Код товару:
26-053
Виробник:
Danikafarm-GreenSet
Наявність:
В наявності
Expiry date:
01/2024
117 грн.

Ви можете замовити аюрведичні препарати з доставкою з Індії зі знижкою в нашому магазині indica.online

Ціни: нижчі на 20-30% | Строк доставки: 6-8 тижнів | Безпечність: гарантія нашого магазину!

Іммунокорт - це збалансований комплекс иммунноактивных рослин, дія якого спрямована на зміцнення всіх ланок імунної системи, усунення імунодефіциту. Цей препарат підвищує противірусну, антибактеріальну, протипухлинну захист організму, попереджує розвиток респіраторно - вірусних захворювань, нейтралізує негативний вплив анресивних середовищ, стресів, шкідливих звичок, містить у собі комплекс вітамінів і мінеральних солей, необхідних для підтримки імунітету.

Міцний імунітет - це надійний захист нашого організму від хвороб, анресивних факторів, бактерій, вірусів, патогенних грибів, пухлин. Розвитку імунодефіцитних станів сприяють стресові навантаження, нераціональне харчування, гіповітаміноз, інтоксикації, дисбактеріози і навіть банальна перевтома. Однією з причин, що впливає на стан імунної системи, є закономірне сезонне зміна її активності. Імунопрофілактика, проведена самє в цею годину зменшіть ризик розвитку захворювань простудного характеру, забезпечить захист організму від проявів апатії, сезонної депресії, підтримає працездатність, попередить алергічні прояви, послабити активність патогенної флори, знизить сенсибілізацію організму.

Іммунокорт надає загальнозміцнюючу, протизапальну, антиоксидантну дію, сприяє вироблення власного інтерферону, знижує агресію алергенів, усуває гіперсекрецію адреналіну, норадреналіну, підвищує активність фагоцитів, макрофагів і лейкоцитів, відновлює порушені функції. Сприяє кращому розпізнаванню ракових та передракових клітин та їх знищення на ранніх стадіях, забезпечує ефективну підтримку імунної системи при масованій мікробної атаки, дії радіації, інтоксикаціях. Відмінною особливістю рослинної формулювання цього препарату є цілеспрямована дія на корекцію патологічно змінених ланок імунітету та не зачіпає нормально функціонуючі клітини, здатність відновлювати імунні реакції після інтенсивного стрессорного впливу.

Іммунокорт є прекрасним рішенням для людей з ослабленим імунітетом, що часто і тривало хворіють, при імунодефіцитних станах, алергії, частих застудах.

Фітотерапевтичні властивості і дія інгредієнтів:

Астрагал – елітне рослина тибетської медицини, "трава життя кремлівських вождів"; по ефективності дії перевершує женьшень, омолоджує організм, є одночасно адаптогеном та імуномодулятором; достовірно зміцнює імунітет, підвищує кількість стовбурових клітин в кістковому мозку, сприяє зростанню і перетворення їх в імунокомпетентні, перемикає імунні клітини з пасивного стану в активний; забезпечує вироблення інтерферону, функціональну активність Т-лімфоцитів та природних клітин - кілерів, макрофагів і лейкоцитів; експериментальні дослідження 1997 року показали, що астрагал здатний відновити порушені функції імунної системи, активізувати і нормалізувати роботу серцево-судинної, ендокринної систем та травного тракту; надає гіпотензивну, кардіотонічну, помітне заспокійливу дію.

Ехінацея – одне з найпопулярніших, вивчених рослин застосовуються при порушенні фагоцитозу, для зміцнення імунітету, підвищення захисних сил організму, сприяє збільшенню кількості лейкоцитів і їх міграції у вогнище запалення, синтезу власного інтерферону, підвищення активності макрофагів, посилення фагоцитозу, активації Т-лімфоцитів; лагодити противірусну, антибактеріальну, протигрибкову дію, підтримує високий рівень стійкості організму до вірусних і інфекційних факторів.

Чорнушка дамаська – надійне імуностимулюючу засіб ефективний при нейро-гуморальних порушень, дерматологічні проблеми, зниженні ферментативної активності дуоденального соку; вважається терапевтичної хрестоматією відновлення дисбалансу імунної та гормональної систем, усунення надмірного рівня адреналіну та норадреналіну, гістаміну та серотоніну; є визнаним протиалергічним засобом будь-якого генезу, позитивно впливає на синтез інтерферону; за антибактеріальною активностю прирівнюється до таких антибіотиків, як ампіцилін, тетрациклін, гентаміцин.

Смородина (лист) – по вмісту селену в 40 разів перевершує плоди, використовується при порушенні фагоцитозу, відіграє активну роль у підтримці імунітету, має виражену загальнозміцнюючу дію, активізує основний обмін, проявляє сосудоукрепляющим, антиоксидантні, імуномодулюючі властивості, підтримує стійкість організму до інфекцій і агресії навколишнього середовища.

Мурашине дерево (Пау'Д Арко) – виявляє антибактеріальні, протигрибкові, антиалергенні, імунокоригуючі властивості; результати медичних досліджень вказують на особливу активність нафтохінонов, ксилодина по відношенню до грибів Candida albicans. Кора цього дерева пригнічує ріст Candida, чинить виражену фунгіцидну дію, знижує больові симптоми, збільшує кількість еритроцитів у крові, ефективна при вірусних інфекціях і грипі. Рослина підвищує неспецифічну резистентність організму, посилює механізми клітинного та гуморального імунітету, що запобігає проникнення патогенних найпростіших, пригнічує розмноження і розвиток внутрішньоклітинних паразитів, здатне розбудити "дрімаючий" імунітет.


Показання:
- зниження імунітету на тлі ГРЗ, ГРВІ, грипу;
- часті ГРЗ, вірусні інфекції, грибкові захворювання (мікози, кандидоз);
- часто і тривало хворіють особи;
- стресові навантаження, емоційна напруженість, життєві драми;
- зниження імунітету на тлі дисбактеріозів, глистових і паразитарних інвазій;
- алергічні стани;
- цукровий діабет;
- гіповітаміноз, дефіцит вітаміну С (у комплексному лікуванні);
- психічна і фізична перевтома; період міжсезоння, зміна клімату;
- літній вік; відчуття втоми, сонливість, неспокійний сон;
- для підвищення імунітету і загальної резистентності організму;
- комплексна підтримка при онкозахворюваннях;
- медикаментозна терапія антибіотиками, гормонами, кортикостероїдами.


Склад: трава астрагалу, корінь ехінацеї, насіння чорнушки дамаської, лист смородини, трава низка, кора Ункарії (котячий кіготь), кора мурашиного дерева (Пау'Д Арко).


Дозування: по 2 таблетки 2-3 рази на день за 30 хвилин до їжі. Лікувально-профілактичний курс 8-12 тижнів, при необхідності повторити.


Оригінальна назва: Іммунокорт, 90 таблеток Данікафарм-Грінсет.


В нашому магазині ви можете придбати Іммунокорт, 90 таблеток Данікафарм-Грінсет за вигідною ціною!

Цей препарат не є лікарським засобом алопатичної медицини. В Україні він відноситься до біодобавок і може розглядатися лише як доповнення до раціону харчування. Вся інформація щодо лікування захворювань цим препаратом заснована на знаннях Аюрведи, фітотерапії та нутріциології не підтверджена Міністерством охорони здоров'я або іншими компетентними організаціями і може бути використана лише довідково.

Показання / Переваги

Геріатричні зміни, старість
Глисти, паразити
Відгуків: 0
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.

Відгуків про цей товар ще не було.

Питань: 0

Немає запитань про цей товар.

Схожі товари
Інфетон - Тройчатка, 90 таблеток
Інфетон - Тройчатка є безпечним антігельмінтним препаратом - знаменита тройчатка доктора Хельда Кларк. Цей препарат ефек..
113 грн.
Кальцій D3, 90 таблеток
Кальцій D3 - збалансована формула легкозасвоюваного кальцію, яка забезпечує збереження і відновлення структури кісткової..
123 грн.
Кардіфіт, 90 таблеток
Кардіфіт застосовується для відновлення і підтримки роботи всіх ланок серцево-судинної системи. Цей препарат містить нат..
113 грн.
Лекаденом, 90 таблеток
Лекаденом застосовується для профілактики і лікування аденоми простати. Цей препарат сприяє усуненню симптомів простатит..
115 грн.
Мастофіт форте, 90 таблеток
Мастофіт форте нормалізує гормональний фон, застосовується для профілактики і в комплексному лікуванні запальних захворю..
136 грн.