×

Шановні покупці!

з 17 лютого до 04 березня замовлення можна зробити тільки онлайн. Час на обробку та відправку замовлення в цей період може складати 1-2 дні.

Ми не зможемо відповісти на ваш дзінок, але зможемо відповісти на повідомлення в Viber и Telegram на +380969562788 за наявності технічної можливості.

Приносимо вибачення за незручності.

Бабуна (Babuna), 50 мл розпродаж

Код товару:
28-999
Виробник:
Наявність:
В наявності

60 грн.85 грн.


Розпродаж - термін придатності 07/2019 року.


Бабуна - це засіб для вирішення багатьох проблем, з якими стикаються батьки немовлят. Бабуна покращує апетит, травлення і полегшує евакуацію стільця. Крім того, цей препарат може допомогти при коліках, діареї у немовлят, відрижці молока і т. д. Так само Бабуна ефективна при простудних захворюваннях і під час прорізування зубів.


Склад: екстракти з Terminalia chebula, Rosa centifolia, Operculina turpethum, Carum copticum, Zingiber officinale, Foeniculum vulgare, Rheum emodi, Butea monosperma, Aconitum heterophyllum, Cassia fistula, Cassia angustifolia, Curcuma longa, Helicteres isora, Hollarhaina antidysentrica, Embelia ribes, Terminalia belerica, Glycyrhiza gelebra, Solanum nigrum, Cuminum cyminum, Sodii biboros.


Дозування:

- 1 місяць: 5-10 крапель;

- 6 місяців до року: 10-15 крапель;

- 1 рік - 2 роки: 15-20 крапель;

- 2 роки - 3 роки: 20-25 крапель;

- 3 роки - 5 років: одна чайна ложка.


Оригінальна назва: Babuna Nidco.


В нашому магазині Ви можете придбати оригінальний Бабуна Нидко за вигідною ціною!

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.
Рекомендуем посмотреть