Арджунин (Arjunin), 20 капсул

Код товару:
10-001
Виробник:
Charak
EAN:
2905951024830
Наявність:
В наявності
Строк придатності:
04/2023

115 грн.


Арджунин є чудово підібраною комбінацією трав для профілактики і відновлення роботи серцево-судинної та бронхо-легеневої системи.
Цей препарат дуже ефективно допомагає людям з різними розладами серцево-судинної системи, особливо при стенокардії й у період відновлення після перенесеного інфаркту. Також Арджунин регулює роботу серця при неврозах, прискореному серцебитті і підвищеному артеріальному тиску, так як в його склад входять такі трави, як Арджуна – хороший серцевий тонік, Муміє – нирковий тонік, Боэргавия – м'яке сечогінний засіб і багато інших. Препарат складається повністю з рослинних компонентів і не має протипоказань.

Показання: аритмія, тахікардія, стенокардія, серцева недостатність, інші серцеві порушення, бронхіт, кашель, біль у грудях.

Склад: Arogyavardhini ras, Laxmivilas ras, Mrigashringa bhasma, Abhrak bhasma,Terminalia Arjuna, Boerhaavia Diffusa, Terminalia Chebula, Cinnamomum iners, очищені Balsamodendron Mukul і Shilajit Shuddha, Elettaria Cardamomum, Nardostachys jatamansi, Pistacia Lentiscus.
 
Дозування: по 1-2 капсули 2 рази в день або за призначенням лікаря.


Оригінальна назва: Arjunin Charak.


В нашому магазині Ви можете придбати оригінальний Арджунин Чарак за вигідною ціною!

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.
Рекомендуем посмотреть