Повідомлення

Шановні покупці!

26 та 27 січня відправки робитись не будуть. Всі замовлення, зроблені з 26 по 29 січня будуть відправлені у понеділок, 30.01.2023 року.

Вибачте за незручності!

Код товару:
69-032
Виробник:
Adarsh Ayurvedic Pharmacy
Наявність:
Очікується
460 грн.

Навшакті расаяна допомагає чоловікові підтримувати сильну психіку і здорове тіло, щоб впевнено себе почувати в повсякденному житті. Навшакті - це високоефективна расаяна, що складається з рідкісних трав, ефективна насамперед для чоловічого організму. Це стимулюючий препарат, який зміцнює психіку і омолоджує фізіологію, надає жвавість мислення і здоров'я організму.

 

Корисні властивості: Наповнює тіло енергією, життєвою силою, збільшує лібідо (є сильним афродизіаком), стимулює роботу головного мозку і нервової системи.


 Склад: extracts of Ashwagandha, Bang bhasma, Choti Elaichi each 10%, Kapikacchu, Banslochan each 9%, Swarn bang 2%, Sat Shilajeet 50%.


Дозування: по 1-2 таблетки два рази на день з водою або молоком.

 

Найкращі результати досягаються при сумісному прийомі з Камні Відраян.


Оригінальна назва: Navshakti rasayana, 90 tablets Amrit Veda.


В нашому магазині Ви можете придбати оригінальний Навшакті расаяна, 90 таблеток Амріт Веда за вигідною ціною!Цей препарат не є лікарським засобом алопатичної медицини. В Україні він відноситься до біодобавок і може розглядатися лише як доповнення до раціону харчування. Вся інформація щодо лікування захворювань цим препаратом заснована на знаннях Аюрведи, фітотерапії та нутріциології не підтверджена Міністерством охорони здоров'я або іншими компетентними організаціями і може бути використана лише довідково.

Відгуків: 0
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.

Відгуків про цей товар ще не було.

Питань: 0

Немає запитань про цей товар.

Схожі товари
Схожі товари
Кеш Гроу (Kesh Grow), 60 таблеток - 31 грам
Кеш Гроу - комплексний препарат, що застосовується для стимулювання росту волосся. Цей препарат живить волосяні фоліку..
270 грн.
Хеморофф (Haemoroff), 90 таблеток - 38 грам
Хеморофф – ефективний препарат, розроблений компанією Адарш Аюрведік Фармасі для лікування геморою. Цей препарат дозво..
320 грн.
Гокшура чурна (Gokshura churna), 120 грам
Гокшура – ефективний засіб при більшості захворювань сечовивідних шляхів. Полегшує сечовипускання, що сприяє легкому ..
150 грн.
Арог’явардхіні баті (Arogyavardhini bati), 40 таблеток - 12 грам
У російськомовному сегменті інтернету, як і в більшості магазинів Ви можете прочитати, що Арог’явардхіні ваті - геп..
120 грн.
Гілой Гхан ваті (Giloy Ghan vati), 90 таблеток - 33 грама
Гілой Гхан є одним з кращих імуномодуляторів, показаний при застудних захворюваннях, особливо що супроводжуються лихом..
340 грн.