Model:
3-117
Виробники
Arya Vaidya Sala
Наявність:
Очікується
107 грн.

Лівокот — новітня розробка компанії Коттаккал. Це компкомплексный препарат, що забезпечує ідеальну захист, очищення і нормалізацію роботи печінки.

При здоровому стані печінки Лівокот стимулює її роботу і покращує апетит. Будучи гепатопротектором, Лівокот є ефективним антивірусним засобом, що усуває симптоми вірусного гепатиту і запобігає можливість поширення вірусів. Експериментально було доведено, що Phyllanthus niruri протистоїть HBs Ag (австралійського антигену).

 

Лівокот є протизапальним препаратом. Він знімає запалення, сприяє регенерації клітин паренхіми печінки завдяки стимуляції функцій синтезу білка і нуклеїнових кислот, і таким чином повертає назад циротичні зміни, викликані хронічним алкоголізмом або хронічним гепатитом.

 

Показання: Інфекційний гепатит, жовтяниця різної етіології, цироз печінки, анорексія, гепатомегалія. Як допоміжний засіб при лікуванні амебної дизентерії, анемій, діабету, асциту і захворювань шлунково-кишкового тракту.

 

Склад: Kiratatikta (Swertia chirata), Tamalaki (Phyllanthus niruri), Pippali (Piper longum).

 

Дозування: по 1 таблетці 2-3 рази в день або за приписом лікаря.


Оригінальна назва: Livokot, 2x10 tablets Kottakkal.


В нашому магазині Ви можете придбати оригінальний Лівокот, 2х10 таблеток Коттаккал за вигідною ціною!

Цей препарат не є лікарським засобом алопатичної медицини. В Україні він відноситься до біодобавок і може розглядатися лише як доповнення до раціону харчування. Вся інформація щодо лікування захворювань цим препаратом заснована на знаннях Аюрведи, фітотерапії та нутріціології не підтверджена Міністерством охорони здоров'я або іншими компетентними організаціями і може бути використана лише довідково.

Відгуків: 0
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.

Відгуків про цей товар ще не було.

Питань: 0

Немає запитань про цей товар.

Схожі товари
Схожі товари
Вівадона (Vivadona), 20 капсул
Вівадона - препарат для підвищення жіночого лібідо. Сучасне життя жінки, наповнене стресами і турботами зменшує сексуальне бажання. Цей препарат складається з рослинних афродизіаків і компонентів, які заспокоюють, знімають нервову напругу. Вівадона підсилює сексуальне збудження і оргазм. Крім того, ..
197 грн.
Мукта ваті (Mukta vati), 120 таблеток
Мукта ваті застосовується для лікування гіпертонії. Цей препарат складається з комплексу трав, що володіють заспокійливим і гіпотензивну властивостями. Мукта ваті може застосовуватися при стресі і високої навантаженні на нервову систему, для покращення концентрації і пам'яті, при безсонні, викликани..
300 грн.
Псора (Psora), 2x10 капсул
Розпродаж - строк придатності 03/2021. Псора застосовується для лікування екземи, золотухи, псоріазу, дерматитів. Цей препарат складається з п'яти класичних аюрведичних рецептур, які ефективні при лікуванні різних захворювань шкіри. Псора має протиалергічну, антибактеріальну, протигрибкову і кровооч..
119 грн.
Очні краплі Еланір Кужхампу (Elaneer Kuzhampu), 10 мл
Очні краплі Еланір Кужхампу - ефективний препарат для підтримки здоров'я очей. Ці краплі використовуються для лікування очних інфекцій, катаракти на ранніх стадіях, і птеригиума виразки рогівки. Так само Еланір Кужхампу знімають роздратування, зменшують чутливість очей до світла, роблять зі..
85 грн.
Пунарнава (Punarnava), 60 таблеток - 15 грам
Пунарнава відома в першу чергу як діуретик. Вона володіє вираженим протизапальних властивістю і застосовується, поряд з Гокшурой, для лікування запальних процесів сечовивідної системи. Так само Пунарнава відома своїми протинабрякову і кровоспинну властивостями, виводить з крові токсини і шкідли..
197 грн.