Знижка -44%
Розпродаж
Model:
6-999
Виробники
GoodCare - Baidyanath
Наявність:
Очікується
176 грн.100 грн.
Розпродаж  - строк придатності 02/2020.

Ливгуд - комбінований аюрведичний препарат, який чинить гепатопротекторну дію, сприяє відновленню клітин печінки, покращує обмінні процеси в печінці, нормалізує її функцію при різних порушеннях роботи або пошкодження. Підвищує стійкість печінки до патологічних впливів. Сприяє виведенню шлаків з організму. Покращує процеси травлення і засвоєння їжі. Оберігає печінку від дії токсичних речовин (алкоголь, лікарські засоби тощо). Позитивно впливає на загальний стан організму, підвищує імунітет. Вхідні в цю формулу складові містять в собі компоненти, які позитивно впливають на обмін ліпідів, холестерину, мають протизапальні та антимікробні дії, покращують роботу печінки і можуть бути рекомендовані при порушеннях її функцій і при захворюваннях гепато-белинарной системи. Так само Ливгуд містить в собі вітаміни групи В, вітамін С, мінеральні речовини.
 
Показання:
- Сприяє відновленню всіх функцій печінки.
- Сприяє відновленню клітин печінки, покращує їх метаболізм.
- Профілактика при пошкодженні печінки алкоголем, ліками та хімічними речовинами.
- Профілактика порушення процесів травлення.
- Анорексія.
- Ефективний при вірусному гепатиті та при постгепатитном синдромі.
 
Склад: сить кругла (Cyperus rotundus), алое барбадосской (Aloe barbadensis), паслін чорний (Solanum nigrum), боэргавия розлога (Boerhaavia diffusa), филантус екстракт (Phyllanthus niruri extract), филантус порошок (Phyllanthus niruri powder).
 
Дозування: по 1-2 капсули двічі на день між прийомами їжі або під час їди.
 
Протипоказання: Підвищена чутливість до компонентів. Не можна приймати під час вагітності та в період лактації.

Ми продаємо препарат ЛівГуд компанії Гудкейр-Байд'янатх, який самі привозимо з Індії (на ньому немає написів Українською або російською мовами).


Оригінальна назва: LivGood, 60 capsules GoodCare.


В нашому магазині Ви можете придбати оригінальний ЛівГуд, 60 капсул Гудкэйр за вигідною ціною!

Цей препарат не є лікарським засобом алопатичної медицини. В Україні він відноситься до біодобавок і може розглядатися лише як доповнення до раціону харчування. Вся інформація щодо лікування захворювань цим препаратом заснована на знаннях Аюрведи, фітотерапії та нутріціології не підтверджена Міністерством охорони здоров'я або іншими компетентними організаціями і може бути використана лише довідково.

Відгуків: 0
Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.

Відгуків про цей товар ще не було.

Питань: 0

Немає запитань про цей товар.

Схожі товари
Нім 950 мг (Neem leaf), 100 капсул
Нім володіє дуже великим списком корисних властивостей. Це рослина - одна з найсильніших кровоочисним і детоксикуючих аюрведичних коштів. Нім володіє вираженими антивірусною, антибактеріальною, антигельмінтною та протигрибковою властивостями. Цей препарат з успіхом застосовується для лікування..
278 грн.
Тріфала порошок (Triphala powder), 227 грам
Тріфала чурна - препарат для очищення і нормалізації роботи кишечника. Цей препарат покращує травлення і випорожнення кишечника, володіє легким послаблюючу дію, допомагає виводити токсини. Трифала є антиоксидантом і має омолоджуючу дію на організм. Цей препарат показаний для зниженн..
383 грн.
Тріфала 1000 мг (Triphala), 120 таблеток
Тріфала - препарат для очищення і нормалізації роботи кишечника. Цей препарат покращує травлення і випорожнення кишечника, володіє легким послаблюючу дію, допомагає виводити токсини. Тріфала є антиоксидантом і має омолоджуючу дію на організм. Цей препарат показань для зниження ваги, він ..
331 грн.
Ашваганда порошок (Ashwagandha powder), 200 грам
Ашваганда – найдавніший заспокійливий, зміцнюючий і омолоджуючий препарат. Назва її походить від двох санскритських слів "Ашва" – кінь і "Українська" – трава, оскільки наділяє "кінської" життєвої і сексуальною енергією. Тому часто використовується при чоловічому безплідді та імпотенц..
336 грн.
Ззовін (Zzowin), 2х20 таблеток
Ззовін застосовується для лікування безсоння. Цей препарат складається з компонентів, які заспокоюють нервову систему, покращують вироблення мелатоніну (гормону, що викликає сон). Крім того, Ззовін є чудовим засобом для підтримки нормального функціонування нервової системи при великих нервових на..
254 грн.