Model:
26-095
Виробники
Danikafarm-GreenSet
Наявність:
В наявності
Expiry date:
10/2023
168 грн.

Фітопрепарат Ацерола показаний для підтримки імунітету, частих застудах, авітамінозі, стан хронічної втоми і захворюваннях, викликаних дефіцитом вітаміну С.

Ацерола - унікальна суміш Ацероли і Чорної смородини. Ацерола - одне з найбільш багатих вітаміном С рослин у світі.

Ацерола - містить високу концентрацію вітаміну С та інших життєво важливих сполук для оптимального функціонування організму, підтримання його активності, сповненого життєвою енергією і збереження здорового імунітету. Ця рослина є хорошим антиоксидантом, сприяє засвоєнню заліза, активізації синтезу білка колагену в підшкірній клітковині і кісткових структурах, покращує пігментацію шкіри, знижує ризик розвитку пародонтозу, кровоточивості ясен, активує процеси відповідають за стресову стійкість організму.

Смородина чорна є додатковим джерелом аскорбінової кислоти, вітамінів групи В, Р, каротину. Відрізняється високим вмістом заліза, калію, магнію, пектинових і дубильних речовин, а також органічних фруктових кислот і фенілаланіну. Сприяє поліпшенню функцій підшлункової, щитовидної залоз, підтримання емоційного рівноваги, стабілізує роботу печінки, нирок, нервової системи.


Свідчення:
- імунодефіцитні стани на тлі авітамінозу;
- підвищені фізичні та розумові навантаження;
- авітаміноз;
- часті застуди, вірусні інфекції; профілактика застуди;
- підвищена ламкість судин;
- кровоточивість ясен, пародонтоз;
- низька стресостійкість;
- анемія комплексної терапії;


Склад: екстракт плодів Ацероли (Malpighia glabra), ягід Чорної смородини (Ríbes nígrum).


Дозування: по 2 таблетки 2-3 рази на день за 30 хвилин до їжі. Лікувально-профілактичний курс 8-12 тижнів, при необхідності повторити.


Оригінальна назва: Ацерола, 90 таблеток Данікафарм-Грінсет.


В нашому магазині ви можете придбати Ацерола, 90 таблеток Данікафарм-Грінсет за вигідною ціною!

Цей препарат не є лікарським засобом алопатичної медицини. В Україні він відноситься до біодобавок і може розглядатися лише як доповнення до раціону харчування. Вся інформація щодо лікування захворювань цим препаратом заснована на знаннях Аюрведи, фітотерапії та нутріціології не підтверджена Міністерством охорони здоров'я або іншими компетентними організаціями і може бути використана лише довідково.

Показання / Переваги

Авітаміноз
Анемія
Вірусні захворювання
Гінгівіт, слабкість і кровоточивість ясен
Ламкість, проникність судин
Низький іммунітет, іммуномодулятор
ОРЗ, ОРВІ
Стрес

Склад

Ацерола (Malpighia glabra)
Чорна смородина (Ribes nigrum)

Дозування / Застосування

2 таблетки 2-3 рази на день
Відгуків: 0
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.

Відгуків про цей товар ще не було.

Питань: 0

Немає запитань про цей товар.

Схожі товари
Пасифлора, 90 таблеток
Пасифлора - м'який седативний препарат, що володіє снодійним ефектом. Пасифлора характеризується мінімальним переважною дією на нервову систему, володіє спазмолітичною дією на гладку мускулатуру, розширює судини, знижує збудливість і покращує стійкість до стресів. У дітей з невротичними розладами,..
115 грн.
Офтальмофіт, 90 таблеток
Офтальмофіт є тоніком для очей а також показаний в комплексній терапії очних хвороб. Офтальмофіт нормалізує обмінні процеси в тканинах ока, живить їх судинну систему, покращує функціонування очних м'язів, запобігає їх спазмування при навантаженнях, нижает ризик вікових порушень сітківки та розвитк..
91 грн.
Босвелія - Імбир, 90 таблеток
Босвелія - Імбир показань при запальних захворюваннях суглобів. Цей препарат послаблює больові відчуття, перешкоджає розвитку дегенеративних змін у хрящових структурах, циркуляцію суглобової рідини, покращує стан тканин ураженого суглоба, сприяє відновленню рухової функції. Босвелія - Імбир об єдн..
130 грн.
Сліп-Велл (Sleep-Well), 120 таблеток
Сліп-Велл містить в собі збалансований комплекс лікарських рослин, що надають заспокійливу дію на нервову систему і сприяють здоровому, глибокого сну. Цей препарат допомагає протистояти стресу, підтримує нормальне функціонування нервової системи. Сліп-Велл не є седативним і снодійним засобом..
227 грн.
Остеосан - Подагра, 90 таблеток
Остеосан - Подагра призначений для комплексної, базової терапії подагри. Цей препарат забезпечує нормалізацію обмінних процесів, в тому числі вуглеводного і жирового, позитивно впливає на пуриновий обмін, знижує синтез уратів, перешкоджає кристалізації солей сечової кислоти і їх відкладенню в органа..
105 грн.