Model:
6-014
Виробники
GoodCare - Baidyanath
Наявність:
В наявності
Expiry date:
04/2024
238 грн.
Імун Гард - комплексний препарат, що поліпшує роботу імунної системи і підсилює імунітет. Цей препарат покращує фагоцитоз і підтримує нормальну функцію лейкоцитів. Імун гард можна застосовувати для лікування та профілактики респіраторних захворювань, що для відновлення імунної системи після прийому антибіотиків, хіміо - та радіотерапії. Так само Імун гард можна застосовувати для ослаблення алергічних реакцій.

Склад: Giloy, Ashwagandha, Amla, Tulsi, Haridra, Lahsuna, Neem.

Дозування: по 1-2 капсули 2 рази в день або за призначенням лікаря.

Препарат Імун гард нам постачає дистриб'ютор компанії Гудкейр, ми привозимо його з Індії і Ви можете бути впевнені в тому, що купуєте оригінальний, якісний препарат.


Оригінальна назва: Immun Guard GoodCare.


В нашому магазині Ви можете придбати оригінальний Імун Гард Гудкэйр за вигідною ціною!

Цей препарат не є лікарським засобом алопатичної медицини. В Україні він відноситься до біодобавок і може розглядатися лише як доповнення до раціону харчування. Вся інформація щодо лікування захворювань цим препаратом заснована на знаннях Аюрведи, фітотерапії та нутріціології не підтверджена Міністерством охорони здоров'я або іншими компетентними організаціями і може бути використана лише довідково.

Відгуків: 1
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.
Anonymous
05.12.2018
Питань: 0

Немає запитань про цей товар.

Схожі товари
Схожі товари
Льодяники від кашлю Кофлет Ейч Апельсин (Koflet H Orange), 12 льодяників
Льодяники Кофлет Ейч Апельсин є більш сильною, ефективною версією популярних льодяників Кофлет, які вже багато років заслужено вважаються одним з кращих засобів проти кашлю і запалення горла. Кофлет Ейч використовуються як місцеве анти-запальне засіб, що зменшує подразнення сли..
78 грн.
Маха Лакшмі Вілас Рас з золотом (Maha Laxmi Vilas Ras with gold), 1 грам
Маха Лакшмі Вілас Рас застосовується для лікування хронічних і гострих респіраторних інфекцій. Цей препарат застосовують для лікування хронічних бронхітів, кашлю, туберкульозу. Крім того, Маха Лакшмі Вілас Рас застосовується для полегшення мігрені, а також є хорошим тоніком для серця, особлив..
537 грн.
Гілой Сатва (Giloy Satva), 25 грам
Гілой Сатва - екстракт рослини Гілой або Гудучі, яке є одним з кращих імуномодуляторів, очищує кров від ами (продуктів неповного метаболізму), токсинів, що виділяються патогенною мікрофлорою, використовується при різних захворюваннях печінки, розладах шлунка, і різних типах лихоманки. Кр..
189 грн.
Яштімадху (Yashtimadhu), 60 таблеток
Яштімадху (Мулетхі, Солодка, Лакриця) є хорошим імуномодулятором, має виражену протизапальну і протиалергічну дію, противиразкові і спазмолітичні властивості. Також вона показана при гепатиті, гепатохолециститі і панкреатиті. Крім того, Яштімадху застосовується для лікування захворювань респ..
197 грн.
Джатамансі чурна (Jatamansi churna), 100 грам
Джатамансі – загальновизнане, ефективне і сильнодіючий засіб, що застосовується при амнезії, психічних розладах, головному болю, мігрені, істерії, збудження, марення, безсоння, нав'язливих станах, судомному синдромі, порушення психіки, пов'язаних з менопаузою, психологічними проблемами, стресами...
363 грн.