Новинка
Екстракт
Model:
70-009
Наявність:
В наявності
Expiry date:
12/2023
190 грн.

Нім володіє дуже великим списком корисних властивостей. Це рослина - одна з найсильніших кровоочисним і детоксикуючих аюрведичних коштів. Нім володіє вираженими антивірусною, антибактеріальною, антигельмінтною та протигрибковою властивостями. Цей препарат з успіхом застосовується для лікування застудних захворювань, що супроводжуються високою температурою.

Нім використовується для очищення крові, печінки і кишечника від токсинів, показань для лікування більшості шкірних захворювань. Також Нім може вікорістовуватіся для догляду за шкірою, при прийомі всередину він очищає шкіру від токсинів, покращує циркуляцію крові, а при зовнішньому застосуванні робить шкіру гладкою і ніжною. Цей препарат має гепатопротекторні властивості, що очищує печінку від токсинів і шкідливих речовин, захищає клітини печінки від некрозу. Також Нім покращує роботу дихальної системи і кишечника, покращує роботу легенів і виводить токсини з кишечника. Крім того, цей препарат показаний при гастритах і виразці шлунка. Цей препарат може використовуватися при будь-яких запальних процесах так як надає заспокійливу дію на Піта дошу. Нім застосовують також для лікування ран, що погано гояться. Нім показаний для лікування діабету, він регулює рівень цукру в крові. Крім того, цей препарат застосовується для лікування запальних процесів у нирках та сечовивідної системи. Також, Нім використовують у протипухлинної та протиракової терапії, особливо лейкімії.


Показання: Очищення крові, печінки і кишечника від токсинів, запальні процеси, викликані діяльністю патогенної мікрофлори, вірусів, грибкові інфекції, гельмінти, тонік для печінки, респіраторні та шкірні захворювання, діабет, незагойні рани, запальні процеси в нирках і сечовивідної системи, онкологічні захворювання.


Склад: Azadirachta indica extract 375 mg, Base.

 

Дозування: 1-2 таблетки двічі на день з водою. Або за приписом лікаря.

 

Оригінальна назва: Neem, 60 tablets Golden Chakra.


В нашому магазині Ви можете придбати оригінальний Нім, 60 таблеток Голден Чакра за вигідною ціною!


Цей препарат не є лікарським засобом алопатичної медицини. В Україні він відноситься до біодобавок і може розглядатися лише як доповнення до раціону харчування. Вся інформація щодо лікування захворювань цим препаратом заснована на знаннях Аюрведи, фітотерапії та нутріціології не підтверджена Міністерством охорони здоров'я або іншими компетентними організаціями і може бути використана лише довідково.

Відгуків: 0
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.

Відгуків про цей товар ще не було.

Питань: 0

Немає запитань про цей товар.

Схожі товари
Схожі товари
Вал'я Сахачараді таіл (Valya Sahacharadi tailam), 200 мл
Вал’я Сахачараді таіл - одне з найвідоміших масел в керальской школі аюрведи. Це масло використовується для лікування всіх видів Вата - захворювань, артритів, запалень і атрофії м'язів, судом, тугоподвижности суглобів, для лікування синуситів і ринітів. Сахачараді таіл ефективно при варикозному розш..
276 грн.
Правахікахер чурна (Pravahikaher churna), 100 грам
Правахікахер чурна застосовується для лікування порушень роботи шлунково-кишкового тракту. Цей препарат показаний при диспепсії, спазмів і кишкових кольках. Так само Правахікахер чурна застосовується для лікування амебної дизентерії. Цей препарат володіє однією унікальною особливістю - він застосову..
132 грн.
Спіруліна плюс Амла (Spirulina with Amla), 60 капсул
Спіруліна плюс Амла - прекрасний комплекс для підтримки повноцінної життєдіяльності організму. Спіруліна - цінна харчова добавка, яка містить в собі унікальний комплекс мінералів, вітамінів і мікроелементів. Вона є абсолютним чемпіоном серед натуральних продуктів змістом і складом амінокислот, ..
204 грн.
Амалакі Расаяна (Amalaki Rasayana), 120 грам
Амалакі Расаяна - одна з найвідоміших і ефективних расаяна в Аюрведі. Амла, з якої складається Амалакі Расаяна - одна з найсильніших омолоджуючих рослин аюрведической медицини. Амалакі Расаяна є багатим джерелом натурального вітаміну С, завдяки чому має сильні антиоксидантні властивості. Цей..
193 грн.
Амла чурна (Amla churna), 100 грам
Амла (Амалакі) - одне з найсильніших омолоджуючих рослин аюрведической медицини. Амла є багатим джерелом натурального вітаміну С, завдяки чому має сильні антиоксидантні властивості. Цей препарат є иммуномодулятором, афродізіаком, тоніком для респіраторної системи, показаний при застудах для ..
84 грн.