Правильний опис
Екстракт
Адарш Аюрведік
Model:
69-021
Виробники
Adarsh Ayurvedic Pharmacy
Наявність:
В наявності
Expiry date:
04/2025
600 грн.

Ашваганда - один з найкращих імуномодуляторів, адаптогенів та тоніків в аюрведі. Вона омолоджує та наповнює організм енергією, посилює імунітет. Також Ашваганда відома як тонік для нервової системи - вона має заспокійливі властивості, покращує роботу нервової системи, опірність психічним навантаженням, стресу, покращує когнітивні функції та пам'ять, показана при синдромі дефіциту уваги та гіперактивності у дітей, захищає мозок від дегенерації та недоумства. Ашваганда застосовується під час лікування хвороби Паркінсона.

Ашваганда - один із найкращих препаратів для людей, які зазнають великих фізичних та ментальних навантажень.

Крім того, цей препарат є афродизіаком, застосовується для лікування чоловічої та жіночої безплідності, статевої слабкості, слабкості матки, порушеннях менструального циклу, спричинених Вата дошею.

Ашваганда має антивірусні властивості і застосовується при лікуванні респіраторних захворювань, особливо вірусного походження, астми та виразки шлунку.

Цей препарат має протизапальні властивості та застосовується у лікуванні запалень суглобів, а також для покращення м'язового тонусу та збільшення м'язової маси.

Ашваганда є тоніком для печінки, серця, знижує артеріальний тиск, особливо спричинений психічними навантаженнями.

Екстракт Ашваганди застосовується у комплексному лікуванні діабету та онкологічних захворювань.


Гхан - чистий екстракт (випарений настій) - найбільш ефективна форма препарату. Амріт Веда виробляє Ашваганда гхан з свіжої рослини, завдяки чому, цей препарат має дуже високу ефективність. При використанні концентрованих препаратів лікування не розтягується на багато місяців, а результат дії препарату помітний практично відразу.


Показання, склад і дозування препарату Ашваганда Гхан ваті, 90 таблеток від компанії Амріт Веда знаходяться у вкладці Характеристики.


Оригінальна назва: Ashwagandha Ghan vati, 90 tablets Amrit Veda.


В нашому магазині Ви можете придбати оригінальний Ашваганда Гхан ваті, 90 таблеток Амріт Веда за вигідною ціною!


Цей препарат не є лікарським засобом алопатичної медицини. В Україні він відноситься до біодобавок і може розглядатися лише як доповнення до раціону харчування. Вся інформація щодо лікування захворювань цим препаратом заснована на знаннях Аюрведи, фітотерапії та нутріціології не підтверджена Міністерством охорони здоров'я або іншими компетентними організаціями і може бути використана лише довідково.

Показання / Переваги

Адаптоген
Аменорея, дисменорея
Артрити, ревматизм, запалення суглобів
Афродизіак
Вірусні захворювання
Виразка шлунку
Гіпертонія
Депресія
Дистрофія, слабкість м'язів
Жіноче безпліддя
Загальний тонік для організму
Невроз, неврастенія, істерія
Нервове виснаження
Низький іммунітет, іммуномодулятор
Онкологічні захворювання
ОРЗ, ОРВІ
Ослаблення уваги, концентрації
Паркінсонізм
Погіршення пам'яті
Подагра
Поліпшення когнітивної функції
Посилення потенції, еректильна дисфункція
Расаяна, омолодження організму
СДУГ
Сперматорея, якість сперми, здатність до зачаття
Стрес
Тонік для матки
Тонік для мозку
Тонік для нервової системи
Тонік для печінки
Тонік для сердця
Чоловіче безпліддя

Вплив на Доші

Заспокоює Вату

Склад

Ашваганда (Withania sommnifera)
коріння екстракт 100 %
Допоміжні речовини
Acacia arabica, Talcum 20% від загальної ваги

Дозування / Застосування

1 таблетка 1-2 рази на день
Або за призначенням лікаря
Підходить вегетаріацам / веганам
так
Відгуків: 0
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.

Відгуків про цей товар ще не було.

Питань: 0

Немає запитань про цей товар.

Схожі товари
Схожі товари
Арджуна Гхан ваті (Arjuna Ghan vati), 90 таблеток - 31 грам
Арджуна - чудовий серцевий тонік, що застосовується для профілактики і лікування практично всіх захворювань серця. Цей препарат показаний для зміцнення серцевого м'яза, при тахікардії, ішемічної хвороби. Арджуна знижує артеріальний тиск і може застосовуватися для лікування гіпертонії як само..
350 грн.
Чандрапрабха ваті (Chandraprabha vati), 90 таблеток - 31 грам
Чандрапрабха ваті – володіє великим набором корисних властивостей, але в першу чергу це препарат для лікування інфекцій сечовивідної системи. Чандрапрабха ваті регулює обмін рідини в організмі і володіє сечогінною дією. Цей препарат також застосовується при захворюваннях жіночої репродуктивної систе..
270 грн.
Тріфала Гхан ваті (Triphala Ghan vati), 60 таблеток - 31 грам
Трифала Гхан ваті (екстракт Трифалы) - препарат для очищення і нормалізації роботи кишечника. Цей препарат покращує травлення і випорожнення кишечника, володіє легким послаблюючу дію, допомагає виводити токсини. Трифала є антиоксидантом і має омолоджуючу дію на організм. Цей препарат по..
180 грн.
Арог’я Вардхіні ваті (Arogya Vardhini vati), 90 таблеток - 32 грама
Арог’я Вардхіні ваті – ефективний тонік загальної дії. Цей препарат застосовується для підтримання нормального травлення, нормалізації ваги і виведення токсинів з організму. Арог’я Вардхіні ваті є серцевим тоніком, а також показаний при захворюваннях (включаючи хронічні) респіраторної системи. Крім ..
285 грн.
Удрамріт ваті (Udramrit vati), 40 таблеток
Удрамріт ваті є тоніком для травної системи. Цей препарат препарат показань при диспепсії, болях у животі, розлад шлунку, діареї і запорі. Крім того, Удрамріт ваті покращує роботу печінки, має легкий од жовчогінну властивість. Також Удрамріт ваті покращує вироблення гемоглобіну. Показання: диспепсія..
70 грн.