Арогьявардхини баті (Arogyavardhini bati), 80 таблеток - 24 грами

Код товару:
6-003
Виробник:
Baidyanath
EAN:
8901220202019
Наявність:
Ожидается

145 грн.


У російськомовному сегменті інтернету, як і в більшості магазинів Ви можете прочитати, що Арогьявардхини ваті - гепатопротектор з м'яким жовчогінну дію. Це не зовсім так. "Арогья" перекладається як здоров'я, Арогьявардхини можна перевести як "підтримує здоров'я". У цього препарату дійсно є гепатопротекторні властивості, але він не є препаратом для лікування захворювань печінки.

Арогьявардхини баті – ефективний тонік загальної дії. Цей препарат застосовується для підтримання нормального травлення, нормалізації ваги і виведення токсинів з організму. Арогья Вардхини баті є серцевим тоніком, а так само показаний при захворюваннях (включаючи хронічні) респіраторної системи. Крім того, Арогьявардхини баті - хороший гепатопротектор, володіє жовчогінною дією.


Показання: загальний тонік для організму, порушення травлення, зайва вага, токсичні стану крові, порушення роботи печінки і жовчного міхура.


Склад: Shuddha Parada, Shuddha Gandhaka, Loha Bhasma, Abhraka Bhasma, Тамра Bhasma, Triphala, Shilajeet, Guggul, Chitra, Katuki, Neem.


Дозування: 1-2 таблетки два рази на день з водою або молоком.


Оригінальна назва: Arogyavardhini bati, 80 tablets Baidyanath.


В нашому магазині Ви можете придбати оригінальний Арогьявардхини баті, 80 таблеток Байдьянатх за вигідною ціною!

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.
Рекомендуем посмотреть