Артплюс (Arthplus), 60 капсул

Код товару:
6-005
Виробник:
Наявність:
Ожидается

200 грн.


Артплюс – багатокомпонентний препарат для лікування запалень суглобів і м'язів, до складу якого входить великий комплекс рослинних компонентів, що мають протизапальну і знеболюючими властивостями. Цей препарат ефективний для лікування більшості захворювань і запальних процесів в суглобах - артриту, подагри, ішіасу і т. п.
Артплюс дозволяє в короткий термін з початку прийому зняти біль і набряклість у суглобах, знімає запалення і допомагає виводити токсини з суглобів.

Основні компоненти:

- Йогарадж гуггул - найвідоміший в аюрведі препарат для лікування артритів, подагри, ревматизму. Цей препарат також може застосовуватися для полегшення симптомів передменструального синдрому, а так само при порушеннях травлення Вата-типу.

- Сингхнади Гуггул - є одним з кращих препаратів для зняття гострого болю в суглобах. Застосовується при болях у суглобах, подагрі, м'язових болях.


Показання: артрит, подагра, ішіас, люмбаго, остеоартрит.


Склад:

Yogaraj guggul: Plumbago zeylanica, Piper longum, Trachyspermum ammi, Carum carvi, Embelia ribes, Apium graveolens, Cuminum cyminum, Cedrus deodara, Piper chaba, Eletaria cardamomum, Saussurea lappa, Pluchea lanceolata, Tribulus terrestris, Corriandrum sativum, Terminalia chebula, Terminalia belerica, Emblica officinalis, Cyperus rotundus, Zinziber officinale, Piper nigrum, Piper longum, Cinnamonum zeylanicum, Vetiveria zizanioides, Cinnamomum tamala, Commiphora mucul.

Singhnadi guggul: Embilica officinalis, Terminalia belerica. Sudh guggul, Commiphora mucul, Boswellia serrata, Vitex nigrundo, Trigonella foenum-graecum, Sida cordifolia, Pure Commifora mukul, Trigonella foenum-graecum.


Дозування: по 1-2 капсули 2 рази в день після їжі.

Протипоказання: індивідуальна непереносимість компонентів. Під час вагітності і періоду лактації прийом під наблдением лікаря.

Оригінальна назва: Arthplus GoodCare.


Увага! Ми пропонуємо оригінальний індійський препарат Артплюс від компанії Гудкейр.


В нашому магазині Ви можете придбати оригінальний Артплюс Гудкэйр за вигідною ціною!

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.
Рекомендуем посмотреть