Асафетіда 100% (Asafoetida), 20 грам

Код товару:
24-008
Виробник:
Наявність:
В наявності

116 грн.


Самі пристойні назви цієї прянощі - хинг, асмаргок і ілан, всі інші зрозуміліше, але аж ніяк не приємніше - ферула смердюча, поганий дух і навіть чортів кал. Запах і смак асафетиди жахливі. Запах нагадує суміш часнику і цибулі і здатний за кілька хвилин просочити собою все - повітря, стіни, посуд, не кажучи вже про килимах і диванах. Причому вивітрити його буде неможливо протягом доби. Смак асафетиди відчувається кілька годин і не знищується ні водою, ні оцтовим розчином. Подібні характеристики не викликають ентузіазму тільки у тих, хто не знає секрету асафетиди - якщо обсмажити її в олії, запах стає приємним, а смак їжі після її додавання здатний приносити задоволення.
У медицині асафетіду використовують для лікування поліартриту, радикуліту, остеохондрозу, вона відновлює гормональні функції надниркових і статевих залоз. Застосовують її при істерії, вона має спазмолітичну, заспокійливу і проносним властивостями. З давніх часів з її допомогою позбавляються від вушної болю: якщо невеликий шматочок асафетиди загорнути у вату і покласти у вухо, біль скоро заспокоїться. У ветеринарії її використовують проти кишкових і шкірних паразитів.
Саме від індійців, які написали колись головний трактат про кохання "Камасутра", і пішла слава про асафетиде як про вельми корисною спеції. У такому ж як вона згадується і в трактатах по тибетській медицині, які стверджують, що спеція "усуває занепокоєння в області серця і омолоджує органи, що руйнуються від старості...".


Оригінальна назва: Asafoetida, 20 grams Anapurna.


В нашому магазині Ви можете придбати оригінальний Асафетида, 20 грам Анапурна за вигідною ціною!

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.