Амалакі Расаяна Адарш Аюрведік (Amalaki Rasayana Adarsh Ayurvedic), 100 грам

Код товару:
1-004
Виробники
Adarsh Ayurvedic Pharmacy
EAN:
2905951000001
JAN:
Адарш Аюрведик
ISBN:
Корректное описание
Наявність:
Ожидается

140 грн.


Амалакі Расаяна - одна з найвідоміших і ефективних расаяна в Аюрведі. Амла, з якої складається Амалакі Расаяна - одна з найсильніших омолоджуючих рослин аюрведической медицини. Амалакі Расаяна є багатим джерелом натурального вітаміну С, завдяки чому має сильні антиоксидантні властивості. Цей препарат є імуномодулятором, афродизіаком, тоніком для респіраторної системи, показана при застудах для підтримки організму.

Амалакі Расаяна покращує зір і є тоніком для органів зору, серця, печінки, нирок і сечовивідної системи, покращує травлення, має легку послслабшуючу дію. Вона регулює кислотність і показана при гастритах та для лікування виразки шлунку.

Крім того, Амалакі Расаяна покращує засвоюваність заліза, завдяки чому показана при анеміях, стимулює ріст волосся і покращує стан шкіри. Також вона показана для лікування гепатиту в комплексі з іншими препаратами, регулює рівень цукру і застосовується при діабеті.

Амалакі Расаяна має охолоджуючу природу.

Амалакі Расаяну можна вважати екстрактом амли - більш сильною формою. В класичних формулах аюрведи не має екстракту Амли тому що при виробництві екстрактів застосовується високотемпературна обробка, завдяки чому руйнуються деякі вітаміни і органічні сполуки, в даному випадку - вітамін C.

Також, часто можна зустріти інформацію, що Амалакі Расаяна містить гхі, мед або кунжут. Таку форму роблять деякі виробники, але це завжди препарат у вигляді джему. В порошку і таблетках завжди в складі присутня тільки Амла.


Показання, склад і дозування препарату Амалакі Расаяна від компанії Адарш Аюрведік Фармасі знаходяться у вкладці Характеристики.


Оригінальна назва: Amalaki Rasayana, 100 grams Adarsh Ayurvedic Pharmacy.


Синоніми: Амла, Авла, Amla, Avla, Amalki, Dhatri, Nelli.


В нашому магазині Ви можете купити оригінальну Амалакі Расаяна, 100 грам Адарш Аюрведік Фармасі за вигідною ціною!


Цей препарат не є лікарським засобом алопатичної медицини. В Україні він відноситься до біодобавок і може розглядатися лише як доповнення до раціону харчування. Вся інформація щодо лікування захворювань цим препаратом заснована на знаннях Аюрведи, фітотерапії та нутріціології не підтверджена Міністерством охорони здоров'я або іншими компетентними організаціями і може бути використана лише довідково.

Показання / Переваги

Адаптоген
Анемія
Афродизіак
Випадання волосся, облисіння
Виразка шлунку
Гастрит
Гепатит
Діабет
Загальний тонік для організму
Закреп
Низький іммунітет, іммуномодулятор
ОРЗ, ОРВІ
Расаяна
Слабке травлення, диспепсія
Тонік для зору
Тонік для нирок
Тонік для печінки
Тонік для респіраторної системи
Тонік для сердця
Тонік для шкіри
Цистит, уретрит, інфекції сечовивідної системи

Вплив на Доші

Регулює всі три доші

Склад

Амла - Амалакі (Emblica officinails)
фрукту порошок, змішаний 21 разів з соком амли, 100%

Дозування / Застосування

1/2 чайної ложки двічі на день
Або за призначенням лікаря
Підходить вегетаріацам / веганам
так

Протипоказання / Застереження

Приймати з обережністю
в деяких випадках, при зниженій Піта доші, може посилювати симптоми застуди, мати сечогінний ефект і збільшувати сухість шкіри.
Відгуків: 1
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.
Anonymous
07.06.2018
Схожі товари