Іммубілд Чарак (Immubuild Charak), 60 таблеток

Распродажа
Знижка: -8%
Код товару:
10-018
Виробники
Charak
EAN:
2905951023451
Наявність:
В наявності
Expiry date:
05/2023

195 грн.180 грн.


Розпродаж - надірвана фольга на 2х таблетках.


Іммубілд - комплексний препарат, розроблений компанією Чарак. Іммубілд має імуномоделюючою, антиоксидантною, протизапальною та антимікробною властивостями. Компоненти, що входять до складу препарату, зміцнюють захисні сили і покращують загальний стан організму, допомагають оптимізувати неспецифічну резистентність організму.


Показання: низький імунітет, інфекції верхніх дихальних шляхів, ЛОР інфекції, інфекції сечовивідних шляхів, алергія.


Склад: Triphala Guggul, Guduchi, Trikatu, Chitaka, Haridra.


Дозування: по 1-2 таблетки 2 рази в день або за призначенням лікаря.


Оригінальна назва: Immubuild, 60 tablets Charak.


В нашому магазині Ви можете придбати оригінальний Іммубілд, 60 таблеток Чарак за вигідною ціною!

Цей препарат не є лікарським засобом алопатичної медицини. В Україні він відноситься до біодобавок і може розглядатися лише як доповнення до раціону харчування. Вся інформація щодо лікування захворювань цим препаратом заснована на знаннях Аюрведи, фітотерапії та нутріціології не підтверджена Міністерством охорони здоров'я або іншими компетентними організаціями і може бути використана лише довідково.

Відгуків: 1
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.
Anonymous
05.03.2018
Схожі товари
Схожі товари
Адарш Аюрведик
Сандживані ваті (Sanjivani vati), 20 грам ~ 55 таблеток
Сандживані ваті (Sanjivani vati), 20 грам ~ 55 таблеток
Сандживані ваті - ефективний аюрведичний препарат для лікування застуди, вірусних та інфекційних захворювань, лихоманки, кашлю і болю в горлі. Сандживані ваті провокує відтік слизу і мокротиння з органів дихання, знімає блокаду легень і застій в грудях, допомагає при риніті, бронхіті, хро..
100 грн.
Дханвантарам крем (Dhanwantaram cream), 25 грам
Дханвантарам крем застосовується при хронічному болі в попереку, спондильоз, міалгії, бурсит, невралгії й болях в суглобах. Цей крем є модифікованою версією класичного масла Дханвантарам. Показання: радикуліт, спондильоз, міалгія, бурсит, невралгія, артрит. Склад: extracts from Bala, Yava, Kola, Kul..
65 грн.
Вільваді гуліка (Vilwadi gulika), 20 таблеток
Вільваді гуліка - відомий препарат Керальской школи аюрведи, відомий своїми детоксикуючі властивості. Цей препарат ефективний навіть при укусах отруйних змій і скорпіонів. Вільваді гуліка ефективний при будь-яких токсичних станах, побутових і хімічних отруєннях, а так само при гострих психічних с..
65 грн.
Корректное описание
Арджуна (Arjuna), 120 таблеток
Арджуна (Arjuna), 120 таблеток
Арджуна - чудовий серцевий тонік, що застосовується для профілактики і лікування практично всіх захворювань серця. Цей препарат показаний для зміцнення серцевого м'яза, при тахікардії, ішемічної хвороби. Арджуна знижує артеріальний тиск і може застосовуватися для лікування гіпертонії як самостійно т..
150 грн.
Сахачараді кватх (Sahacharadi kwath), 2х10 таблеток - 20 грам
Сахачараді кватх - комплексний препарат для лікування запальних процесів у суглобах, радикуліті, болях у попереку, при випаданні міжхребцевих дисків. Також цей препарат використовується для лікування паралічу, у тому числі особового паралічу. Сахачараді кватх балансує Вата дошу.Показання: за..
70 грн.