Рекомендуємо
Маха Лакшмі Вілас Рас (Maha Laxmi Vilas Ras), 40 таблеток - 6 грам
Маха Лакшмі Вілас Рас застосовується для лікування респіраторних інфекцій. Цей препарат володіє жарознижуючою властивістю, знімає запалення горла, розпушує слиз в легенях, полегшує її відкашлювання. Маха Лакшмі Вілас Рас є гарним тоніком для серця, особливо у випадках порушення серцевого рит..
107 грн.
Адарш Аюрведік
Лаух Расаяна (Lauh Rasayana), 40 грам ~ 100 таблеток
Лаух Расаяна (Lauh Rasayana), 40 грам ~ 100 таблеток
Лаух Расаяна - ефективне засіб для ругулирования обміну жирів в організмі. Завдяки цій особливості, Лаух Расаяна застосовують для боротьби з зайвою вагою. Крім того, цей препарат покращує роботу шлунково-кишкового тракту і покращує виведення токсинів з кишечника. Лаух Расаяна, так само в..
463 грн.
Лівокот (Livokot), 2х10 таблеток
Лівокот — новітня розробка компанії Коттаккал. Це компкомплексный препарат, що забезпечує ідеальну захист, очищення і нормалізацію роботи печінки. При здоровому стані печінки Лівокот стимулює її роботу і покращує апетит. Будучи гепатопротектором, Лівокот є ефективним антивірусним засобом, щ..
107 грн.
Знижка -28%
Сінгхнаді Гуггул (Singhnad Guggulu), 80 таблеток
Сінгхнаді Гуггул (Singhnad Guggulu), 80 таблеток
Сінгхнаді Гугул застосовується при різних захворюваннях суглобів. Цей препарат показаний при подагрі, артритах та інших запальних захворюваннях суглобів. Крім того, Сінгхнаді Гуггул використовується при шкірних захворюваннях, екземі та як допоміжний засіб при паралічах, викликаних дисбалансом Вата д..
221 грн. 160 грн.
Суалін (Sualin), 60 таблеток
Суалін є чудово збалансованим препаратом, ефективним при лікуванні багатьох гострих і хронічних захворювань бронхо-легеневої системи, зокрема, ангіни, астми та бронхіту. Суалін – це природна відповідь на подразнюючий кашель, застуду та ангіну. Володіючи приємним запахом і солодкувато-пряним..
135 грн.
Абха Гуггул (Abha Guggul), 60 таблеток
Абха Гуггул - препарат для лікування переломів, крихкості кісток-остеопорозу. Цей препарат прискорює загоєння переломів, збільшує щільність кісток, знеболює, знімає запалення. Крім того, цей препарат показаний при запальних процесах суглобів, артритах, спондильоз, болях у спині. Показання: переломи,..
149 грн.
Септилін (Septilin), 60 таблеток
Септилін - антибактеріальний препарат. Основне застосування цього препарату - запальні процеси респіраторної системи та респіраторні вірусні інфекції. Септилін має імуномодулюючі та протизапальні властивості, стимулює фагоцитоз (знищення шкідливих бактерій), збільшуючи кількість макрофага (антиті..
191 грн.
Новинки
Новинка
Нард'я Лакшмі Вілас Рас (Nardya Laxmi Vilas Ras), 80 таблеток
Нард'я Лакшмі Вілас Рас (Nardya Laxmi Vilas Ras), 80 таблеток
Нард'я Лакшмі Вілас Рас застосовується для лікування респіраторних інфекцій. Цей препарат володіє жарознижуючою властивістю, знімає запалення горла, розпушує слиз в легенях, полегшує її відкашлювання. Нард'я Лакшмі Вілас Рас є гарним тоніком для серця, особливо у випадках порушення серцевого..
170 грн.
Новинка
Правильний опис
Екстракт
Адарш Аюрведік
Саптамріт Лаух (Saptamrit Lauh), 90 таблеток - 30 грам
Саптамріт Лаух (Saptamrit Lauh), 90 таблеток - 30 грам
Саптамріт Лаух - класична формула, яка застосовується для отримання різних порушень зору. Тривалий прийом цього препарату здатний значно поліпшити зір, а так само відновити нормальне функціонування очей. Саптамріт Лаух - ефективна расаяна, він ефективний при анемії, омолоджує організм. Крім захворюв..
190 грн.
Новинка
Екстракт
Адарш Аюрведік
Макардвадж ваті (Makardhwaj vati), 60 таблеток - 7.5 грам
Макардвадж ваті (Makardhwaj vati), 60 таблеток - 7.5 грам
Макардвадж ваті відноситься до дуже сильним аюрведичний раса-препаратів, до складу яких входить сірка і ртуть. Відновлює енергію і життєздатність, підсилює імунітет і сприяє розвитку організму, активізує обмін речовин. Цей препарат використовується при лікуванні захворювань дихальної системи та сечо..
330 грн.
Новинка
Правильний опис
Адарш Аюрведік
Кешрадж (Keshraj), 60 таблеток - 31 грам
Кешрадж (Keshraj), 60 таблеток - 31 грам
Кешрадж (Брінгараджаді) – комплексний препарат на основі брингараджа, який застосовується головним чином при облисінні. Цей препарат покращує ріст волосся, відновлює пігментацію (бореться з сивиною), ефективний при лупи. Також, завдяки великому вмісту брингараджа і амли, Кешрадж є расаян..
125 грн.
Новинка
Екстракт
Адарш Аюрведік
Панчатікта Гріт Гуггул (Panch tikta ghrit Guggul), 90 таблеток - 33 грама
Панчатікта Гріт Гуггул (Panch tikta ghrit Guggul), 90 таблеток - 33 грама
Панчатікта Гріт Гуггул - класичний препарат, що застосовується для очищення і детоксикації організму. Цей препарат ефективний при токсичних станах крові та печінки, а так само при лікуванні шкірних захворювань, пов'язаних з такими станами. Також Панчатікта Гріт Гуггул допомагає при захворюваннях суг..
230 грн.
Удрамріт ваті (Udramrit vati), 40 таблеток
Удрамріт ваті є тоніком для травної системи. Цей препарат препарат показань при диспепсії, болях у животі, розлад шлунку, діареї і запорі. Крім того, Удрамріт ваті покращує роботу печінки, має легкий од жовчогінну властивість. Також Удрамріт ваті покращує вироблення гемоглобіну. Показання: диспепсія..
70 грн.
Правильний опис
Готу Кола (Gotu Kola), 60 капсул - 57 грам
Готу Кола (Gotu Kola), 60 капсул - 57 грам
Готу Кола (Готу Кола, Мандукапарні) володіє омолоджуючими організм властивостями і є чудовим тоніком для нервової системи. Це основний засіб в Аюрведі для підтримки нормальної роботи нервової системи і зміцнення нервових і мозкових клітин. Готу Кола заспокоює розум, сприяє поліпшенню пам'яті, концен..
315 грн.
Акції
Знижка -42%
Розпродаж
Ай-Веггіхілс (I-Vegiehills), 60 таблеток
Ай-Веггіхілс (I-Vegiehills), 60 таблеток
Розпродаж - строк придатності 03/2021. Ай-Веггіхілс - джерело природного заліза. Цей препарат є чудовою добавкою до щоденного раціону харчування, яка допоможе підтримувати потрібний рівень заліза в організмі, перешкоджаючи розвитку анемії. Крім того, Ай-Веггіхілс містить бета-каротин, кальцій, важл..
238 грн. 140 грн.
Знижка -11%
Розпродаж
Арджунін (Arjunin), 20 капсул
Арджунін (Arjunin), 20 капсул
Розпродаж - пошкоджена фольга на одній капсулі. Арджунін є чудово підібраною комбінацією трав для профілактики і відновлення роботи серцево-судинної та бронхо-легеневої системи. Цей препарат дуже ефективно допомагає людям з різними розладами серцево-судинної системи, особливо при стенокардії ..
140 грн. 125 грн.
Знижка -26%
БАР Гепатоклін - печінковий, 100 мл
БАР Гепатоклін - печінковий, 100 мл
БАР Гепатоклін - печінковий є гепатопротектором широкого спектру дії з м'яким жовчогінним ефектом. Цей застосовують для профілактики жирового гепатозу, зниження ризик азаболеваний печінки, розвитку цукрового діабету, ожиріння, гормонального дисбалансу. Гепатоклін - печінковий також ефективний при рі..
80 грн. 60 грн.
Знижка -17%
Розпродаж
Очні краплі Ай-фіт (I-fit), 10 мл
Очні краплі Ай-фіт (I-fit), 10 мл
Розпродаж - термін зберігання до 07/2022 року. Ай-Фіт - ефективний і безпечний засіб від різних очних захворювань. Вони забезпечують симптоматичну допомогу і швидке полегшення при різних очних розладах, особливо при кон'юнктивіті і ослабленому зорі, добре переносяться організмом. Ай-Фіт відновлює ві..
68 грн. 57 грн.
Знижка -33%
Розпродаж
Ісабгол насіння цільне (Isabgol), 50 грам
Ісабгол насіння цільне (Isabgol), 50 грам
Розпродаж - строк зберігання 06/2022. Ісабгол - аюрведичний регулятор роботи кишечника і травного тракту. Полегшує діяльність кишкового тракту, забезпечує здоровий стул. Фармокологическое дія: поглинає токсини з кишечника, антикатаральний, протипроносний, знижує холестерин і рівні LDL, об'ємне п..
74 грн. 50 грн.
Знижка -19%
Правильний опис
Розпродаж
Канчнар Гуггул (Kanchnar Guggul), 2х10 таблеток - 18 грам
Канчнар Гуггул (Kanchnar Guggul), 2х10 таблеток - 18 грам
Розпродаж - пошкоджена фольга на 2 таблетках. Канчнар Гуггул застосовується в першу чергу для розсмоктування новоутворень – кіст, пухлин, міом та липом. Також цей препарат показаний при порушеннях у роботі щитовидної залози, вважається, що Канчнар може стимулювати вироблення Тироксину. Крім то..
70 грн. 57 грн.
Знижка -44%
Розпродаж
Рицинова олія (Castor oil), 100 мл
Рицинова олія (Castor oil), 100 мл
Строк зберігання - 08/2022. Рицинова олія очищає організм від шлаків і токсинів, нормалізує перистальтику кишечника, має антиревматическим і болезаспокійливим ефектом. Воно застосовується при лікуванні Вата - порушень, ефективно при болях spini і м язових спазмах, при подагрі, артритах і іші..
80 грн. 45 грн.

Коров'яче молоко дуже корисне для дітей і літніх людей. Вживання коров'ячого молока дозволяє нашому організму боротися з хворобами і підтримувати гарне здоров'я. Регулярне вживання коров'ячого молока покращує кровотворення, пам'ять і концетрацію, є джерелом кальцію і вітаміну А.

При запаленні або подразненні очей: занурте в молоко вату і покладіть на очі, роздратування швидко пройде. Також можна закапати кілька крапель молока в очі.

Метеоризм: змішати 250 мл коров'ячого молока, 250 мл води і 5 чорних перців. Довести до кипіння і варити на повільному вогні до тих пір, поки об'єм не зменшиться в двічі. Коли суміш охолоне, відфільтрувати її. Перед прийомом додайте в суміш трохи цукру. Це позбавить вас від проблеми метеоризму.

Ісабгол з гарячим молоком допомагає при запорах і геморої.

У молоці багато кальцію. При проблемі дефіциту кальцію, остеопорозі пийте тепле молоко ввечері. Це зробить ваші кістки міцними.

Прищі, чорні цятки на обличчі: втирайте коров'яче молоко в обличчя перед сном, через півгодини вимийте його чистою водою.

Діарея: додайте щіпку кориці в гаряче молоко. Це позбавить від діареї. Для літніх людей кількість потрібно збільшити вдвічі.

Астма: Закип'ятіть листя Піппали в молоці. Додавайте цукор перед вживанням. Приймайте цю суміш протягом декількох днів. Це дасть полегшення при астмі.

При мігрені: Вживання натурального згущеного молока (не консервованого) з теплим молоком до сходу сонця допомагає при мігрені. Пийте мигдальне молоко щоб полегшити стан при мігрені (утримайтеся від їжі на два години після цього).


Користь для здоров'я від вживання сиру (паніру). Вживання сиру робить кістки міцними і покращує травлення. Вживання сирого паніру може зменшити стрес.

Здорові зуби: Кальцій дуже важливий для зміцнення зубів, а сир багатий легкоусваиваемым кальцієм. вміст кальцію міститься в сирі. Сир збільшує виділення слини і очищає зуби від кислот і цукрів.

Стрес: Якщо ви не спите вночі або страждаєте від стресу, то їжте сир перед сном. Це пов'язано з тим, що в сирі міститься амінокислота триптофан, яка допомагає зменшити стрес і поліпшити сон.

Імунітет: Вживання сиру підвищує опірність організму хворобам.

Запалення суглобів: Однією з причин артриту є дефіцит кальцію. Панір - кращий засіб для тих, у кого є ця хвороба. Ліками від артриту є споживання білка, кальцію і великої кількості вітамінів і мінералів, і все це присутнє в сирі.


Коментар від перекладача: будь ласка, зверніть увагу, що індуси ніколи не п'ють молоко без спецій і тим більше не п'ють його холодним. Крім того, в Індії в коров'ячого молока нижче вміст білку і значно нижче жирність - зазвичай близько 1.5% або менше, воно значно легше перетравлюється. Також потрібно розуміти, що індуси з дитинства вживають молоко в досить великих кількостях і у них зберігаються необхідні ферменти для перетравлення. Ну і нарешті, вважається, що в Індії молоко типу А1(корисне), а в нас, здебільшого, типу А2 (не корисне).

Також варто звернути увагу, що молочні продукти протипоказані при наявності новоутворень.


Testimonials

Text
Все отлично, быстро связались, в тот же день отправили.

Катя 18.08.2020

Read more

Good
Срок годности можно посмотреть сразу при заказе -  очень удобно!

Bad
Пока нет :).

Text
Первый раз заказывал - быстро ответили, с первого заказа посчитали скидку и отправили день в день. В...

Сергей 23.06.2020

Read more

Good
Отлично

Text
Молодцы, все отлично, хороший ассортимент за адекватные цены.

Анна 25.04.2020

Read more

Good
Двумя словами - качество и скорость.

Bad
в компании - нет. в товаре - нет.

Text
Очень хороший магазин. Сотрудники компетентные, быстро связываются с клиентом, уточняют детали заказ...

Элла 24.04.2020

Read more
Новини
Відновлення легенів після пневмонії
Блог 15.04.2021 2149
Відновлення легенів після пневмонії
Уже, напевно, всім відомо, що основною проблемою, яку створює пневмонія, викликана Ковід - це швидке ушкодження легенів. Відновлення ж займає багато м..
8 причин їсти огірок влітку
Блог 06.04.2021 1764
8 причин їсти огірок влітку
Вживання огірків в літній сезон дуже корисно для здоров'я. В огірку містяться вітаміни C, B1, B6, D, калій, фосфор, залізо і т. Д. Регулярне вживання ..
Гілой, який легко виліковує хвороби
Блог 05.04.2021 1641
Гілой, який легко виліковує хвороби
У сьогоднішньому житті кожна людина страждає на якусь-небудь хворобу. Також чималі гроші витрачаються на лікування хвороб. Сьогодні ми знаємо аюрведич..
Користь коров'ячого молока і сиру
Блог 05.02.2020 3579
Користь коров'ячого молока і сиру
Коров'яче молоко дуже корисне для дітей і літніх людей. Вживання коров'ячого молока дозволяє нашому організму боротися з хворобами і підтримувати ..
Аюрведичні і домашні засоби для схуднення
Блог 04.02.2020 3616
Аюрведичні і домашні засоби для схуднення
Вранці натощак випивайте склянку теплої води, змішаної з чайною ложкою порошку чорного перцю, чотирма чайними ложками лимону і чайною ложкою меду...