Бадам пак Адарш Аюрведік (Badam Pak Adarsh Ayurvedic), 100 грам

Адарш Аюрведик
Код товару:
1-019
Виробники
Adarsh Ayurvedic Pharmacy
EAN:
2905951000193
Наявність:
Очікується

160 грн.


Бадам пак є чудовим тоніком для мозку і серця, стимулює зростання нервових клітин. Так само він є ефективним засобом при порушеннях в роботі травної і дихальної систем. Бадам пак є чудовим тоніком для чоловічої репродуктивної системи.

Цей препарат містить велику кількість мінералів і поживних речовин: білки, клітковину, мононенасичені жирні кислоти, вітамін Е, магній, калій, кальцій, фосфор, залізо, селен, сапоніни та інші антиоксиданти.

Завдяки великій кількості в складі шкіри мигдалю, багатою рослинними волокнами, Бадам пак також покращує травлення і рух їжі через кишечник, а також запобігає виникненню виразкової хвороби та раку товстої кишки.

Бадам пак також є дуже хорошим засобом для росту волосся.

 

Склад: Badam, Ghrit, Mishri, Jaiphal, Javitri, Trikatu, Dalchini, Tejpatra, Ela, Vidarikand, Kawanch Beej, Safed Musli, Salam Misri, Tavkshiri, etc.

 

Дозування: 1 чайна ложка 1-2 рази в день після їжі.


Оригінальна назва: Badam Pak Adarsh Ayurvedic Pharmacy.


В нашому магазині Ви можете придбати оригінальний Бадам пак Адарш Аюрведік за вигідною ціною!

Цей препарат не є лікарським засобом алопатичної медицини. В Україні він відноситься до біодобавок і може розглядатися лише як доповнення до раціону харчування. Вся інформація щодо лікування захворювань цим препаратом заснована на знаннях Аюрведи, фітотерапії та нутріціології не підтверджена Міністерством охорони здоров'я або іншими компетентними організаціями і може бути використана лише довідково.

Відгуків: 1
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.
Anonymous
12.07.2018
Схожі товари
Схожі товари
Адарш Аюрведик
Бахре пейн ка таіл (Bahre pain ka tail), 30 мл
Бахре пейн ка таіл (Bahre pain ka tail), 30 мл
Бахре пейн ка таіл - ефективний засіб для лікування різних запальних процесів і захворювань органів слуху, вух. Вони ефективно знімають запалення у вусі, в тому числі викликане інфекцією, зменшують біль. Склад: Bael, Punarnava, Karchur, Kuth, Gomutra, Bakri ka dudh, Till tail.   ..
90 грн.
Адарш Аюрведик
Джатамансі чурна (Jatamansi churna), 50 грам
Джатамансі чурна (Jatamansi churna), 50 грам
Джатамансі – загальновизнане, ефективне і сильнодіючий засіб, що застосовується при амнезії, психічних розладах, головному болю, мігрені, істерії, збудження, марення, безсоння, нав'язливих станах, судомному синдромі, порушення психіки, пов'язаних з менопаузою, психологічними проблемами, с..
150 грн.
Правильная формула
Адарш Аюрведик
Тріфала ваті (Triphala vati), 50 грам ~ 100 таблеток
Тріфала ваті (Triphala vati), 50 грам ~ 100 таблеток
Трифала ваті - препарат для очищення і нормалізації роботи кишечника. Цей препарат покращує травлення і випорожнення кишечника, володіє легким послаблюючу дію, допомагає виводити токсини. Трифала є антиоксидантом і має омолоджуючу дію на організм. Цей препарат показаний для зниження..
100 грн.
Гудучі (Guduchi), 60 таблеток - 15 грам
Гудучі (Гілой, Амрут) є одним з кращих засобів для підвищення імунітету, очищує кров від ами (продуктів неповного метаболізму), токсинів, що виділяються патогенною мікрофлорою; має сечогінну і потогінну ефектом, також використовується при різних захворюваннях печінки, розладах шлунка, і різних типах..
165 грн.
Капсули для інгаляції Нострікап (Nostricap), 20 капсул
Нострікап - капсули для інгаляцій при грипі, простудах, фарингітах, синуситах, гаймориті, фронтиті*. Це новий препарат компанії Арія Вайдья Шала, створений на основі класичних формул.   Склад: Eucalyptus Globulus, Cedrus Deodara, Menthol, Cinnamomum Camphora.   Пок..
80 грн.