Правильний опис
Model:
69-013
Виробники
Adarsh Ayurvedic Pharmacy
Наявність:
В наявності
Expiry date:
03/2025
315 грн.

Готу Кола (Готу Кола, Мандукапарні) володіє омолоджуючими організм властивостями і є чудовим тоніком для нервової системи. Це основний засіб в Аюрведі для підтримки нормальної роботи нервової системи і зміцнення нервових і мозкових клітин. Готу Кола заспокоює розум, сприяє поліпшенню пам'яті, концентрації, показана при психічному перенапруженні, стресі, безсонні, ментальних розладах. Також вона може застосовуватися для зниження артеріального тиску, викликаного психічним перенапруженням, зменшує занепокоєння у дітей.

Крім того, Готу Кола покращує стан шкіри, прискорює загоєння ран і стимулює розсмоктування колоїдних рубців, робить благотворний вплив на респіраторну систему і слизову оболонку шлунка, застосовується для лікування рефлюксу.

Cтімулюючи кровообіг, ця рослина покращує ріст волосся.


Оригінальна назва: Gotu Kola, 60 capsules Amrit Veda.


Синоніми: Мандукапарні, Готу Кола, Брахмі, Mandukaparni, Gotu Kola.


В нашому магазині Ви можете придбати оригінальний Готу Кола, 60 капсул Амріт Веда за вигідною ціною!


Цей препарат не є лікарським засобом алопатичної медицини. В Україні він відноситься до біодобавок і може розглядатися лише як доповнення до раціону харчування. Вся інформація щодо лікування захворювань цим препаратом заснована на знаннях Аюрведи, фітотерапії та нутріціології не підтверджена Міністерством охорони здоров'я або іншими компетентними організаціями і може бути використана лише довідково.

Показання / Переваги

Безсоння, порушення сну
Варикозне розширення вен
Виразка шлунку
Гіпертонія
Гастрит
Депресія
Епілепсія
Погіршення пам'яті
Поганий кровообіг
Поліпшення когнітивної функції
Порізи, рани
Психічні захворювання
Рефлюкс
Рубці
СДУГ
Стрес
Судоми
Тонік для мозку
Тонік для нервової системи
Тонік для сердця
Тонік для шкіри

Вплив на Доші

Регулює всі три доші
особливо Піту

Склад

Брамі - Готу Kола - Мандукапарні (Centella asiatica)
надземної частини порошок 950 мг
Допоміжні речовини
капсула рослинного походження (гіпромелоза), стеарат магнію

Дозування / Застосування

2 капсули на день
до їжі
Або за призначенням лікаря
Підходить вегетаріацам / веганам
так
Відгуків: 0
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.

Відгуків про цей товар ще не було.

Питань: 0

Немає запитань про цей товар.

Схожі товари
Брамі ваті (Brahmi vati), 90 таблеток
Брамі ваті є тоніком для нервової системи. Цей препарат заспокоює нервову систему, покращує когнітивні функції та пам'ять, показаний при стресі, великих психічних навантаженнях, депресії та безсонні. Крім того, Брамі вати застосовують при психічних розладах. Також цей препарат може знижувати..
185 грн.
Тріфала Гуггул (Triphala Guggul), 90 таблеток
Тріфала Гуггул застосовується для поліпшення травлення, обміну речовин та очищення організму від токсинів. Цей препарат, порівняно з Тріфалою, має більш виражену очищувальну дію, а також більшу ефективність у боротьбі із зайвою вагою, особливо для зменшення жирових відкладень в області живот..
210 грн.
Канчнар Гуггул (Kanchnar Guggul), 90 таблеток
Канчнар Гуггул застосовується в першу чергу для розсмоктування новоутворень – кіст, пухлин, міом та липом. Також цей препарат показаний при порушеннях у роботі щитовидної залози, вважається, що Канчнар може стимулювати вироблення Тироксину. Крім того, Канчнар Гуггул застосовують для лікуванн..
210 грн.
Кайшор Гуггул (Kaishore Guggul), 90 таблеток
Кайшор Гуггул - класичний препарат Аюрведи. Спектр застосування Кайшор Гуггул досить широкий, проте одним з головних його переваг можна назвати очищення організму від токсинів, в тому числі викликані запальними процесами в суглобах. Це його властивість робить Кайшор Гуггул ефективним при лікуванні р..
210 грн.
Санграхні Нашак ваті (Sangrahni Nashak vati), 40 грам ~ 110 таблеток
Санграхні Нашак ваті - ефективний препарат для лікування діареї, дизентерії і гастроентериту. Цей препарат може використовуватися як при діареї, викликаної бактеріальним отруєнням, так і для відновлення роботи кишечнику після прийому антибіотиків. Відмінною особливістю Санграхні Нашак ваті є те, що ..
380 грн.