Код товару:
69-027
Виробник:
Adarsh Ayurvedic Pharmacy
Наявність:
Очікується
125 грн.
Кешрадж (Брінгараджаді) – комплексний препарат на основі брингараджа, який застосовується головним чином при облисінні. Цей препарат покращує ріст волосся, відновлює пігментацію (бореться з сивиною), ефективний при лупи. Також, завдяки великому вмісту брингараджа і амли, Кешрадж є расаяной (омолоджуючим засобом), хорошим тоніком для нервової системи і печінки.

Властивості компонентів Кешрадж:
Брінгарадж - омолоджуючу рослина для конституції Пітти і для печінки, найкращі ліки при цирозі. Крім того, це найдієвіший аюрведичне рослинне засіб для волосся. Брінгарадж допомагає заспокоїти розум, зменшуючи його надмірну активність і сприяє міцному сну. За своїми властивостями він у багатьох відносинах схожий з брами. Він поєднує властивості горького тоніка і властивості тоніка омолоджуючого.
При зовнішньому застосуванні брингарандж допомагає витягувати отрути, зменшує запалення і набряк залоз, це прекрасний тонізуючий засіб для розуму, сприятливо діє і на колір обличчя. Брінгарадж – прекрасне засіб для лікування гепатиту. Також в аюрведі брингарадж використовують для лікування меннорагии, як засіб, що врівноважує розум і заспокійливу емоції. Брінгарадж вельми ефективний при безсонні, супроводжується бурхливими емоціями, дратівливістю, спалахами гніву, ревнощами, образою і ненавистю. Ступні і верхівку при цьому добре змастити маслом Брінгарадж або Брамі.
Амалакі – одне з найсильніших омолоджуючих рослин аюрведичної медицини. Особливо вона ефективна як расаяна для Пітти, а також для крові, кісток, печінки і серця.
Амалакі відновлює і підтримує нові тканини, збільшує кількість червоних кров'яних клітин.
Вона очищає ротову порожнину, зміцнює зуби, живить кісткову тканину, зупиняє кровотеча з ясен, знімає запалення в шлунку і товстій кишці.
Це самий багатий природний джерело вітаміну С (до 3000 мг в одному плоді).
Амалакі покращує апетит, очищає кишечник і регулює рівень цукру в крові.
Кунжут сприяє збільшенню кількості тромбоцитів, покращує згортання крові, застосовується при хворобах печінки і серця. Це природний антиоксидант, запобігає раннє старіння шкіри. Завдяки великому вмісту магнію, він має розслаблюючу дію на м'язи і нервову систему.

Склад: Bringaraj, Sesam, Amalaki, Sugar.
 
Дозування: по 2-3 таблетки двічі на день з теплою водою.
 
Протипоказання: сильні застуди.


Оригінальна назва: Keshraj, 60 tablets Amrit Veda.


Синоніми: Брінгараджаді, Bhringarajadi.


В нашому магазині Ви можете придбати оригінальний Кешрадж, 60 таблеток Амріт Веда за вигідною ціною!


Цей препарат не є лікарським засобом алопатичної медицини. В Україні він відноситься до біодобавок і може розглядатися лише як доповнення до раціону харчування. Вся інформація щодо лікування захворювань цим препаратом заснована на знаннях Аюрведи, фітотерапії та нутріціології не підтверджена Міністерством охорони здоров'я або іншими компетентними організаціями і може бути використана лише довідково.

Відгуків: 0
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.

Відгуків про цей товар ще не було.

Питань: 0

Немає запитань про цей товар.

Схожі товари
Схожі товари
Макардвадж ваті (Makardhwaj vati), 60 таблеток - 7.5 грам
Макардвадж ваті відноситься до дуже сильним аюрведичний раса-препаратів, до складу яких входить сірка і ртуть. Відновлює..
330 грн.
Саптамріт Лаух (Saptamrit Lauh), 90 таблеток - 30 грам
Саптамріт Лаух - класична формула, яка застосовується для отримання різних порушень зору. Тривалий прийом цього препарат..
190 грн.
Нард'я Лакшмі Вілас Рас (Nardya Laxmi Vilas Ras), 80 таблеток
Нард'я Лакшмі Вілас Рас застосовується для лікування респіраторних інфекцій. Цей препарат володіє жарознижуючою власти..
170 грн.
Басант малті Рас (Basant malti Ras), 1 грам
Басант малті Рас є чудовим аюрведичний препаратом, який корисний для всіх вікових груп. Ця расаяна призначається при сер..
420 грн.
Навшакті Расаяна (Navshakti Rasayana), 90 таблеток - 31 грам
Навшакті расаяна допомагає чоловікові підтримувати сильну психіку і здорове тіло, щоб впевнено себе почувати в повсяк..
460 грн.