Гілой Гхан ваті Адарш Аюрведік (Giloy Ghan vati Adarsh Ayurvedic), 20 грам ~ 50 таблеток

Адарш Аюрведик
Код товару:
1-041
Виробники
Adarsh Ayurvedic Pharmacy
EAN:
2905951000636
Наявність:
Очікується

175 грн.


Препарат виготовлений з чистого екстракту (випарений настій) з високим ступенем очищення, тому ефективність Гілой Гхан Адарш Аюрведік на порядок вище звичайної форми (порошку або таблеток). Завдяки цьому лікування не розтягується на багато місяців, а результат дії препарату помітний практично відразу.


Гілой гхан або Саншмані ваті є одним з кращих засобів для підвищення імунітету, очищає кров від амы (продуктів неповного метаболізму), токсинів, що виділяються патогенною мікрофлорою, використовується при різних захворюваннях печінки, розладах шлунка, і різних типах лихоманки. Крім того, Гілой показаний при захворюваннях, спричинених підвищеною Пітою - підвищеній кислотності, гастриті, менорагії, носових кровотечах, геморої.


Показання:

- імуномодулятор, часті застуди, хронічні і повторювані захворювання респіраторної системи;

- тонік для печінки;

- підвищена кислотність, гастрит;

- кровотечі, викликані підвищеною Пітою - менорагія, носові кровотечі, геморой.


Склад: pure extract of Tinospora Cordifolia, ratio 1:20.


Дозування : 1-2 таблетки 2 рази в день або за призначенням лікаря.


Оригінальна назва: Giloy Ghan vati, 20 grams Adarsh Ayurvedic Pharmacy.


Синоніми: Гілоя, Гудучі, Саншамані ваті.


В нашому магазині Ви можете придбати оригінальний Гілой Гхан ваті, 20 грам Адарш Аюрведік Фармасі за вигідною ціною!

Цей препарат не є лікарським засобом алопатичної медицини. В Україні він відноситься до біодобавок і може розглядатися лише як доповнення до раціону харчування. Вся інформація щодо лікування захворювань цим препаратом заснована на знаннях Аюрведи, фітотерапії та нутріціології не підтверджена Міністерством охорони здоров'я або іншими компетентними організаціями і може бути використана лише довідково.

Показання / Переваги

Низький іммунітет, іммуномодулятор
ОРЗ, ОРВІ
Печія, підвищена кислоти
Тонік для печінки
Тонік для респіраторної системи
Відгуків: 1
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.
Anonymous
12.10.2018
Гілой, який легко виліковує хвороби
Блог 05.04.2021 493
Гілой, який легко виліковує хвороби
У сьогоднішньому житті кожна людина страждає на якусь-небудь хворобу. Також чималі гроші витрачаються на лікування хвороб. Сьогодні ми знаєм..
Схожі товари
Схожі товари
Адарш Аюрведик
Канчнар чурна (Kanchnar churna), 100 грам
Канчнар чурна (Kanchnar churna), 100 грам
Канчнар є дуже значемым рослиною в аюрведі. Канчнар є основним компонентом багатьох препаратів для лікування Піта захворювань. Самим відомим препаратом, в основі якого використовується Канчнар є Канчнар Гуггул. Цей препарат показаний в першу чергу при порушеннях лімфоїдного обміну, кровотечах, менор..
100 грн.
Адарш Аюрведик
Бадам пак (Badam Pak), 100 грам
Бадам пак (Badam Pak), 100 грам
Бадам пак є чудовим тоніком для мозку і серця, стимулює зростання нервових клітин. Так само він є ефективним засобом при порушеннях в роботі травної і дихальної систем. Бадам пак є чудовим тоніком для чоловічої репродуктивної системи. Цей препарат містить велику кількість мінералів і пожив..
160 грн.
Адарш Аюрведик
Бахре пейн ка таіл (Bahre pain ka tail), 30 мл
Бахре пейн ка таіл (Bahre pain ka tail), 30 мл
Бахре пейн ка таіл - ефективний засіб для лікування різних запальних процесів і захворювань органів слуху, вух. Вони ефективно знімають запалення у вусі, в тому числі викликане інфекцією, зменшують біль. Склад: Bael, Punarnava, Karchur, Kuth, Gomutra, Bakri ka dudh, Till tail.   ..
90 грн.
Адарш Аюрведик
Джатамансі чурна (Jatamansi churna), 50 грам
Джатамансі чурна (Jatamansi churna), 50 грам
Джатамансі – загальновизнане, ефективне і сильнодіючий засіб, що застосовується при амнезії, психічних розладах, головному болю, мігрені, істерії, збудження, марення, безсоння, нав'язливих станах, судомному синдромі, порушення психіки, пов'язаних з менопаузою, психологічними проблемами, с..
150 грн.
Правильная формула
Адарш Аюрведик
Тріфала ваті (Triphala vati), 50 грам ~ 100 таблеток
Тріфала ваті (Triphala vati), 50 грам ~ 100 таблеток
Трифала ваті - препарат для очищення і нормалізації роботи кишечника. Цей препарат покращує травлення і випорожнення кишечника, володіє легким послаблюючу дію, допомагає виводити токсини. Трифала є антиоксидантом і має омолоджуючу дію на організм. Цей препарат показаний для зниження..
100 грн.