Model:
6-064
Виробники
Baidyanath
Наявність:
В наявності
Expiry date:
05/2026
107 грн.

Маха Лакшмі Вілас Рас застосовується для лікування респіраторних інфекцій. Цей препарат володіє жарознижуючою властивістю, знімає запалення горла, розпушує слиз в легенях, полегшує її відкашлювання. Маха Лакшмі Вілас Рас є гарним тоніком для серця, особливо у випадках порушення серцевого ритму.


Показання: ГРЗ, гострий і хронічний бронхіт, серцевий тонік.


Склад: Abhrak Bhasma 48 grams, Shuddha Parad, Shuddha Gandhak each 24 grams, Karpura, Jaipha, Javitri, Vidhara Seeds, Shuddha Datura Beej, Shuddha Ganja Beej, Vidarikand, Shatavari, Nagabala, Gokshura, Jalavetasa Beej each 12 grams processed with Nagarvel Paan ras.


Дозування: 2 таблетки два рази на день після їди або за призначенням лікаря.


Оригінальна назва: Maha Laхmi Vilas Ras Baidyanath.


Синоніми: Лакшмівілас Рас, Махалакшмі Вілас Рас, Лакшмі Вілас Рас, Laxmivilas Ras, Laxmi Vilas Ras, Mahalaxmi Vilas Ras, Нардья Лакшмі Віласом Рас, Nardya Laxmi Vilas Ras.


В нашому магазині Ви можете придбати оригінальний Маха Лакшмі Вілас Рас Байд'янатх за вигідною ціною!

Цей препарат не є лікарським засобом алопатичної медицини. В Україні він відноситься до біодобавок і може розглядатися лише як доповнення до раціону харчування. Вся інформація щодо лікування захворювань цим препаратом заснована на знаннях Аюрведи, фітотерапії та нутріціології не підтверджена Міністерством охорони здоров'я або іншими компетентними організаціями і може бути використана лише довідково.

Відгуків: 1
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.
Anonymous
28.10.2018
Питань: 0

Немає запитань про цей товар.

Схожі товари
Схожі товари
Масло чорного кмину (Black seed oil), 100 мл
Масло чорного кмину (Калонджі) - унікальний дар природи людині. Це масло має виражену імуномодулюючу властивість. Масло чорного кмину показано для лікування багатьох видів раку, а також для профілактики цього захворювання. Застосування цієї олії в протиракової терапії дозволяє сповільнити ріст пухли..
241 грн.
Екстраммун (Extrammune), 30 таблеток
Екстраммун (Экстраиммун), доак і випливає з назви, препарат, що поліпшує роботу імунної системи - посилює імунітет.   Дія препарату: - Стимулює синтез імуноглобулінів. - Збільшує активність поліморфно-ядерних нейтрофілів у місці проникнення інфекції. - Володіє протибак..
143 грн.
Кутаджа рішта (Kutuja rishta), 450 мл
Кутаджа рішта (Кутуджа) - ефективний препарат для лікування дизентерії, діареї, кишкових кольок, болів в животі, пов'язаних з надмірною слизом, діареї, анорексії. При хронічній дизентерії, прийом препарату слід продовжити, щоб запобігти рецидивам.Рішти - це трав'яні вина одержувані шлях..
313 грн.
Діабекон ДС (Diabecon DS), 60 таблеток
Діабекон ДС - комплексний препарат, який збільшує периферійне споживання глюкози (збільшується вміст глікогену в печінці і м'язах), відновлює В – клітини, підвищує рівень С-пептиду. Антиоксидантні властивості Діабекон ДС захищають В-клітини від окисного напруги. Так само препарат усуває хворобливі с..
190 грн.
Харідра (Haridra), 60 капсул - 15 грам
Харідра (Куркума) застосовується для лікування алергії і шкірних хвороб. Харідра має протизапальну і протиалергічну властивостями, допомагає більш швидко загоювати рани і має очищають кров властивості. Харідра також діє як вітрогінний і шлунковий засіб, що підвищує апетит і тонізуючу травну систему...
185 грн.