Чаванпраш Коттаккал (Chyavanaprasam Kottakkal), 500 грам

Код товару:
3-062
Виробники
Arya Vaidya Sala
EAN:
8904059150148
ISBN:
Kottakkal
Наявність:
В наявності
Строк придатності:
10/2023

400 грн.


Чаванпраш - один з кращих імуномодуляторів в Аюрведі. Це зволожуючий тонік, багатий вітамінами, мінералами та мікроелементами з дуже широким спектром застосування. Чаванпраш ефективний для лікування гострих та хронічних захворювань респіраторної системи, покращує травлення, очищає кишечник і кров від токсинів, покращує стан шкіри. Також Чаванпраш надає тонізуючу дію на серце, зір, репродуктивну систему, володіє легким діуретичною дією.

Крім того, цей препарат покращує роботу нервової системи, показаний при безсонні, поганий концентрації і пам'яті.


Чаванпраш – найвідоміший продукт Аюрведи, відомий більше трьох тисяч років. Його рецепт вперше був записаний мудрецем Чаракой в його Чарака Самхіті приблизно в IV столітті до н. е.

Цей препарат представляє собою солодкувато-гострий м'яку джемообразную масу темно-коричневого кольору. Основу його становить Амла.


Показання:

- загальний тонік, імуномодулятор;

- простудні захворювання, бронхіт, астма, туберкульоз;

- слабке травлення, запор;

- тонік для нервової системи, ослаблення концентрації, пам'яті, безсоння;

- зволожуючий тонік для шкіри;

- виведення токсинів з крові і кишок;

- тонік для серця;

- тонік для зору;

- тонік для чоловічої і жіночої репродуктивної системи, порушення менструального циклу;

- діуретик, тонік для сечовивідної системи;

- джерело вітамінів і мікроелементів.


Склад: Dashamula, Bala, Musta, Jeevaka, Rishabaka, Utpala, Pippali, Sringi, Meda, Tamalaki, Truti, Jeevanti, Jongaka, Draksha, Pushkara, Shati, Punarnava, Kakoli, Kshirakakoli, Kakanasa, Amrita, Abhaya, Vidari, Vrishamula each 89 mg processed with Dhatriphala 3.048 gm, Til Taila 0.762 ml, Ghrita 0.762 ml, Matsyandika 4.444 gm, Tukakshiri 356 mg, Pippali 178 mg, Chaturjata each 22 mg, Madhu 1.143 ml.


Дозування:

Дорослим – по 1 чайній ложці два рази на день до їди.

Дітям - по 1/2 чайній ложці 1-двічі на день до їди.

При ГРЗ доза може бути збільшена.


Препарат іноді може спричинити підвищення кислотності і печію. У такій ситуації Чаванпраш приймають з невеликою кількістю теплого молока або через 30 хвилин після їжі.


Протипоказання: при діабеті приймати з обережністю, так як чаванпраш містить досить багато цукру, гострий і хронічний нефрит і пієлонефрит, гастрит.


Вагітність та годування груддю: можна вживати в невеликих дозах або за призначенням лікаря.


Примітка: зазвичай у Чаванпраша Арья Вайдья Сала має захисна фольга. Це не шлюб, а особливість технологічного процесу пакування.


Коттаккал - один з кращих виробників аюрведичних препаратів на півдні Індії. Технологія виготовлення та склад їх чаванпраша точно відповідають давніх ведичних текстів.


Оригінальна назва: Chyavanaprasam Kottakkal.


Синоніми: Чаванпраш Коттаккал, Chyavanaprasam Kottakkal.


В нашому магазині Ви можете придбати оригінальний Чаванпраш Коттаккал за вигідною ціною!

Цей препарат не є лікарським засобом алопатичної медицини. В Україні він відноситься до біодобавок і може розглядатися лише як доповнення до раціону харчування. Вся інформація щодо лікування захворювань цим препаратом заснована на знаннях Аюрведи, фітотерапії та нутріціології не підтверджена Міністерством охорони здоров'я або іншими компетентними організаціями і може бути використана лише довідково.

Відгуків: 1
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.
Anonymous
03.12.2018
Схожі товари