебувати в суспільстві після використання препарату.

Netra amritam AVS, Нетра амритам, краплі для очей.

 

Краплі для очей по знаменитому Керальскому рецептом.

 

Нетра Амритам, краплі для очей, мають розслаблюючу, заспокійливу,
антибактеріальною дією. Цей рецепт підходить для людини з очним "займанням", зоровим напругою, роздратуванням або підвищеною світочувствительностью.

Netra Amritam допоможе вам пережити час втоми і роздратування в очах. Якщо ваші очі червоні, зудятся, запалені із-за надмірної напруги зору або набрякли. Якщо ваші очі чутливі до штучного світла і втомлюються від комп'ютера.

 

До складу крапель входять тільки екстракти трав без спирту. Краплі промивають слізні протоки і знімають запалення слинних залоз. Краплі мають темно-вишневий колір через квіток гібіскуса і пелюсток троянди.

Дозування/Застосування і дозування: 1-2 краплі перед сном і 1-2 краплі вранці після пробудження, перед умиванням. При гострих кон'юнктивітах і інших гострих очних інфекціях можете збільшити дозування і частоту закапування, додавши в проміжках днем, 2 рази до їжі за 15 хвилин.

Увага! Ці краплі виготовлені з рослинної сировини, що мають темний колір і щільну фактуру, внаслідок чого вони не схожі на очищені або екстраговані рідини, звичні для західних людей. Використовуйте, будь ласка, ці краплі будинку або тоді, коли вам немає необхідності знаходитися в суспільстві, так як після висихання деякі інгредієнти крапель залишають на шкірі навколо очей колірний пігмент, який після висихання легко (стирається) змивається водою.


Оригінальна назва: Netramritam Kottakkal.


В нашому магазині Ви можете придбати оригінальний Нетра амрітам Коттаккал за вигідною ціною!

Цей препарат не є лікарським засобом алопатичної медицини. В Україні він відноситься до біодобавок і може розглядатися лише як доповнення до раціону харчування. Вся інформація щодо лікування захворювань цим препаратом заснована на знаннях Аюрведи, фітотерапії та нутріціології не підтверджена Міністерством охорони здоров'я або іншими компетентними організаціями і може бути використана лише довідково.

Відгуків: 1
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.
Anonymous
02.04.2018
Питань: 0

Немає запитань про цей товар.

Схожі товари
Схожі товари
Кширабала 101 таіл (Kshirabala 101 tail), 10 мл
Кширабала 101 - масло, приготована за спеціальним рецептом. У процесі приготування воно проходить 101 цикл обробки, з..
119 грн.
Манджиштаді кватх (Manjishtadi kwatam), 2х10 таблеток - 20 грам
Манджиштаді кватх - багатокомпонентый препарат Керальскої школи аюрведи, один з кращих препаратів для лікування ..
131 грн.
Мурівенна таіл (Murivenna tail), 200 мл
Мурівенна - лікувальне масло, що застосовується при різних захворюваннях суглобів, переломах, вивихах. На малая..
203 грн.
Басант кусумакар рас (Basant kusumakar ras), 1 грам
Басант Кусумакар рас (Васант кусумакар) - одна з найбільш сильних і ефективних расаян в аюрведі. Це расаяна з різнобі..
438 грн.
Навшакті Расаяна (Navshakti Rasayana), 40 грам ~ 110 таблеток
Навшакті расаяна допомагає чоловікові підтримувати сильну психіку і здорове тіло, щоб впевнено себе почувати в повсяк..
600 грн.