Лаух Расаяна Адарш Аюрведік (Lauh Rasayana Adarsh Ayurvedic), 40 грам ~ 100 таблеток

Адарш Аюрведик
Код товару:
1-086
Виробники
Adarsh Ayurvedic Pharmacy
EAN:
2905951001053
Наявність:
В наявності

370 грн.


Лаух Расаяна - ефективне засіб для ругулирования обміну жирів в організмі. Завдяки цій особливості, Лаух Расаяна застосовують для боротьби з зайвою вагою. Крім того, цей препарат покращує роботу шлунково-кишкового тракту і покращує виведення токсинів з кишечника. Лаух Расаяна, так само відома як Медохар Йогі - більш сильна формула відомого препарату Медохар Гуггул.


Показання: зайва вага, погане травлення, порушення обміну жирів.


Склад: Zingiber officinale, Piper nigrum, Piper longum, Plumbago zeylanica, Cyperus rotundus, Embelia ribes, Embelica officinalis, Teminalia chebula, Terminalia Bellirica, Shilajeet, etc.

 

Дозування: по 1-2 таблетки 2 рази в день.


Оригінальна назва: Lauh Rasayana, 40 grams Adarsh Ayurvedic Pharmacy.


Синоніми: Лох Расаяна, Медохар Гуггул, Медохар Йогі, Loh Rasayana, Medohar Guggul, Medohar Yogi, Навака Гуггул, Navaka Guggul.


В нашому магазині Ви можете придбати оригінальний Лаух Расаяна, 40 грам Адарш Аюрведік Фармасі за вигідною ціною!

Цей препарат не є лікарським засобом алопатичної медицини. В Україні він відноситься до біодобавок і може розглядатися лише як доповнення до раціону харчування. Вся інформація щодо лікування захворювань цим препаратом заснована на знаннях Аюрведи, фітотерапії та нутріціології не підтверджена Міністерством охорони здоров'я або іншими компетентними організаціями і може бути використана лише довідково.

Відгуків: 1
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.
Anonymous
28.11.2018
Схожі товари
Схожі товари
Адарш Аюрведик
Чандрапрабха ваті (Chandraprabha vati), 40 грам ~ 110 таблеток
Чандрапрабха ваті (Chandraprabha vati), 40 грам ~ 110 таблеток
Чандрапрабха ваті – володіє великим набором корисних властивостей, але в першу чергу це препарат для лікування інфекцій сечовивідної системи. Чандрапрабха ваті регулює обмін рідини в організмі і володіє сечогінною дією. Цей препарат також застосовується при захворюваннях жіночої репродуктивної систе..
280 грн.
Нім (Neem), 200 таблеток - 90 грам
Нім (Маргоза) – одне з найсильніших кровоочисним і детоксикуючих аюрведичних коштів. Він зменшує жар і усуває токсини, присутні в організмі при більшості запальних захворювань шкіри та виявлені слизових. Маргоза - сильне жарознижуючий засіб, ефективний при малярії та інших захворюваннях, що с..
235 грн.
Чистый экстракт
Адарш Аюрведик
Тріфала Гхан ваті (Triphala Ghan vati), 40 грам ~ 80 таблеток
Тріфала Гхан ваті (Triphala Ghan vati), 40 грам ~ 80 таблеток
Трифала Гхан ваті (екстракт Трифалы) - препарат для очищення і нормалізації роботи кишечника. Цей препарат покращує травлення і випорожнення кишечника, володіє легким послаблюючу дію, допомагає виводити токсини. Трифала є антиоксидантом і має омолоджуючу дію на організм. Цей препарат по..
180 грн.
Адарш Аюрведик
Брамі ваті (Brahmi vati), 40 грам ~ 125 таблеток
Брамі ваті (Brahmi vati), 40 грам ~ 125 таблеток
Брамі ваті - комплексний препарат для нормалізації роботи нервової системи. Основне застосування цього препарату - расстойства роботи центральної нервової системи і головного мозку. Брамі ваті показаний при стресі, великих психічних навантаженнях, ментальної слабкості, депресії, безсонні, для поліпш..
200 грн.
Адарш Аюрведик
Ашваганда Гхан ваті (Ashwagandha Ghan vati), 20 грам ~ 50 таблеток
Ашваганда Гхан ваті (Ashwagandha Ghan vati), 20 грам ~ 50 таблеток
Гхан - означає екстракт - сама сильна і ефективна форма препарату. Ашваганда Гхан Адарш Аюрведік має високу ступінь очищення (концентрацію), що робить її дуже ефективною, завдяки чому лікування не розтягується на багато місяців, а результат дії препарату помітний практично відразу. Ашвага..
280 грн.