Очікується
Є аналоги
Виробник:
Baidyanath
Наявність:
Очікується
175 грн.

Ви можете замовити аюрведичні препарати з доставкою з Індії зі знижкою в нашому магазині indica.online

Ціни: нижчі на 20-30% | Строк доставки: до 10 тижнів | Безпечність: гарантія нашого магазину!

Нард'я Лакшмі Вілас Рас застосовується для лікування респіраторних інфекцій. Цей препарат володіє жарознижуючою властивістю, знімає запалення горла, розпушує слиз в легенях, полегшує її відкашлювання. Нард'я Лакшмі Вілас Рас є гарним тоніком для серця, особливо у випадках порушення серцевого ритму.


Показання:

ГРЗ, гострий і хронічний бронхіт, серцевий тонік.


Склад:

Abhrak Bhasma 48 grams, Shuddha Parad, Shuddha Gandhak each 24 grams, Karpura, Jaipha, Javitri, Vidhara Seeds, Shuddha Datura Beej, Shuddha Ganja Beej, Vidarikand, Shatavari, Nagabala, Gokshura, Jalavetasa Beej each 12 grams processed with Nagarvel Paan ras.


Дозування:

2 таблетки два рази на день після їди або за призначенням лікаря.


Оригінальна назва:

Nardiya Lakshmivilash Ras, 80 tablets Baidyanath.


Синоніми:

Лакшмівілас Рас, Нард'ялакшмі Вілас Рас, Лакшмі Вілас Рас, Laxmivilas Ras, Laxmi Vilas Ras, Nardyalaxmi Vilas Ras, Нардья Лакшмі Віласом Рас, Nardya Laxmi Vilas Ras.


В нашому магазині Ви можете придбати оригінальний Нард'я Лакшмі Вілас Рас, 80 таблеток Байд'янатх за вигідною ціною!Цей препарат не є лікарським засобом алопатичної медицини. В Україні він відноситься до біодобавок і може розглядатися лише як доповнення до раціону харчування. Вся інформація щодо лікування захворювань цим препаратом заснована на знаннях Аюрведи, фітотерапії та нутріциології не підтверджена Міністерством охорони здоров'я або іншими компетентними організаціями і може бути використана лише довідково.

Додаткова інформація

Синоніми
Лакшмівілас Рас, Махалакшмі Вілас Рас, Лакшмі Вілас Рас, Laxmivilas Ras, Laxmi Vilas Ras, Mahalaxmi Vilas Ras, Нардья Лакшмі Віласом Рас, Nardya Laxmi Vilas Ras, Nardiya Lakshmivilash Ras

Поширені питання

Чи безпечний цей препарат?
Так, Нард'я Лакшмі Вілас Рас Байд'янатх цілком безпечний для прийому в зазначених в описі дозуваннях крім випадків, вказаних в розділі "Протипоказання".
Чи допоможе мені цей препарат?
В описі Нард'я Лакшмі Вілас Рас Байд'янатх ми перелічили всі випадки, в яких цей препарат застосовується, починаючи з тих, де він є найбільш ефективний. Будь ласка, порівняйте опис і показання з вашими симпомами або діагнозом.
Які побічні ефекти в цього препарату?
Нард'я Лакшмі Вілас Рас Байд'янатх не має побічних ефектів за умови його застосування згідно інформації, вказаної в розділі "Дозування". Втім, можлива індивідуальна непереносимість препарату або його компонентів.
Чи можна цей препарат приймати зі звичайними аптечними препаратами?
Так, Нард'я Лакшмі Вілас Рас Байд'янатх добре поєднується з фармацевтичними препаратами. Втім, якщо дія цих препаратів схожа з дією Нард'я Лакшмі Вілас Рас, варто зменшити дозування цього препарату.
Reviews: 0
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.

Відгуків про цей товар ще не було.

Питань: 0

Немає запитань про цей товар.

Схожі товари