Адарш Аюрведік
Model:
1-232
Виробники
Adarsh Ayurvedic Pharmacy
Наявність:
В наявності
Expiry date:
08/2024
119 грн.

Гудмар чурна (Мешашрінгі, Мадхунашині) застосовується в першу чергу для лікування діабету. Також цей препарат є тоніком для печінки, покращує відтік жовчі. Крім того що Гудмар ефективно знижує рівень цукру, він володіє ще однією особливістю - знижує тягу до солодкого, тому використовується в препаратах для зниження ваги.


Показання: діабет, зайва вага, тонік для печінки.


Склад: Gymnema sylvestre powder 100%.


Оригінальна назва: Gudmar churna, 100 grams Adarsh Ayurvedic Pharmacy.


Синоніми: Мешашрінгі, Мадхунашині, Meshashringi, Madhunashini.


В нашому магазині Ви можете придбати оригінальний Гудмар чурна Адарш Аюрведік Фармасі за вигідною ціною!

Цей препарат не є лікарським засобом алопатичної медицини. В Україні він відноситься до біодобавок і може розглядатися лише як доповнення до раціону харчування. Вся інформація щодо лікування захворювань цим препаратом заснована на знаннях Аюрведи, фітотерапії та нутріціології не підтверджена Міністерством охорони здоров'я або іншими компетентними організаціями і може бути використана лише довідково.

Відгуків: 1
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.
Anonymous
24.07.2018
Питань: 0

Немає запитань про цей товар.

Схожі товари
Схожі товари
Тріфала чурна (Triphala churna), 100 грам
Трифала - воістину унікальний препарат. Він широко застосовується при профілактиці і лікування величезної кількості захворювань людей всіх віків. Фармакологічна дія: протизапальна, послаблюючу, омолоджуючу, поліпшує обмін речовин засіб. Основні властивості: нормалізує баланс всіх складових..
84 грн.
Кешкунтал (Keshkuntal), 100 таблеток
Кешкунтал - препарат для відновлення і поліпшення росту волосся. Цей препарат живить волосяні цибулини і стимулює ріст волосся.В склад Кешкунтал входять багато рослини і мінерали, відомі в аюрведі своїм благотворним возвействием на волосяні цибулини і волосся. Крім того, цей препарат ефектив..
262 грн.
Брамі (Brahmi), 60 таблеток - 15 грам
Брамі (Бакопа) - один з найвідоміших препаратів в Аюрведі. Брамі є чудовим тоніком для нервової системи. Це основне засіб для стимулювання і зміцнення нервових і мозкових клітин. Брамі покращує пам'ять, використовується для лікування ментальних розладів, епілепсії, покращує концентраці..
211 грн.
Лів.52 ДС (Liv.52 DS), 60 таблеток
Лів.52 ДС - посилена версія препарату Лів.52. Це багатокомпонентний препарат для лікування різних захворювань і порушень роботи печінки. Лів.52 ДС є прекрасним гепатопротектором, застосовується для лікування жовтяниці, гепатиту та цирозу, запалення жовчного міхура. Крім того, Лів 52 ДС має жов..
191 грн.
Такзема мазь (Takzema ointment), 30 грам
Мазь Такзема застосовується для лікування екземи і схожих захворювань шкірних покривів. Дозування/Застосування Такземы покращує загоєння, зменшує сухість, подразнення та свербіж шкіри. Такзема володіє захисним і антиоксидантні властивості, запобігає пошкодження епідермісу. Цей препарат можна ви..
137 грн.