×

Шановні покупці!

з 17 лютого до 04 березня замовлення можна зробити тільки онлайн. Час на обробку та відправку замовлення в цей період може складати 1-2 дні.

Ми не зможемо відповісти на ваш дзінок, але зможемо відповісти на повідомлення в Viber и Telegram на +380969562788 за наявності технічної можливості.

Приносимо вибачення за незручності.

Арогьявардхини баті (Arogyavardhini bati), 80 таблеток - 24 грами

Код товару:
6-003
Виробник:
Наявність:
В наявності
Строк придатності:
07/2024

125 грн.


У російськомовному сегменті інтернету, як і в більшості магазинів Ви можете прочитати, що Арогьявардхини ваті - гепатопротектор з м'яким жовчогінну дію. Це не зовсім так. "Арогья" перекладається як здоров'я, Арогьявардхини можна перевести як "підтримує здоров'я". У цього препарату дійсно є гепатопротекторні властивості, але він не є препаратом для лікування захворювань печінки.

Арогьявардхини баті – ефективний тонік загальної дії. Цей препарат застосовується для підтримання нормального травлення, нормалізації ваги і виведення токсинів з організму. Арогья Вардхини баті є серцевим тоніком, а так само показаний при захворюваннях (включаючи хронічні) респіраторної системи. Крім того, Арогьявардхини баті - хороший гепатопротектор, володіє жовчогінною дією.


Свідчення: загальний тонік для організму, порушення травлення, зайва вага, токсичні стану крові, порушення роботи печінки і жовчного міхура.


Склад: Shuddha Parada, Shuddha Gandhaka, Loha Bhasma, Abhraka Bhasma, Тамра Bhasma, Triphala, Shilajeet, Guggul, Chitra, Katuki, Neem.


Дозування: 1-2 таблетки два рази на день з водою або молоком.


Оригінальна назва: Arogyavardhini bati, 80 tab Baidyanath.


В нашому магазині Ви можете придбати оригінальний Арогьявардхини баті, 80 таблеток Байдьянатх за вигідною ціною!

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.
Рекомендуем посмотреть