Код товару:
69-028
Виробник:
Adarsh Ayurvedic Pharmacy
Наявність:
В наявності
Expiry date:
04/2027
330 грн.
Макардвадж ваті відноситься до дуже сильним аюрведичний раса-препаратів, до складу яких входить сірка і ртуть. Відновлює енергію і життєздатність, підсилює імунітет і сприяє розвитку організму, активізує обмін речовин. Цей препарат використовується при лікуванні захворювань дихальної системи та сечовивідних шляхів. Макардвадж ваті так само є гарним тоніком для серця.
Це чудовий засіб для підняття статевої потенції і використовується для лікування чоловічого безпліддя, покращує кількість і якість сперми.

При низькому рівні життєвої енергії і хронічних захворюваннях він не знає собі рівних по енергетичного впливу. Крім того, він чудово тонізує нервову систему.
Ртуть, що входить до складу Макардваджа, забезпечує тіло трьома необхідними складовими життя – Праною, Теджасом і Оджасом, і тому може контролювати всі три доши. Згідно з твердженнями давніх текстів, немає такої хвороби, яку не могла б вилікувати ртуть, якщо її правильно приготувати і використовувати. Однак, при неправильному готуванні або зловживанні ртуттю, немає такої хвороби, яку вона не могла б викликати.
 
Дозування: 1-2 таблетки на день з медом або молоком.
 
Увага! Передозування може призвести до отруєння організму.


Оригінальна назва: Makardhwaj vati, 60 tablets Amrit Veda.


В нашому магазині Ви можете придбати оригінальний Макардвадж ваті, 60 таблеток Амріт Веда за вигідною ціною!


Цей препарат не є лікарським засобом алопатичної медицини. В Україні він відноситься до біодобавок і може розглядатися лише як доповнення до раціону харчування. Вся інформація щодо лікування захворювань цим препаратом заснована на знаннях Аюрведи, фітотерапії та нутріціології не підтверджена Міністерством охорони здоров'я або іншими компетентними організаціями і може бути використана лише довідково.

Відгуків: 0
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.

Відгуків про цей товар ще не було.

Питань: 0

Немає запитань про цей товар.

Схожі товари
Схожі товари
Саптамріт Лаух (Saptamrit Lauh), 90 таблеток - 30 грам
Саптамріт Лаух - класична формула, яка застосовується для отримання різних порушень зору. Тривалий прийом цього препарат..
190 грн.
Нард'я Лакшмі Вілас Рас (Nardya Laxmi Vilas Ras), 80 таблеток
Нард'я Лакшмі Вілас Рас застосовується для лікування респіраторних інфекцій. Цей препарат володіє жарознижуючою власти..
170 грн.
Басант малті Рас (Basant malti Ras), 1 грам
Басант малті Рас є чудовим аюрведичний препаратом, який корисний для всіх вікових груп. Ця расаяна призначається при сер..
420 грн.
Навшакті Расаяна (Navshakti Rasayana), 90 таблеток - 31 грам
Навшакті расаяна допомагає чоловікові підтримувати сильну психіку і здорове тіло, щоб впевнено себе почувати в повсяк..
460 грн.
Кеш Гроу (Kesh Grow), 60 таблеток - 31 грам
Кеш Гроу - комплексний препарат, що застосовується для стимулювання росту волосся. Цей препарат живить волосяні фоліку..
270 грн.